Kampaaniad

Kampaaniad

Erinevalt vautšeritest, mis kehtivad kõikidele galeriidele, võimaldavad kampaaniad määrata konkreetsed allahindlused üksikutele galeriidele ja isegi lubada erinevaid allahindluse tasemeid ühe galerii piires. Selline mitmekülgsus annab teile võimaluse kohandada oma allahindlusi ja suurendada tõhusalt oma müüki.
Kampaania lisamiseks galeriile avage selle müügi seaded ja veenduge, et valik " Tellimuse lubamine " on aktiveeritud. Kui olete müügi seadetes, aktiveerige soodustus, et vaadata selle kohandamisvõimalusi.

Müügiseade koos aktiivse müügiedenduse täitmisega

Kampaaniat saab kasutada ainult üks kord kliendi kohta. Märkides selle kasti, piirate allahindluse kasutamist ühe korra kliendi kohta.
Lõppkuupäev, siin peate määrama kampaania lõppkuupäeva.
Tüüp, saate valida, kas soodustus on absoluutne või protsentuaalne. Absoluutse valimine tähendab, et määrate allahindluse summa absoluutses väärtuses, samas kui protsent tähendab, et määrate allahindluse protsendina kliendi tellimuse väärtusest.
Soodustustase 1 Saate kampaania raames luua kuni kolm erinevat soodustustaset. Iga taseme jaoks saate määrata selle aktiveerimiseks vajaliku summa ja minimaalse tellimuse väärtuse. See stimuleerib kliente, et nad jõuaksid maksimaalse võimaliku allahindluseni, julgustades neid ostma rohkem tooteid.
Veokulud on lisatud edendamise (te võtate üle veokulud) Sarnaselt vautšeritele on teil iga soodustustaseme puhul võimalus katta klientide ostude saatmiskulud, märgistades selle märkeruudu. Pange tähele, et see ei mõjuta Saal Prio kontosid, kuna neile on juba praegu tasuta saatmine lubatud.Saal Prio konto puhul ei kanna ei teie ega teie kliendid transpordikulusid tellimuste puhul, mille minimaalne väärtus on 10 €.
Kui olete galerii jaoks kampaania seadistanud, klõpsake nuppu Salvesta.

Müügiseadistused aktiivse müügiedendusega

Kui avate galerii jagatud lingi, näete kõiki kampaania üksikasju ühe pilguga. Kampaania kehtivuse lõppkuupäev ja allahindluse saamiseks vajalik summa kuvatakse üleval paremas nurgas. Kui klient jõuab soodustuse tasemele, kohandatakse automaatselt järgmise soodustuse taseme saavutamiseks vajalikku summat.

Jagatud galerii koos käimasoleva kampaaniaga

Soodustus kantakse automaatselt teie kliendi ostukorvi. Pange tähele, et kampaaniaid ja vautšereid ei saa kasutada samaaegselt.