Online registreerimine

Online registreerimine

See valik lihtsustab kontaktide/osalejate loomist kasutajasõbraliku veebipõhise registreerimisvormi kaudu. Selle valiku saate valida fototöö seadistamisel ja klõpsata Jätka.

Online-fototöö valija

1. Looge grupid

Ilmub menüü rühmade (nt klasside) loomiseks. Sisestage rühma nimed lahtrisse Rühma nimi. Kui soovite lisada rohkem rühmi, klõpsake nuppu Add, mis tekitab veel ühe Rühma nimi kasti. Rühmi saab kustutada, valides prügikasti ikooni. Fototöö loomiseks on vaja vähemalt ühte rühma. Kui see on tehtud, klõpsake Jätka.

Rühma loomine

2. Veebipõhise registreerimise konfigureerimine

Seejärel konfigureerige online registreerimise seaded järgmiselt:
Online registreerimise tähtaeg: Määrake registreerimise tähtaeg.
Avatud registreerimisleht: Avage registreerimisleht läbivaatamiseks.
Kopeeri registreerimise link: Kopeerige link registreerimislehele levitamiseks või läbivaatamiseks.

Veebipõhise registreerimise seaded

Valikuliselt saate luua infolehe, et reklaamida pildistamispäeva. See sisaldab QR-koodi, et osalejad saaksid hõlpsasti registreeruda, ning samuti linki. See sisaldab ka teie kohta käivat isiklikku teavet, mis on juba teie profiilis. Samuti saate seda isikupärastada:
Pealkiri: Teie pildistamise nimi.
Kirjeldus: Saate lisada olulisi üksikasju, näiteks sündmuse kuupäeva.
Allalaadimine (PDF): Laadige alla registreerimise infoleht printimiseks ja levitamiseks.

Teabeleht PDF

Fotode tüüp: Märkides vastava kasti, saate lubada osalejatele valida eri tüüpi fotosid. See võimaldab igal osalejal enne fotosessiooni otsustada, milliseid fotosid temast tehakse.

Kui seadistused on tehtud, klõpsake Jätka.

3. Kontrollige fototöö

Kooli fototöö menüü

Loodud fototöö avaneb seadistatud kujul. Soovi korral saate luua uue grupi, sisestades nime üleval olevasse lahtrisse Uus rühm ja klõpsates nupule Add. Fototöö seadeid saate muuta paremas veerus menüü Üldine all. Lisateavet leiate artiklist General menu (Üldine menüü).

4. Registreerimine

Osalejad peavad enne pildistamispäeva registreeruma fototööle. Peate tagama, et neil oleks juurdepääs veebipõhisele registreerimislingile. Selle leiate veebilehelt Fototöö seaded.
Registreerimislehel kogutakse iga kontaktisiku kohta isikuandmeid, nagu nimi, e-posti aadress ja telefon. Seejärel tuleb sisestada osaleja nimi ja valida rühm või klass, kuhu ta kuulub. Igal kontaktil võib olla rohkem kui üks osaleja, kui klõpsate nupule Lisa veel üks osaleja. See võib olla väga kasulik näiteks koolifotode puhul, kus vanemad saavad vajadusel registreerida rohkem kui ühe lapse. Iga osaleja peab valima seadetes aktiveeritud fotode tüübi, näiteks grupifotod.

Registreerimine

Veebipõhine registreerimine sisaldab privaatsus- ja andmekaitselepingut, millega kontaktid peavad enne registreerimist nõustuma. Kui see on tehtud, peavad nad klõpsama nupule Registreeri nüüd. Ilmub kinnitussõnum, milles teavitatakse kontakti, et registreerimine on olnud edukas ja et teda teavitatakse, kui pildid on saadaval.

Registreerimine on kinnitatud

Kontakt luuakse automaatselt ja ta on vastava grupiga fototööga juurdepääsetav. Fototöös loodud kontaktidele pääseb ligi, kui klõpsate paremas menüüs nupule Klient. Lisateavet leiate artiklist Klientide menüü.

Registreeritud osalejatele pääseb ligi, klõpsates nupule Osalejad. Lisateavet leiate artiklist Osalejad menüüst.

Kontaktidega avaldatud fototöö

5. Fototööpäev

Fototöö päeval on teil juba olemas kõigi osalejate registreerimine. Iga osaleja jaoks on juba loodud individuaalne galerii. Fototööks saate nüüd QR-koodid välja printida või võtta need nutitelefoniga kaasa ja pildistada kõigepealt QR-koodi ja seejärel vastavat osalejat. Pärast pildistamist saate kõik fotod koos QR-koodidega üles laadida ja need sorteeritakse automaatselt õigetesse galeriidesse.
Fototuuri QR-kaardi allalaadimiseks klõpsake paremal pool oleval QR-koodide nupul. Lisateavet leiate QR-koodide menüüst artiklist.

6. Pärast pildistamispäeva

Kui pildistamispäev on lõppenud, peate vaid iga osaleja QR-koodiga foto koos valitud fotodega, mida soovite jagada/müüa, üles laadima. Lisateavet järgmiste sammude ja funktsioonide kohta leiate artiklist Workflow - Step-by-step guide (Töökorraldus - samm-sammuline juhend).