E-posti töövoog

E-posti töövoog

On võimalik luua e-posti töövooge, mis saadavad automaatselt kliendile soovitud e-kirju/sisu. Meil on valmis e-kirjade mallid, mida saate kasutada, või saate luua oma e-kirjade töövooge.

Nende abil saate saata e-kirju erinevate käivitajate korral, näiteks kui galerii avaldatakse, kui teatatakse kampaaniast või kui saadetakse meeldetuletus enne galerii arhiveerimist või kampaania lõppu.

See peaks aitama hoida oma kliente kursis ja motiveerima teid ka rohkem müüki tegema.

Kasutage e-posti töövoo malli

E-posti töövoo menüü

Uue e-posti töövoo loomiseks avage müügipaneelis olev e-posti töövoog. Teie jaoks on saadaval mall, mida saate kasutada. Sellel klõpsates kuvatakse selle töövoo sees olevad e-kirjad.

Malli töövoog

Uue töövoo loomiseks, kasutades seda malli, klõpsake paremas veerus nupule Duplicate (dubleeri ). Seejärel peate andma duplikaadile uue pealkirja ja klõpsama nupule Jätka. Seejärel ilmub malli koopia koos e-kirjadega e-kirjade töövoo menüüsse, kus saate e-kirju vastavalt oma vajadustele redigeerida.

E-posti töövoo loomine

Uue töövoo loomiseks klõpsake menüüst Email Workflow nuppu Add ja sisestage oma uuele e-posti töövoole pealkiri, mis on nähtav ainult teile. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Continue (Jätka). Ilmub uus tühi e-posti töövoo menüü. Paremal asuvas veerus kuvatakse teave viimase salvestuskuupäeva ja selliste funktsioonide nagu Delete (Kustuta ) ja Rename (Nimeta) kohta.

Tühi e-posti töövoog

E-posti loomine töövoo sees

Kui olete e-posti töövoos, klõpsake e-posti loomiseks ja konfigureerimiseks nuppu Add (Lisa ).

Trigger: Valige, milline sündmus vallandab e-kirja. Valikud on järgmised:

  • Müügi alguskuupäev, e-kirjad saadetakse galerii müügi alguskuupäeva alusel.
  • End selling date, e-kirjad saadetakse galerii müügi lõpu kuupäeva alusel.
  • Pärast registreerimist, e-kiri saadetakse kohe pärast kliendi registreerimist. (see sõltub sellest, kuidas te seda konfigureerite)
  • Pärast tellimust, e-kirjad saadetakse, kui tellimus on esitatud vastavalt kehtestatud reeglile ja päevadele.
  • Toote lisamine ostukorvi, e-kirjad käivitatakse, kui toode on lisatud ostukorvi vastavalt määratud reeglitele ja seatud päevadele.
  • Kampaania aegub, e-kiri saadetakse vastavalt kampaania aegumise kuupäevale.

Reegel: Otsustage, millal e-kiri saadetakse seoses vallandajaga. Saate valida järgmiste valikute vahel: Instant, Days before või Days after.
Päevad: Määrake päevade arv, mille jooksul reegel kehtib. Näiteks kui käivitajaks on Müügi algus, reegliks on Päevad pärast ja sisestate 3 päeva, saadetakse e-kiri 3 päeva pärast müügi algust.
Saatmise aeg: Määrake e-kirja saatmise aeg.

Filter receiver: Siin saate valida järgmist:

  • Kõik, et saata e-kiri kõigile oma klientidele sõltumata nende tellimusest.
  • Ordered, et saata e-kiri ainult klientidele, kes on teinud tellimuse.
  • Mitte tellitud, et saata e-kiri klientidele, kes ei ole veel tellimust teinud.

Teema: Sisestage oma e-kirja teema.
Sõnum: Looge oma e-kirja sisu. Saate kohandada teksti stiili, lisada lõike, linke ja pilte vastavalt vajadusele.
Saatke teste e-kiri: Enne lõplikku vormistamist saatke testmeil, et kontrollida välimust ja teha vajalikke kohandusi, et tulemus vastaks teie ootustele.
E-posti töövoo näidis

Kui olete seadistanud, klõpsake nuppu Save (Salvesta). Teie uus e-kiri ilmub loodud e-kirjade töövoo menüüsse, kus kuvatakse kiireks ülevaateks peamised reeglid. Võite lisada nii palju e-kirju kui vaja.

Kooli e-posti töövoog

Kui teil on vaja e-kirjas muudatusi teha, klõpsake mutrivõtme ikoonil, et avada menüü Edit Email (Muuda e-kirja ). Siit saate e-kirja ka kustutada, klõpsates üleval paremas nurgas asuvat prügikasti nuppu.

Kasutage e-posti töövoogu

E-posti töövoo aktiveerimiseks galeriis või QR-galeriis minge menüüsse Galeriid ja sisenege soovitud galerii seadistustesse.

Galerii seaded

Leidke galerii seadetes ja valige soovitud töövoog e-posti töövoogude kastist. Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu Save (Salvesta ). Selle tulemusena saavad kliendid automaatselt valitud töövoo malli e-kirja vastavalt määratud konfiguratsioonile.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: