Pakume oma professionaalsetele klientidele otsest fotoraamatu üleslaadijat

Pakume professionaalsetele meediakujundajatele, graafilistele disaineritele või fotograafidele meie Pro-Upload-funktsiooni. Te saate oma fotoraamatu kujundada teiste programmidega, näiteks InDesign, Photoshop, QuarkXPress. Selleks, et vältida toote vigade tekkimist, palume teil teha lehekülje kujundus vastavalt meie nõuetele (vt allpool).

Märkused andmeedastuse kohta

Andmete edastamine / tellimus: PDF-laadimise leiate meie veebipoest. Pärast üleslaadimist saate vajadusel muuta lehekülgede järjekorda ja täita tellimuse.

PDF-i üleslaadimine veebipoes

 1. Mine veebipoodi
 2. Valige fotokirja kategoorias soovitud fotokiri ja klõpsake kujundamisel.
 3. Valige PDF-i üleslaadimise võimalus.
 4. Enne PDF-i üleslaadimist järgige seda juhendit:
  • Teie PDF-failid tuleb luua vastavalt teie fotoraamatu formaadile ja lehekülgede arvule ning vastavalt sellel leheküljel saadud teabele.
  • Täiusliku tulemuse saamiseks peate arvestama määratud mõõtmetega.
  • Kaane- ja siseleheküljed peavad olema õigete mõõtmetega ja need tuleb esitada kahes eraldi PDF-failis.
  • Kui olete selle kontrollinud, võite jätkata PDF-failide lisamist.
 5. PDF-faili üleslaadimine võib võtta paar minutit. Teie pilte ei kuvata üleslaadimise ajal soovitud formaadis. Palun oodake, kuni kõik pildid on täielikult laetud.
 6. Veebipoe allosas kuvatakse üleslaetud piltide arvu.
 7. Fotokirja eelvaate kuvamiseks klõpsake nuppu "Järgmine".
 8. Kõik pildid paigutatakse automaatselt lehekülgedele.
 9. Vaadake kõik leheküljed üle ja tehke vajalikud kohandused.

Palun pöörake tähelepanu järgmistele üksikasjadele:

 • Palun kasutage oma andmete jaoks alati sRGB.
 • Veebipoes saate üles laadida PDF- või jpg-faile.
 • Palun ärge paigutage elemente otse kuni väljalõikejooneni. Teisisõnu, palun katke kogu lehekülg või hoidke umbes 1 cm kaugus lõikeliinist. Vastasel juhul võivad tekkida servade halod või mõned olulised elemendid lõigatakse ära.
 • Kirjatüübid: Pange tähele, et kõik kirjatüübid peavad alati olema PDF-faili sisse põimitud, alternatiivselt võite need ka teisendada teekonnaks.
 • Minimaalsed kirjasuurused: Pange tähele, et kirjatüüpide suurused on erinevad. Sans-serif kirjatüübid, tavalised või paksud, peaksid olema vähemalt 8 pt (mõõtmine kasutades kirjatüüpi Arial), samas kui serif kirjatüübid peaksid olema vähemalt 10 pt (mõõtmine kasutades kirjatüüpi Times New Roman).
  Kui kirjastiili kaal on "Light", peaks suurus olema vähemalt 12pt. Kui hele tekst on tumedal taustal, peaks kirjasuurus olema vähemalt 14pt.
 • Joonte joonte laius: joonte joonte laius ei tohiks olla alla 1pt.
 • Palun ärge jätke registri- või lõikemärke.
 • Kindlaksmääratud lehekülgede arv ei sisalda kaane (kaane esi- ja tagakülg).
 • Lõike- ja vuugivaru väärtus kehtib alati ühe lehekülje kohta ja seetõttu tuleb seda arvestada nii kalendri kui ka fotokirjade iga lehekülje puhul (nt väärtus x 2 vasakule ja paremale).
 • Kogu fotoraamatu kaane (esi- ja tagakülg) jaoks on vaja ainult ühte pdf-faili.
 • Esi- ja tagakaane sisekülg trükitakse samuti välja. Kui soovite, et see oleks valge, jätke esimese lehe esimene lehekülg ja viimase lehe viimane lehekülg tühjaks. (Fotoraamat algab otse esimese lehega.)
 • PDF-failid tuleb optimeerida Adobe Acrobat Pro programmiga (vt allpool olevaid juhiseid).
 • Täpse faili suuruse piirangut ei ole. Kui teie fail on liiga suur, võtke palun ühendust meie klienditoega.
 • Enne tellimuse esitamist kontrollige palun kõik leheküljed hoolikalt üle. Probleemide korral võtke palun ühendust meie klienditoega. Saate kõiki üksikasju kontrollida täisekraanil. Me ei vastuta toote vigade eest, kui need on juba eelvaates nähtavad.

Professionaalsed nõuanded:

Kui kasutate PDF-ekspordi funktsiooni (soovitatav InDesigni ja QuarkXPressi kasutamisel), soovitame eksportimisel kasutada "Kvaliteetne printimine" või kasutada meie Adobe PDF Saal Digital eelseadistust. Muutke punktis "Output" sihtvärviruumiks RGB-värviruum - sRGB IEC61966-2.1 (vt allpool olevat ekraanipilti). Kui kasutate funktsiooni "Double Pages" (fotokirjade jaoks) koos küljendusprogrammiga, näiteks QuarkXPress või InDesign, veenduge, et olete valinud märkeruudu "Print Sheets" (QuarkXPress = Moutning Surfaces). Oluline on, et me saaksime iga kahepoolse lehekülje PDF-formaadis leheküljena.

Pange tähele, et meie mallide kasutamisel on aktiveeritud märkeruut "Use interface settings of the document" (vt allpool olevat ekraanipilti).

Te ei pea ühendama PDF-i (topeltkaane ja siseküljed), vaid võite ka 2 PDF-i üles laadida.

Palun optimeerige oma PDF alati enne üleslaadimist, et vähendada andmemahtu ja teisendada kõik maskid, läbipaistvused ja metaandmed, mis võivad importimisel probleeme tekitada.

Photos
Kärpimine (PDF-ekspordi jaoks): Kasutage PDF-ekspordi väljal "Marks and Bleeds" (märgid ja lõiked) märkeruutu "Use interface settings of the document" (kasutage dokumendi liidese seadeid), kui olete eelnevalt dokumendis trimmimise kindlaks määranud.
Photos

Adobe PDF eelseaded: Pakume teile ka tasuta allalaadimiseks meie Saal Digital Joboptions PDF-ekspordi. Neid saate kasutada kõigi InDesigni versioonide puhul. Palun laadige töövalikud alla siit ja installige need oma arvutisse.

Töövõimaluste laadimiseks InDesignis või Photoshopis klõpsake File ja valige Adobe PDF Presets all Define. Seejärel klõpsake nuppu Load ja valige Saal Digital.joboptions oma arvutisse salvestatud asukohast.

Nüüd saate valida Saal Digitali profiili Adobe PDF Presets all ja seejärel eksportida oma PDF-i.

Photos

PDF optimeerija

Avage oma PDF-fail Adobe Acrobat Pro's ja valige "File -> Save as -> Optimized PDF". Kohandage järgmisi seadeid:

Ühilduvus: "Retain existing"

 • Pildid: siin soovitame "Bicubic Downsampling to" 300 või 301 ppi jaoks üle 300 ppi (JPEG, maksimaalne kvaliteet)
 • Kirjatüübid: palun märgistage ruut "Do not unembed any font"
 • Läbipaistvus: palun valige "High Resolution"
 • Discard Objects: palun märgistage kõik ruutud, välja arvatud järgmised.
  - Convert smooth lines to curves
  - Detect and merge image fragments
 • Discard User Data: palun märgistage kõik märkeruudud
 • Clean Up: palun seadke objektide pakkimisvalikuteks "Compress document structure" ja märgistage kõik märkeruudud, välja arvatud "Compress document structure".
  - LZW-kodeeringut kasutavates voogudes kasutage hoopis Flate'i.
  - Visake ära viidatud nimetamata sihtkohad
  - Optimeerige PDF kiireks veebivaatamiseks

Eriti Photoshopi jaoks
Kui kasutate fototöötlusprogramme nagu Photoshop, soovitame salvestada kahepoolsed lehed jpg-formaadis (kvaliteet 10). Palun nimetage oma fotod ümber järjestikuste numbritega (01..., 02..., ...); nii täidetakse teie fotoraamat või kalender automaatselt.

Mitme lehekülje PDF-faili eksportimine Photoshopist
CS3-s: Photoshopis on võimalik salvestada mitu dokumenti mitmeleheliseks PDF-failiks. Valige File -> Automate -> PDF Presentation. Vajutage "Add open files", et avada vajalikud failid ja seejärel valige "Multipage Document", et salvestada kõik failid üheks PDF-failiks.
CS4-s: CS4-s on see funktsioon integreeritud Adobe Bridge'i. Palun valige vajalikud failid kaustadest. Seejärel minge väljundpaneelile (Window -> Workspace -> Output; paneel ilmub paremale poole). Valige "PDF" ja seadke "Template" väärtuseks "Custom". Nüüd peate sisestama täpse lehekülje suuruse. Vahekaardil "Layout" seadke marginaalide (ülemine, alumine...) väärtused nulliks. Võite ignoreerida vahekaardid "Overlays", "Header", "Footer", "Playback" ja "Watermark" ning salvestada dokumendi lõpus.

Eriti Scribuse jaoks
Scribus 1.4.4 saab PDF-failidesse fonte sisse põimida, samas kui teised vanad versioonid seda funktsiooni ei toeta. Seega, kui te ei kasuta uusimat versiooni, on vaja enne eksportimist fontid kontuurideks konverteerida (ka "convert to paths").

Pange tähele: kuigi Scribuses on võimalik mitme lehekülje pikkusega fototoodete ülesehitus topeltlehtedega, eksporditakse PDF-ekspordis topeltlehed eraldi üksiklehtedena. PDF-faili on vaja veebipoes (fotokirjadega), kuid sidusate topeltlehtedega, et seda saaks õigesti tõlgendada. Scribuses andmete loomiseks soovitame luua üksikleht kahekordse lehe formaadis ning luua vastavad markerid ja abijooned.

Disaini nüüd
Disaini nüüd