Galerii seaded

Galerii seaded

Selles menüüs saate seadistada oma galerii esitusviisi.

Galerii seadete menüü

Esmalt leiate Põhiseaded, kus saate muuta pealkirja, lisada kirjelduse koos isikupärastatud stiilidega, nagu paks, allajoonitud, kaldkiri, numbrid ja tähed, ning valida galerii jaoks fototüübi. Pange tähele, et need andmed on ette nähtud sisemiseks kasutamiseks. Vaikimisi kopeeritakse see teie jagatud lingi pealkirjaks ja kirjelduseks, kuid te saate selle teabe oma jagatud lingis üle kirjutada menüüs Jaga seaded.
Allpool leiate oma galerii erinevad seaded. Teil on võimalus näidata pilti oma galerii pealkirjana, mis on nähtav galerii jagatud lingi ülaosas.

Galerii

Kui soovite, saate aktiveerida võimaluse kasutada seda päisepilti ainult selle funktsiooni jaoks ja mitte näidata seda oma galeriis.

Pealkirjapildi kuvamise valik

Galeriis olevad fotod võivad sisaldada pealkirja ja kirjeldust. Neid saab lisada foto valimisel, paremas veerus. Saate aktiveerida selle valiku, et kuvada foto pealkiri ja kirjeldus oma jagatud galeriis.

Fotode pealkirja valik galeriis

Selles jaotises saate aktiveerida ka funktsioonid Vesimärk, Kommentaarid ja Näita tagasiside nuppu. Täpsemat teavet nende valikute kohta leiate vastavas sisus.
Nende valikute järel leiate vahendid oma galerii välimuse muutmiseks.

Kuvamisvõimalused

Teil on isegi võimalus valida iseseisvalt kuvamisrežiim mobiilseadmetes.

Mobiilne vaade

Kui olete oma galerii seadete konfigureerimise lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta.

Pildi seaded

Kui valite galeriis foto, ilmub paremal asuv veerg, kus on selle konkreetse fotoga seotud teave ja funktsioonid, mis on järgmised:

Galerii parempoolne veerg

Üldine teave: Veergu ülaosas kuvatakse loomise kuupäev, faili suurus, mõõtmed ja viimase tellimuse teave. Foto failinime saate muuta, klõpsates mutrivõtme ikoonil.
Kommertsstatistika: Kuvatakse teave selle kohta, mitu korda on fotot ostetud ja milline on tulu (kui see on kohaldatav), ning konkreetse foto vaade.
Kommentaarid: Avab kommentaaride akna, et vaadata olemasolevaid kommentaare ja lisada uusi. Galerii seaded peavad lubama kommentaare ja galerii peab olema jagatud, et teised kasutajad saaksid kommentaare lisada.
Koopia: See nupp võimaldab teil valitud fotot dubleerida teise juba loodud galeriisse või alamgaleriisse.
Move to: Selle funktsiooni abil saate valitud pildi liigutada teise juba loodud galeriisse või alamgaleriisse, eemaldades selle praegusest galeriist.
Kopeeri pildi link: Selle nupu vajutamisel kopeeritakse selle konkreetse foto jagatud link, mida saate seejärel vajadusel kleepida ja jagada. Pange tähele, et galerii peab lubama jagamist, et see link toimiks.
Loo pildiallkiri: Kasutage seda valikut, et luua trükitav QR-kaart, mis skannimisel viitab konkreetsele fotole. Pange tähele, et selle toimimiseks peavad jagamissätted olema lubatud. Lisaks, kui galerii on seatud müügiks, saab foto vastavalt seadistatud seadistusele skaneerimise teel otse ostmiseks kättesaadavaks teha.
Kustuta: Sellega eemaldatakse foto galeriist.
Müügihinnakiri: Vaikimisi on märgitud valik Use price list from gallery (kasuta hinnakirja galeriist ). See tähendab, et kui galerii on müügiks konfigureeritud, siis pärib foto galerii hinnakirja. Selle kasti abil saate siiski valida konkreetse foto jaoks alternatiivse hinnakirja.
Pealkiri: See väli võimaldab anda fotole pealkirja.
Kirjeldus: Sellele väljale saate sisestada oma foto kirjelduse.
Ärge unustage, kui olete lõpetanud, klõpsata nuppu Save changes (Salvesta muudatused ).

Galerii põhipildi konfiguratsioon

Galeriis näete, et paremas veerus on eelnevalt valitud pilt. See pilt töötab vaikimisi teie galerii päisepildina, kui seda on jagatud.

Galerii põhipilt

Te saate valida teise pildi, klõpsates nupule Change main image ( Muuda peapilti). Avaneb aken, kus saate valida galeriist mõne muu pildi või laadida üles mõne muu pildi, mis töötab teie galerii peapildina.

Peapildi pildi valikud

Samuti saate teha oma galerii peapildi kohandusi, klõpsates nupule Muuda pilti.

Galerii peapildi muutmine

Kui teie galerii on juba jagatud ja te avate jagatud lingi, näete galerii peapilti, mis töötab teie galerii peapildina.

Galerii peapildiga

Teil on võimalus soovi korral galerii peapilt eemaldada. Selleks peate avama oma galerii seaded ja lülitama välja funktsiooni Show Main image (Peapildi kuvamine). Galerii seadetes saate aktiveerida ka valiku Peapilt ainult pealkirjana, et peapilt töötaks ainult teie galerii pealkirjana.

Peapildi ainult pealkirjana valik