Tootenäidistelt 50% soodustust

Esitlege oma portfooliot

Olete professionaalne fotograaf, graafik või tegelete aktiivselt loominguga? Olete otsinud võimalust esitleda oma portfooliot läbimõeldud viisil ja soovite oma tööd käegakatsutavate näidiste abil klientidele lähemale tuua?

Kasutage Saal Digitali tootenäidiseid professionaalse müügilahenduse loomiseks ja esitlege oma kõige olulisemaid pilte stiilselt ja elegantselt. Võtke alltoodud vormi kaudu kohe ühendust ja teile saadetakse tootenäidiste sooduskood.

Kohandage oma toodete kujundust

Avastage erinevaid tooteid, nagu fotoraamatud, seinakunst ja kaardid! Tutvu erinevate pindadega ja loo oma stiili kõige paremini kajastav portfoolio erinevate võimaluste hulgast. Avastage oma klientidele lai valik võimalusi ja kasutage tooteid võrdlusena, mida teie kliendid saavad mitte ainult näha, vaid ka elusalt kogeda! Seejuures naudite absoluutset kujundusvabadust, mida Saal Design tarkvara pakub teile oma erinevate funktsioonidega.Teie kontaktandmed on edukalt esitatud. Täname teid sõnumi eest.

Tingimused proovitoodete vautšeri jaoks

  • Proovitoote esiküljel peab olema selgelt nähtav ja loetav sõna "proov".
  • näidistooteid saab tellida ainult teistest toodetest eraldi.
  • 50% vautšerit ei saa kombineerida teiste vautšerite või kampaaniatega.
  • Soodustus ei sisalda saatmist.
  • Kinkekarbid saab tellida näidisena ainult koos näidisfotoraamatuga.
  • Voucher ei kehti meie näidiskomplekti puhul

Kuidas tootenäidist märgistada?

See, et fotoraamatud on näidised, peab olema selgelt näha. Teisisõnu, esikaanel peab olema sõna „Näidis“ või muu sarnane väljend, näiteks „Fotoraamatu näidis“ või „Näidisportfoolio“. Kirjasuurus peab olema vähemalt 30 punkti.

Disaini nüüd

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: