Jaga seaded

Jaga seaded

Sellest menüüst leiate vahendid, mille abil saate oma pilte ja galeriisid oma kontaktide ja klientidega jagada. See valik tuleb aktiveerida ka siis, kui soovite oma pilte müüa. Kui klõpsate esimest korda Jaga seaded, kuvatakse ekraan, kus palutakse aktiveerida jagamine.

Aktiveerige jagamine

Pärast aktiveerimist ilmuvad erinevad valikud, mis võimaldavad teil kohandada, kuidas teie galeriid jagatakse. Siin on nähtav teie galeriisse viiva jagatud lingi loomine. Võite selle lingi käsitsi kopeerida ja kleepida või lihtsalt klõpsata Avatud, et avada jagatud link oma galeriisse. Nii näete, kuidas kasutajad galeriid näevad.

Jaga galerii menüü

Teie galerii jagamise viiside seadistamiseks on täiendavaid võimalusi. Näete, et teie galerii seadetes kirjutatud pealkiri on kopeeritud teie galerii jagatud lingi vaikimisi pealkirjaks. Soovi korral saate pealkirja üle kirjutada, et see ilmuks jagatud lingil teie galerii pealkirjana. Lisaks saate soovi korral ka oma galerii kirjelduse üle kirjutada.

Galerii kirjelduse muutmine

Kui olete eelnevalt oma müügis keeled sisse lülitanud, saate siin oma galerii jagatud lingi tõlgitud pealkirja ja kirjelduse lisada, klõpsates Translate (tõlkida). Lubatud keeled kuvatakse teile täitmiseks.

Tõlked

Lõpuks saate aktiveerida galerii avaldamise võimaluse oma profiililehel. Nii saavad kasutajad lisaks sellele, et pääsevad galeriile juurde jagatud lingi kaudu, külastada seda ka teie profiililehe kaudu koos teiste galeriidega, mille olete seal avaldanud.

Avalda profiililehel

Turvaline parooliga

Soovi korral saate oma galeriid kaitsta parooliga. Nii pääsevad sellele ligi ainult kasutajad, kes teavad parooli. Galeriile juurdepääsuks peate kasutajatele käsitsi salasõna ütlema.

Turvaline parooliga

Saate aktiveerida ka valiku Nõua registreerimist. See nõuab jagatud lingile ligipääsul kasutajalt registreerimist.

Nõua registreerimist

Niipea, kui kasutaja registreerib end galeriis, ilmub ta galerii infomenüüsse.

Galeriis loetletud kasutaja

Ja kui kasutaja on uus, lisatakse ta kontaktide hulka.

Kasutaja kontaktides

Näete, et kui valik Nõua registreerimist on aktiivne, ilmub valik Esimene kasutaja määrab parooli. Selle saate lubada, mis tähendab, et esimene kasutaja, kes sellesse galeriisse sisse logib, määrab galerii parooli.

Saada jagatud link kontaktidele

Jaotatud lingi all leiate erinevad võimalused oma galerii saatmiseks ja jagamiseks kasutajatele. Võite kopeerida Jaga linki, et saata see soovitud kasutajatele teie valitud meetodi või platvormi kaudu. Klõpsake Saada e-posti teel, et saata link e-posti teel. See avab automaatselt vaikimisi tarkvara, mille olete oma seadmes e-kirjade saatmiseks valinud. Või saate saata jagatud lingi oma kontaktidele e-posti teel otse fotoportaalist, klõpsates Jaga kontaktidega.

Lingi jagamise valikud

Kui valite selle valiku, näete eelnevalt lisatud kontakte ja kontaktide rühma. Saate valida need, kellele soovite saata jagatud lingi. Soovi korral saate siia lisada veel kontakte, klõpsates nuppu Lisa.

Valige kontaktid

Kui olete valinud kontaktid, kellele saadetakse e-kiri teie galerii jagatud lingiga, peate klõpsama nuppu Continue (Jätka). Avaneb uus aken, kuhu saate kirjutada teksti, mis kaasneb teie jagatud lingiga. Kui olete juba loonud E-maili mallid Müügis, saate valida ühe olemasolevast rippmenüüst. Samuti märkate, et eelnevalt valitud kontaktid on juba lisatud. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Send Message ja need kontaktid saavad teie galerii jagatud lingi kõrvale kirjutatud sõnumi.

Sõnumi saatmine

Kui olete seadistanud galerii jagamise seaded, klõpsake nuppu Salvesta. Näete, et teie galerii staatus on muutunud.

Galerii staatus

Ühe pildi jagamine

Lisaks galerii lingi jagamisele saate jagada ka üksiku pildi linki oma galeriis. Selleks minge menüüsse Galeriid ja avage galerii, mis sisaldab pilti, mida soovite jagada. Valige pilt, et kuvada parempoolne menüü tööriistade ja valitud foto kohta käiva teabega. Pealkirja Functions all on nupp Copy image link (Kopeeri pildilink ). Sellele nupule klõpsates kopeerite selle konkreetse pildi lingi, mille saate seejärel kleepida, kuhu soovite seda jagada.
Veenduge, et pilti sisaldav galerii on eelnevalt jagatud, et pildilink saaks edukalt jagatud.

Pildi lingi kopeerimise nupp

Kui galeriis on aktiveeritud valik " Tellimise lubamine ", võimaldab jagatud pildilink kasutajatel seda konkreetset pilti vastavalt sellega seotud hinnakirjale tellida.