Foto Töö - Üldine menüü

Foto Töö - Üldine menüü

See on vaikimisi menüü, mis kuvatakse fototööde avamisel. See pakub kogu fototööga seotud teavet kiireks ülevaateks, samuti vahendeid kohandamiseks.

Fototöö üldmenüü

Kohandamisvahendid kuvatakse järgmiselt:
Seaded, see jaotis sisaldab:
- Fototöö seaded: Sisaldab kõiki jagamise, müügi ja välimuse seadeid.
- Online registreerimise seaded: Haldab veebipõhiseid registreerimisvahendeid. Lisateavet leiate artiklist Online-registreerimine.
Funktsioonid, see jaotis sisaldab:
- Arhiiv: Arhiveerige fototöö, kui kõik on lõpetatud. Lisateavet leiate jaotisest Arhiiv.

Fototöö seaded

Sellel nupul klõpsates kuvatakse menüü kahe vahekaardiga. Vaikimisi vahekaardil Fototöö seaded kuvatakse töö loomisel sisestatud teavet. Vajaduse korral saab lisada muudatusi ja lisateavet. Lisateavet leiate artiklist Photo Job - Workflow guide (Fototöö - töövoog ).

Fototöö üldmenüü

Klõpsates lingil Näita rohkem, avanevad täiendavad kohandamisvahendid:
Esimene kasutaja määrab parooli: Võimaldab esimese kasutaja sisselogimisel määrata galerii parooli.
Filtreeri tooteid pildi kuvasuhte järgi: Võimaldab klientidel tellida ainult selliseid tooteid, mis vastavad pildi kuvasuhtele.
Võimaldab pildi redigeerimist/väljalõikamist: Võimaldab klientidel kärpida ja muuta tellitud pildi suurust vastavalt valitud fototoote formaadile.
Asendage pildid enne tellimist: Võimaldab pärast tellimuse esitamist ja enne selle tootmisse saatmist lõplikke faile üles laadida. Lisateavet leiate artiklist Tellimuste blokeerimine ja piltide asendamine.
Kui olete seda teinud, ärge unustage klõpsata Jätka

Rohkem fototööde seaded

Stiil ja välimus

Klõpsake selle avamiseks Fototöö seaded menüü ülaosas oleval vahekaardil. Pange tähele, et siin tehtud muudatused mõjutavad kõiki fototöö galeriisid ja gruppe. Kohandatavad valikud on järgmised:
Stiili ja välimuse seaded

Kuvamisrežiim: Valige kõigi galeriide kuvamisviis.
Mobiilseadmete kuvarežiim: Valige kuvamisrežiim mobiilseadmete jaoks.
Välimus: Valige oma galeriide jaoks Tume või Valgus välimus.
Vesimärk: Aktiveerige vesimärk, mis kuvatakse teie galeriides olevate fotode kohal. Lisateavet leiate artiklist Vesimärk.
Kommentaarid: Lubage kommentaarid galeriide kohta, et saada otsest tagasisidet klientidelt. Lisateavet leiate artiklist Kommentaarid.
Tagasiside galerii: Lubage kasutajatel hinnata fotosid värviskaala abil ja anda tagasisidet. Lisateavet leiate artiklist Tagasiside galeriis.
Ärge unustage pärast muudatuste tegemist klõpsata lingil Jätka.

Grupi ja galerii üldmenüü

Pange tähele, et grupi ja galerii üldmenüü erineb veidi fototööde üldmenüüst. See sisaldab vähem valikuid, kuna enamik neist on päritud vanemfoto tööst. Need menüüd annavad teavet üksikute rühmade või galeriide kohta kiireks ülevaateks.

Üldine grupimenüü

Klõpsates üksiku grupi nupul Grupi seaded, kuvatakse menüü, kus on aktiveeritud valik Pärandada fototööde seaded. Selle valiku deaktiveerimine võimaldab selle galerii või grupi spetsiifiliste seadete kohandamist. Pange tähele, et kui see valik on deaktiveeritud, ei pärandu kõik fototööle tehtud muudatused.

Fototööde seaded ei pärandu

Tuletage meelde, et pärast muudatuste tegemist klõpsake nuppu Jätka.