Saal Digital Professional konto loomine

30 % välja, kuni 31/01/2024

Neil rasketel aegadel on oluline hoida kokku ja me tahame anda oma panuse, et teid toetada. Seetõttu oleme otsustanud tõsta kuni 31/01/2024, kuni 30 %, meie professionaalse allahindluse algtaset.

10 % 30 % allahindlust*

Kehtib kuni 31/01/2024

Soodustus on tagatud kõigile toodetele vähemalt 12 kuud

15 % 30 % soodustus*

Kehtib kuni 31/01/2024

Alates keskmisest käibest 100 € kuus või 1200 € viimase 12 kuu jooksul

20 % 30 % soodustus*

Kehtib kuni 31/01/2024

Alates keskmisest käibest 200 € kuus või 2400 € viimase 12 kuu jooksul

30 % või rohkem allahindlust*

Näidatud käibe ületamisel pöörduge meie poole ja me võtame teiega ühendust.

* Soodustus kehtib kõigile toodetele 12 kuu jooksul alates kehtivusaja algusest. Soodustust muudetakse kohe pärast tulukünnise saavutamist. Soodustust vähendatakse ainult siis, kui 12 kuu jooksul tulukünnist ei saavutatud. Tulukünnise all mõeldakse arve summat ilma käibemaksu ja kohaletoimetamisega seotud kuludeta. Ei saa ühitada muude eripakkumiste ja sooduskupongidega.

Fotograafidele, agentuuridele ja vabakutselistele

Kas olete fotograaf, esindate agentuuri või ettevõtet? Kas soovite müüa oma klientidele parima kvaliteediga professionaalseid fototooteid? Sel juhul on Saal Digital teie jaoks õige valik. Kas olete äsja äritegevust alustanud? Toetame teid kohe algusest peale, andes teile kõigilt toodetelt 10% soodustust. Soodustust võidakse olenevalt tellimuse mahust suurendada.

Ülevaade tingimustest

  • Teie personaalne soodustus salvestub teie kontole pärast registreerumist
  • Kõikidele toodetele kehtib kohe 10 % soodustus
  • Minimaalse käibe nõue puudub
  • Teatava netokäibe saavutamisel on võimalus saada veelgi suurem soodustus
  • Teenustasusid ja ajapiirangut pole
  • Ei saa ühitada muude pakkumiste ja sooduskupongidega
  • Ei ole ülekantav

Teie eelised koos Professional Accountiga

Profiala

Profialalt leiate teavet mõõtmete, kalibreerimise ja andmete ettevalmistamise kohta. Adobe Photoshopi ja Adobe InDesigni jaoks mõeldud Saal Designi lisandmoodulitega ning meie professionaalse üleslaadimistööriistaga saate oma toodete kujundamisel kasutada enda tarkvara.

ICC profiilid

Värvihaldus professionaalidele. Töötage vastavalt ICC spetsifikatsioonidele, et tagada parimad võimalikud tulemused. Kasutage meie ICC-profiile kalibreerimiseks, et saavutada optimaalne värvitulemus.

Sample Products

Näidistoodete programm

50% allahindlus näidistoodetele. Looge oma isiklik portfoolio ja esitlege oma klientidele kvaliteetseid tooteid, nagu näiteks fotoraamatud, seinakunstid ja kaardid. 50% allahindlus näidistoodetele.

Professional Line

Professionaalne liin

Paku oma klientidele seda väikest lisa. Käsitsi valmistatud, nahkümbrisega ja nagu alati, ilma tootja logota. Meie Professional Line tooted pakuvad oma luksusliku akrüül- ja kunstnahast kattega väga erilise elamuse. Atraktiivset esitlust täiendab eksklusiivne kinkekarp.

Mis eristab Saal Digital

Tippkvaliteet

Me Saal Digitalis usume kõrgekvaliteediliste ja kvaliteetsete fototoodete tootmisesse. Meie eesmärk on pakkuda teile alati tipptaset. Meie juures on teie pildid parimates kätes!

Kiire tarne

Saate oma fototoote võimalikult kiiresti kätte. Tootmisaeg on vaid mõned tööpäevad, seega ei pea te kaua ootama. Võite valida ka meie kiirkullerteenuse võimaluse veelgi kiiremaks kohaletoimetamiseks.

Otse tootjalt

Läbipaistvus on meile oluline: Saal Digitalis saate kõik tellimused otse tootjalt. See tagab kiirema tarne ja tõrgeteta suhtluse.

Tootja logo puudub

Ükski meie toode ei sisalda tootja logo. Selle tulemusena saate täiesti neutraalse toote ilma häirivate sümbolite või templiteta.

Riskivaba tellimine

Pakume teie tellimuste jaoks erinevaid turvalisi maksevõimalusi.

Rahulolu garanteeritud

Saal Digitalilt tellimine on stressivaba. Seda seetõttu, et teie rahulolu on meie ettevõtte filosoofia keskne osa; me tahame, et te oleksite oma toodetega rahul. Kui teil peaks siiski tekkima kaebusi, püüame leida kiire ja rahuldava lahenduse. Ükskõik, kas me kordame tellimust või pakume teile vautšerit või krediiti, me teeme kõik õigeks!

Kõige tavalisemad küsimused professionaalse konto kohta

Kas professionaalne allahindlus rakendub automaatselt minu tellimustele?

Ei, vastava soodustuse saamiseks peate olema oma kontole sisse logitud.

Mida tähendab netokäive?

Netokäive on arve kogusumma ilma maksude ja kohaletoimetamisega seotud kuludeta. Netokäibest arvestatakse maha ka tagastatud tellimused.

Mis juhtub siis, kui mu müük on hooajaline?

Sellest pole midagi: peaasi, et vastava soodustuse saamiseks vajalik netokäibe eesmärk oleks eelmise 12 kuu jooksul saavutatud, sel juhul kehtib soodustus ka järgmise 12 kuu jooksul.

Kas on ka muid eeliseid?

Teeme teie näituste/projektide/hulgitellimuste jaoks eksklusiivseid personaalseid pakkumisi. Lisateavet leiate siit.

Kuidas taotleda suuremat soodustust?

Kui kvalifitseerute suurema soodustuse saamiseks, võtke meiega selle vormi kaudu ühendust. Vaatame teie juhtumi eraldi läbi.

Disaini nüüd