Tootenäidistelt 50% soodustust

Esitlege oma portfooliot

Olete professionaalne fotograaf, graafik või tegelete aktiivselt loominguga? Olete otsinud võimalust esitleda oma portfooliot läbimõeldud viisil ja soovite oma tööd käegakatsutavate näidiste abil klientidele lähemale tuua?

Kasutage Saal Digitali tootenäidiseid professionaalse müügilahenduse loomiseks ja esitlege oma kõige olulisemaid pilte stiilselt ja elegantselt. Võtke alltoodud vormi kaudu kohe ühendust ja teile saadetakse tootenäidiste sooduskood.

Kujundage oma tooted ise

Avastage mitmesuguseid tooteid – fotoraamatuid, seinapilte ja kaarte! Tutvuge eri pinnaviimistlustega ja tehke oma valik mitmesuguste võimaluste seast, et koostada portfoolio, mis kajastab teie stiili kõige paremini. Tutvustage oma klientidele saadaolevaid võimalusi ja kasutage tooteid näitena, mida kliendid saavad lähemalt uurida. Nii saate kujundamisel nautida täielikku vabadust, mida Saal Designi tarkvara mitmesugused funktsioonid võimaldavad.Teie registreerimisandmed on edukalt esitatud. Täname teid sõnumi eest.

Tootenäidiste sooduskupongi tingimused

  • Tootenäidise esiküljel peab olema selgelt ja loetavalt sõna „Näidis“
  • Tootenäidiseid tuleb tellida muudest toodetest eraldi
  • 50% sooduskupongi ei saa ühitada teiste sooduskupongide või eripakkumistega
  • Soodustus ei sisalda kohaletoimetamist
  • Kinkekarpe saab tellida tootenäidisena ainult koos fotoraamatu näidisega
  • Sooduskupong ei kehti näidiskomplektidele (paberi, kaante ja seinapiltide komplektid)

Kuidas tootenäidist märgistada?

See, et fotoraamatud on näidised, peab olema selgelt näha. Teisisõnu, esikaanel peab olema sõna „Näidis“ või muu sarnane väljend, näiteks „Fotoraamatu näidis“ või „Näidisportfoolio“. Kirjasuurus peab olema vähemalt 30 punkti.

Disaini nüüd