Vesimärk

Vesimärk

Et lisada oma tööle täiendavat kaitset, saate lisada oma fotodele isikupärastatud vesimärgi.

Looge vesimärk

Kõigepealt peate otsustama, milline on teie vesimärk. Selleks minge müügipaneelile ja klõpsake nupule Vesimärk. Leiad erinevaid võimalusi.

Text type watermark

Saate valida, kas teie vesimärk on tekstina. See tekst kuvatakse kindlaksmääratud suurusega ruudustikus. Samuti saate soovi korral muuta läbipaistmatust, kirjasuurust ja isegi värve.
Või võite valida, kas teie vesimärk on kujutis. Tüübi all tuleb valida Image (pilt ). Seejärel ilmub valik, et laadida üles pilt vesimärgina. Seda pilti korratakse šabloonina vastavalt teie seatud seadetele. Peate klõpsama Upload image (laadige pilt üles ) ja valima pildi, mida soovite kasutada vesimärgina. Üleslaetud pilt ilmub sellele paneelile.

Image type watermark

Saate eelvaate, kuidas vesimärk oma fotodel välja näeb. Peate klõpsama Upload image all Preview ja valima foto, millel vesimärki testida.

Watermark preview

Kui olete tulemusega rahul, klõpsake nuppu Salvesta.

Vesimärgi kandmine galeriile

Vesimärgi galeriile kohaldamiseks minge galeriide paneelile. Siin peate avama selle galerii seaded, millele soovite vesimärki rakendada. Ilmub palju valikuid, peate aktiveerima vesimärgi ja klõpsama nuppu Salvesta.

Watermark activated in gallery settings

Kui avate oma galerii, näete, et vesimärk on rakendatud.

Watermark applied in gallery

Vesimärgi rakendamine projektile

Vesimärgi kohaldamiseks projektile minge projektipaneelile ja avage projekti seaded, millele soovite vesimärki kohaldada. Ilmub palju valikuid, peate laskma allapoole valikut Show advanced settings, aktiveerima vesimärgi ja klõpsama Save (Salvesta).

Watermark activated in projects settings

Kui avate oma projekti, näete, et vesimärk on rakendatud.

Watermark applied in project