Seadistamine ja ülevaade

Fototööd - seadistamine ja ülevaade

Photo Jobs lihtsustab mitme pildistamisülesande ühendamist, näiteks erinevate klasside pildistamist koolis, pakkudes samas paindlikkust seadete kohandamiseks ja statistika jälgimiseks nende ülesannete lõikes. See lihtsustab kogu protsessi, pakkudes kohandatavaid tööriistu, et kohandada iga töövoogu vastavalt konkreetsetele vajadustele, mis on mugavalt kättesaadavad ühes kohas, tagades iga seansi lihtsa jälgimise, olenemata teemast.

Fotograafide jaoks automatiseerib see paljud aeganõudvad ülesanded, nagu registreerimine, fotode üleslaadimine ja korrastamine ning e-kirjade ja teavituste saatmine. See automatiseerimine vabastab nende aja, et nad saaksid keskenduda täiusliku hetke jäädvustamisele.

Klientidele pakub see kiiret juurdepääsu fotodele, skaneerides kiiresti QR-koodi või linki, mis pakub täiendavat kontrolli ja turvalisust. Kliendid saavad eksklusiivse juurdepääsu oma galeriidele ja saavad oma pilte täiendavalt kaitsta parooliga.

Fototöödele pääseb ligi müügipaneelist. Fototööde lisamiseks klõpsake lihtsalt nupule Lisa. Avaneb menüü, kuhu saate sisestada vajaliku teabe järgmiselt:

Uue fototöö menüü

Pealkiri: Sisestage oma fototöö nimi. See on ainult sisekasutuseks ja seda ei näidata teie klientidele.
Fotograafia tüüp: Valige fototöö tüüp.
Pildistamise kuupäev: Sisestage pildistamise kuupäev.
Alustage avaldamist: Määrake, millal soovite alustada oma fotode müüki.
Lõpeta avaldamine: Määrake, millal soovite fotode müügi lõpetada.
Hinnakiri: Valige hinnakiri, mida kohaldatakse selle fototöö galeriide suhtes.
Vabatahtlik: Hinnakiri grupifotode jaoks: Vajaduse korral valige teine hinnakiri, mida kohaldatakse vajaduse korral grupifotode suhtes.
Kampaania: Valikuliselt määrake fototööle reklaam. Lisateavet leiate artiklist Kampaaniad.
E-posti töövoog: Valige e-posti töövoog, mille olete eelnevalt seadistanud müügipaneelis. Lisateavet leiate artiklist E-posti töövoog.

Kui olete täitnud kõik vajalikud andmed, klõpsake jätkamiseks nuppu Jätka.

Uued fototööde valikud

Ilmub menüü, mis pakub erinevaid võimalusi fototööga jätkamiseks:
Kasutage veebipõhist registreerimist: Osalejad saavad enne fototööd automaatselt veebivormi kaudu registreeruda. See hõlmab andmekaitse- ja privaatsuslepingu allkirjastamist. Iga registreeritud osaleja jaoks luuakse automaatselt QR-kaardid. Lisateavet leiate artiklist Online-registreerimine.
QR-koodi tühjad kaardid: Igale osalejale luuakse QR-kaardid, mis sisaldavad andmekaitselepingut, mille osalejad peavad enne pildistamist allkirjastama. Need QR-kaardid tuleb välja printida, koos osalejatega pildistada ja üles laadida, et automaatselt sorteerida pildid ja luua iga osaleja jaoks individuaalsed galeriid. Lisateavet leiate artiklist QR-koodi tühjad kaardid.
Import CSV kaudu: Kui teil on juba olemas osalejate nimekiri, saate importida CSV-faili, et luua iga osaleja jaoks automaatselt galeriid. Pange tähele, et GDPR-i nõuetele vastavust tuleb iga osaleja puhul käsitleda käsitsi. Lisateavet leiate artiklist Import via CSV.
Kasutage käsitsi sorteerimist: Kogu protsess toimub käsitsi ilma QR-kaartideta. GDPR-i nõuetele vastavust tuleb iga osaleja puhul samuti käsitsi hallata. Lisateavet leiate artiklist Käsitsi sorteerimine.

Kui olete valinud eelistatud võimaluse ja lõpetanud vajalikud sammud, ilmub loodud fototöö menüüsse koos teiste fototöödega. See annab teile kiire ülevaate kõigist teie fototöödest tabeli kujul koos asjakohase teabega.

Fototööde menüü

Fototööde leidmiseks nime järgi saate kasutada paremal üleval asuvat otsingukasti. Kui klõpsate vahekaardil mis tahes fototööle või klõpsate mutrivõtme ikoonil, avaneb see, mis võimaldab teil hallata ja kontrollida kõiki selle üksikasju.

Fototöö sees

Paremas veerus leiate mitu nuppu, mille abil saate hallata iga fototöö erinevaid aspekte, nagu allpool kirjeldatud:

Üldine: Selles jaotises saate juurdepääsu kõikidele Photo Jobi loodud seadetele ja rühmadele ning neid hallata. Lisateavet leiate artiklist General menu (Üldine menüü).
Kliendid: Võimaldab hallata ja vaadata fototööga seotud kontakte. Lisateavet leiate artiklist Klientide menüü.
Osalejad: See jaotis sisaldab kogu teavet pildistatavate inimeste kohta. Lisateavet leiate artiklist Osalejad.
Tellimused: Siit leiate kõik fototöö raames tehtud tellimused. Lisateabe saamiseks lugege artiklit Tellimused.
QR-koodid: Sellest menüüst pääseb alla laadima fototööga seotud erinevate galeriide QR-kaarte. Lisateavet leiate artiklist QR-koodid.

Galeriid ja fototööd

Kui fototöö on konfigureeritud ja rühmad on loodud, luuakse menüüs Galerii automaatselt vastav galerii. See galerii on alati seotud vastava grupi ja fototööga. Galeriile pääseb juurde kas menüüst Galerii või otse fototööst, valides vastava grupi. lisateavet leiate artiklist Töökorraldus - samm-sammuline juhend.