QR-koodide menüü

QR-koodide menüü

QR-koode saab kasutada, alla laadida ja luua mis tahes fototöös, klõpsates paremas veerus oleval nupul QR-koodid. Allalaadimiseks on saadaval erinevaid võimalusi, mis sõltuvad iga Photo Jobi vajadustest ja nõuetest:

QR-koodide menüü

Tühjad juurdepääsukaardid

Tühjad kaardid on QR-koodikaardid, mida ei ole veel osalejale määratud ja mis sisaldavad enne pildistamist allkirjastatavat GDPRi nõusolekuvormi.
Sellele nupule klõpsates avaneb menüü, milles on kogu teave juba loodud tühjade kaartide kohta, samuti uute kaartide loomiseks täidetavad väljad järgmiselt:

QR Blankokaartide menüü

Osalejate arv: Valige hinnanguline osalejate arv, mis määrab loodavate blankokaartide arvu.
Rühm või klass: Valige grupp, millest QR-kaardid luuakse.
Fotode tüüp: Määrake grupile pakutavate fotode tüüp. See lisatakse tühjale kaardile, mille osaleja saab valida.
Pärast täitmist klõpsake nupule Loo üleval paremas nurgas. Need ilmuvad allpool olevasse tabelisse koos ülejäänud tühjade kaartidega. Nende allalaadimiseks klõpsake lihtsalt vastava rühma tabelis oleval allalaadimisnupul. Kui olete lõpetanud, klõpsake Jätka.

QR-kaardi näidis

Iga tühi kaart koosneb kahest osast:
Ülemine osa: Sisaldab juhiseid ja pildistatava isiku QR-koodi. See osa on mõeldud kliendile.
Alumine osa: Sisaldab privaatsuslepingut, millele osaleja või seaduslik esindaja peab alla kirjutama, koos pildistatavate fotode tüübiga. Pärast allkirjastamist ja täitmist peate selle osa säilitama.

Ühiste galeriide juurdepääsukaardid

Võimaldab luua QR-koode ühiste galeriide, näiteks grupifotode jaoks. See võimaldab teil sorteerida ühiseid galeriisid samamoodi nagu individuaalseid galeriisid. Lisateavet leiate artiklist Workflow - samm-sammuline juhend.

Kui see on valitud, ilmub järgmine menüü:

QR Common Cards menüü

Galeriide arv: Valige loodavate ühiste galeriide arv.
Rühm või klass: Valige grupp või klass, kuhu luuakse QR ühiskaardid.
Kui teave on täidetud, klõpsake üleval paremas nurgas lingil Loo. See on saadaval allolevas tabelis. Laadimiseks klõpsake tabelis oleval allalaadimisnupul.

Juurdepääsukaardid koos piltidega

See valik võimaldab teil laadida alla QR-kaarte galeriidest, mille pildid on juba üles laaditud. Kui see on valitud, ilmub menüü, millest saate valida:

Piltidega kaartide menüüRühm või klass: Valige rühm või klass, mida soovite alla laadida.
Osaleja: Valige ilma sisselogimiseta, ilma tellimuseta või Kõik.
Paigutus: Valige PDF-i paigutusviis.
Kui see on täidetud, klõpsake Lae alla. Vastav PDF-fail laaditakse alla. See QR-kaart sisaldab juhiseid galeriile juurdepääsu ja galeriist tellimise kohta, tähtaega, teie kontaktandmeid ja mõningaid galeriis olevaid fotosid, et motiveerida juurdepääsu.

QR-kaart koos pildinäidisega

Kontaktiga juurdepääsukaardid

See valik võimaldab teil alla laadida QR-kaarte, mis on juba osalejale määratud veebipõhise registreerimise kaudu. Pange tähele, et peate need automaatseks sorteerimiseks välja printima ja pildistamise päeval kaasa võtma. Kui see on valitud, ilmub menüü, mille saate valida:

Kaardid koos kontaktidega menüü

Rühm või klass: Valige rühm või klass, mida soovite alla laadida.
Osaleja: Valige ilma sisselogimiseta, ilma tellimuseta või Kõik.
Paigutus: Valige PDF-i paigutusviis.

Kui see on täidetud, klõpsake Lae alla. Vastav PDF-fail laaditakse alla. Iga QR-kaart sisaldab osaleja, klassi või rühma nime, registreeritud fotode tüüpi, QR-koodi juurdepääsuks ning linki galeriisse koos juhistega, kuidas sinna pääseda ja sealt tellida.
Seda QR-koodi on vaja pildistada enne osaleja pildistamist automaatse sorteerimise jaoks. Seejärel võite neid soovi korral osalejatele laiali jagada. Lisateavet leiate artiklist Workflow - samm-sammuline juhend.