Müügi- ja arve seaded

Müügi- ja arve seaded

Saal Digital hoolitseb kogu müügiprotsessi eest täiesti tasuta, jättes teile vabaduse keskenduda oma äritegevusele. Oluline on märkida, et meie osalemine arveldamises ja tootmises ei saa olla varjatud. Siiski leiate sellest menüüst erinevaid müügi- ja arvete koostamise protsessiga seotud valikuid, mis võimaldavad teie äri ja kaubamärgi suuremat kohandamist ja kontrolli.

Müügi- ja arve seadete paneel

Arve seaded

Soovi korral saate lisada oma logo, et see ilmuks arve ülemisse nurka. Üleslaetud logo ilmub lõppkasutajale saadetud arvel pärast tellimuse vormistamist.

Pildi üleslaadimise nupp

Klõpsake lihtsalt nupule Upload image (Pildi üleslaadimine ) ja laadige oma logo üles, kasutades määratud parameetreid. Pärast üleslaadimist on teie pilt saadaval siin.

Logo arve seadetes

Saate logo asendada, klõpsates Upload image (Laadi pilt üles ) või eemaldada, klõpsates Delete (Kustuta). Kui klõpsate nupule Edit image (Muuda pilti), saate määrata soovitud konkreetse kärje ja vajadusel teha mõningaid kohandusi.

Logo redaktor

Pärast üleslaadimist ja seadistamist klõpsake nuppu Salvesta muudatused. See kuvab üleslaaditud logo arvel, nagu on näidatud alljärgnevas näites.

Näidisarve

Tellimuste käsitsi vabastamine

Kui soovite täielikku kontrolli oma tellimuste üle, kinnitades iga tellimuse käsitsi enne selle tootmisse minekut, saate seda teha, aktiveerides selle valiku.

Tellimuste käsitsi vabastamise valik

Kõik teie klientide esitatud tellimused ilmuvad tellimuste halduspaneelile ja ootavad, et te need käsitsi kinnitaksite. Samuti saate iga esitatud tellimuse kohta e-posti teate.

Tellimuste halduspaneel koos tellimuse ootamisega

Kõik, mida peate tegema, on tellimuse vabastamine tootmisele, et see lõpule viia, või tellimuse tühistamine, kui see on vajalik.

Tellimus ootab kinnitamist

Kaupluses kogumine

Kui soovite, et tellimused saadetakse kliendi valitud sihtkoha asemel konkreetsele aadressile, saate selle võimaluse aktiveerida. See on väga kasulik, kui teil on füüsiline kauplus või soovite tellimusi oma klientidele isiklikult kätte toimetada.

Poes kogumise võimalus

Kui see on aktiveeritud, täitke lihtsalt aadress ja kõik teie galeriide ja projektide tellimused saadetakse sellele aadressile.

Jagamisfunktsioon - neutraalne jagamislink

See valik võimaldab teil saata oma klientidele jagatud linke täiesti neutraalselt, ilma igasuguse viiteta Saal Digitalile. Saal Digitali valik on vaikimisi valitud. See tähendab, et kõik jagatud lingid teie galeriidele ja projektidele jäävad saal-digital.net domeeni alla.
Kui valite fotoportaali suvandi, on teie jagatud lingid photo-portal.shop domeeni all. See tähendab, et teie kliendid ei näe teie sisu külastades ühtegi viidet Saal Digitalile, kuid nad ostavad Saal Digitalilt.

Jagamisfunktsioon

See funktsioon mõjutab kogu teie sisu, nii galeriid kui ka projektid, samuti teie profiililehte.
Tooted, mis toimetatakse otse teie klientidele, on saatjaks Saal Digital. Kui soovite pakendi ise kohale toimetada, saate aktiveerida võimaluse In-Store collection.

Galerii neutraalse lingiga

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: