Vesimärk

Vesimärk

Et lisada oma tööle täiendavat kaitset, saate lisada oma fotodele isikupärastatud vesimärgi. Pange tähele, et vesimärk on ainult digitaalseks kaitseks ja seda ei lisata ühelegi trükitud fototootele ega lisata alla laaditavatele failidele.

Looge vesimärk

Kõigepealt peate otsustama, milline on teie vesimärk. Selleks minge müügipaneelile ja klõpsake nupule Vesimärk. Leiad erinevaid võimalusi.

Teksti tüüpi vesimärk

Saate valida, kas teie vesimärk on teksti kujul. See tekst kuvatakse kindlaksmääratud suurusega ruudustikus. Samuti saate soovi korral varieerida läbipaistmatust, kirjasuurust ja isegi värve.
Või võite valida, kas teie vesimärk on kujutis. Tüübi all tuleb valida Image (pilt ). Seejärel ilmub valik, et laadida üles pilt vesimärgina. Seda pilti korratakse šabloonina vastavalt teie seatud seadetele. Peate klõpsama Upload image (laadige pilt üles ) ja valima pildi, mida soovite kasutada vesimärgina. Üleslaetud pilt ilmub sellele paneelile.

Pildi tüüpi vesimärk

Saate teha eelvaate, kuidas vesimärk oma fotodel välja näeb. Peate klõpsama Upload image all Preview ja valima foto, millel vesimärki testida.

Vesimärgi eelvaade

Kui olete tulemusega rahul, klõpsake nuppu Salvesta.

Vesimärgi kandmine galeriile

Vesimärgi galeriile kohaldamiseks minge galeriide paneelile. Siin peate avama galerii seaded gal eriis, millele soovite vesimärki rakendada. Ilmub palju valikuid, peate aktiveerima vesimärgi ja klõpsama nuppu Salvesta.

Vesimärk aktiveeritud galerii seadetes

Kui avate oma galerii, näete, et vesimärk on rakendatud.

Galeriis rakendatud vesimärk

Vesimärgi rakendamine projektile

Vesimärgi kohaldamiseks projektile minge projektipaneelile ja avage projekti seaded, millele soovite vesimärki kohaldada. Ilmub palju valikuid, peate avama valiku Show advanced settings, aktiveerima vesimärgi ja klõpsama Save (Salvesta).

Projektide seadetes aktiveeritud vesimärk

Kui avate oma projekti, näete, et vesimärk on rakendatud.

Projektis rakendatud vesimärk