Blokeerida tellimusi ja asendada pilte

Blokeerida tellimusi ja asendada pilte

Fotoportaal pakub teile mitmeid võimalusi oma klientide tellimuste kontrollimiseks. Tellimused saab kas automaatselt meie süsteemi üle kanda või saate need käsitsi vabastada.

Kui te ei muuda pilte enne tellimuse esitamist, kasutatakse tootmises teie poolt üleslaaditud algset resolutsiooni. Alternatiivina on teil kaks võimalust tellimuste blokeerimiseks. Te võite enne tellimist vahetada pildid kõrgema resolutsiooniga piltide vastu või saate iga tellimuse käsitsi heaks kiita ilma pilte vahetamata. Võite isegi kombineerida mõlemat võimalust.

Fotoportaal annab teile paindlikkuse, et kontrollida tellimusi nii, nagu soovite, ja tagada, et saate parimad tulemused.

Piltide vahetamine enne tellimist

Selle valikuga saate säästa aega oma fotode redigeerimisel ja ruumi failide üleslaadimisel. See võimaldab teil laadida üles oma pilte töötlemata ja madala resolutsiooniga eelvaateid. Kui tellimus on loodud, saate enne tellimuse kinnitamist laadida üles lõplikud pildid töödeldud ja kõrge kvaliteediga. Selle võimaluse leiate oma valitud galerii müügi seadetest.

Valikud ja teave galeriis

Peate aktiveerima valiku Piltide asendamine enne tellimist. Nii saate teate pildi muutmise kohta, kui tellimus luuakse. Kui see on aktiveeritud, peate klõpsama nuppu Salvesta.

Galerii müügi seaded

Kui klient sooritab selles galeriis ostu, saate e-kirja, mis teavitab teid tellimusest. Selle töötlemiseks võite klõpsata antud lingile või logida sisse Fotoportaali ja minna Müükide all olevasse Tellimuste haldusse.

Tellimuse haldamise paneel

Siit leiate tellimuse, mille teie klient on teinud staatusega Ootab tootmist pilti. Kui klõpsate sellel, näete kõiki tellimuse üksikasju.

Tellimus ootab tootmispilti

Siia peate üles laadima trükkimiseks vajalikud töödeldud, kvaliteetsed failid. Juhul, kui teil ei ole neid veel retušeeritud, saate alla laadida CSV-faili, mis sisaldab fotode failinimesid. Peate selle kopeerima ja kleepima sellesse tarkvarasse, mille olete valinud fotode retušeerimiseks, näiteks Lightroomi. Pange tähele, et Lightroomi puhul peate sisestama failinimed komaga eraldatuna filtri kasti. Näiteks: wedding_01.jpg, wedding_04.jpg, wedding_02.jpg, wedding_05.jpg, wedding_03.jpg. Nii avanevad ainult need pildid, mille teie klient on valinud, ja te säästate palju aega failide otsimisel.

Filtrite kasutamine Lightroomis

Kui olete neid juba retušeerinud, peate need vaid üles laadima. Saate need ükshaaval üles laadida, klõpsates iga pildi juures nupule Upload Image. Pange tähele, et peate alati asendama originaalpildi teise pildiga, mis säilitab originaalsuhted.
Kui Võimaldab pildi redigeerimist/väljalõikamist on aktiveeritud aadressil Müügi seaded, ei ole võimalik pilti vahetada kliendi poolt tehtud redigeeritud lõikega, kuna see võib põhjustada vigu.

Juhul kui teie lõplikud üleslaaditavad failid on sama nimega kui asendatavad failid, saate need kõik korraga üles laadida, klõpsates Mass upload all images.

Kõikide piltide massiline üleslaadimine nuppu

Pärast üleslaadimist muutub piltide staatus vastavalt.

Üleslaaditud piltide järjekord

Klõpsake tööriistal Edit, et näha originaalpildi ja üleslaetud pildi võrdlust.

Kärbitud foto

Tellimuse lõpuleviimiseks peate vaid klõpsama nuppu Release order to production (Tellimuse vabastamine tootmisse). Kui naasete tellimuse haldusse, näete, et tellimuse staatus on uuendatud.

Tellimus on tootmisse lubatud

Tellimuse käsitsi vabastamine

Kui kõikidesse teie galeriidesse üleslaetud pildid on lõplikud, retušeeritud, kvaliteetsed failid ja soovite iga tellimuse käsitsi heaks kiita, saate ka selle võimaluse hõlpsasti aktiveerida. Kõik, mida peate tegema, on minna oma Müük ja arve seadistustesse Müük ja aktiveerida valik Käsitsi vabastada tellimusi.

Müügi ja arve seadete paneel

Kui see on aktiveeritud, tuleb kõik teie klientide poolt esitatud tellimused enne tootmisse minekut käsitsi heaks kiita teie poolt Tellimuste halduses.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: