Tagasiside galerii

Tagasiside galerii

Saate muuta oma galeriid tagasiside galeriideks, kus teie kliendid saavad iga fotot hinnata galeriis oleva värviskaala abil. See lihtsustab teie töökorraldust ja tsentraliseerib teie klientidega suhtlemist.

Aktiveerige tagasiside galerii

Selle võimaluse aktiveerimiseks avage valitud galerii galerii seaded. Selles menüüs peate aktiveerima valiku Tagasiside galerii ja klõpsama nuppu Salvesta. See muudab teie galerii tagasiside galeriiks.

Näita tagasiside galerii valikut galerii seadetes

Selle valiku saate igal ajal välja lülitada.

Jagatud tagasiside galerii

Kui galerii on seadistatud tagasiside galeriiks, saavad kliendid selles olevaid pilte hinnata. Kui klõpsate mis tahes pildil, ilmub pildi vasakusse alumisse nurka kolm värvilist ringi, mis võimaldavad teie klientidel pilti hinnata järgmiselt:
Roheline, kui pilt on valitud.
Oranž, kui see on ebakindel.
Punane, kui pilt on tagasi lükatud.
Tagasisidega märgitud pilt

Kui pilte on hinnatud, märgitakse jagatud lingigaleriis olevad pildid vasakusse ülanurka värvilise ringiga, mis näitab valikut. Samuti on võimalik filtreerida jagatud galeriis kuvatavaid pilte, klõpsates paremas ülemises nurgas asuvatel värvilistel ringidel.

Jagatud tagasiside galerii koos valikutega

Tagasiside vaatamine

Klientide tagasisidet saab vaadata oma konto menüüs Galerii. Märkate, et iga pilt on märgitud vasakus ülanurgas punase, oranži või rohelise ringiga, mis kajastab kliendi valikut.

Tagasisidega tähistatud pildid galerii menüüs

Tõhusa töökorralduse tagamiseks soovitame lubada galerii jaoks kommentaarid, et kliendid saaksid jätta piltide kohta kommentaare ja vajadusel muudatusi taotleda. Lisateavet leiate järgmisest artiklist kommentaaride aktiveerimise kohta.

Pange tähele, et see funktsioon mõjutab ka teie klientide soovide nimekirja; kui see funktsioon on aktiveeritud, saavad nad mitte ainult märkida fotosid roheliseks, oranžiks või punaseks, vaid nad saavad ka valida soovitud fotosid oma soovide nimekirja ja saata oma valiku teile. Lisateavet leiate soovide nimekirja artiklist.