Fotoraamatute kujundusrežiimid

Fotoraamatute kujundusrežiimid

Kui loote fotoraamatu veebidisaineri abil, saate valida erinevate kujundusrežiimide vahel. Need režiimid pakuvad konkreetseid võimalusi toote kujundamise alustamiseks ning pakuvad automaatseid vahendeid kiireks ja mugavaks kujundusprotsessiks. Tasub märkida, et kujundusrežiimid on saadaval ka kalendrite jaoks. Pärast toote valimist ja materjalivalikute seadistamist kuvatakse teile kolm kujundusrežiimi, mille vahel saate valida, sõltuvalt teie aja- ja kujundus-eelistustest:
Ühe minuti fotoraamatu režiim kujundab toote automaatselt ja võimaldab teil teha muudatusi, kui esialgne kujundus on valmis.
AutoLayout-režiim võimaldab teil veebidisaineri abil ükshaaval pilte lehekülgedele paigutada.
Režiim PDF Upload võimaldab teil laadida üles juba välise tarkvara abil kujundatud fotoraamatu. Lisateavet leiate Professional Zone'ist.

Kujundusrežiimid

Ühe minuti fotoraamat

See režiim sobib ideaalselt neile, kes soovivad oma fotoraamatu kiiresti ja lihtsalt kujundada. Selle režiimi valimisel avaneb aken, kus on mitu kujundusjoont, mille vahel valida. Saate neid vasakus ülanurgas kategooriate järgi filtreerida. Iga kujundusjoon rakendab teie fotoraamatule kliparte ja taustu, et luua ühtne stiil. Klõpsake ühel neist, et seda valida.

Pulmadisaini read

Järgmisena peate valima fotod, mida soovite oma fotoraamatusse lisada. Vajutades nupule Lisa pilte, saate laadida üles fotosid oma kohalikust seadmest või muudest veebiallikatest. Pange tähele, et pildid lisatakse samas järjekorras, nagu need on lisatud. Seega veenduge, et lisate need sellises järjekorras, nagu soovite neid oma fotoraamatus näha. Kui olete oma valikud teinud, klõpsake nuppu Järgmine.

Piltide lisamise valikud

Ilmub aken, mis pakub soovitatud lehekülgede arvu vastavalt valitud fotode arvule. Allosas saate lehekülgede arvu käsitsi muuta. Täiendavaid lehekülgi saab hiljem veebidisaineris lisada või eemaldada. Kui olete määranud soovitud lehekülgede arvu, klõpsake nuppu Select. Veebidisainer loob teie fotoraamatu automaatselt vastavalt valitud parameetritele. Pärast loomist on vaja kontrollida kõiki lehekülgi, et veenduda, et kõik on soovitud ja teha vajalikud muudatused.

Ühe minuti valikuga loodud fotoraamat

On võimalik muuta kõiki juba paigutatud objekte ja pilte, lisada juurde või eemaldada neid. Samuti saate lisada teksti, klõpsates ülemises menüüs nupule Add Text või paremal olevas veerus Layout ja valides mõne teise paigutuse, mis seda sisaldab. Võimalik on isegi muuta kuvatud kujundusjoont, avades kujundusjoone kasti ja valides teise kujundusjoone.
Lehekülgedel navigeerimiseks kasutage allosas asuvat menüüd Pages (leheküljed ). Punaseks värvitud leheküljed näitavad, et neid ei ole veel läbi vaadatud, seega vaadake kindlasti kõik leheküljed põhjalikult läbi. Vasakul asuvate nuppude abil saate lisada või kustutada lehekülgi ning muuta järjestust, valides lehekülje ja lohistades selle soovitud positsioonile.

AutoLayout

Selles režiimis kujundatakse fotoraamat lehekülgede kaupa veebidisaineri abiga. Kui olete selle režiimi valinud, peate valima kujundusjoone, mille põhjal soovitavad kujundused koostatakse. Seejärel valige raamatusse soovitud lehekülgede arv, pidades meeles, et hiljem saate disaineris lehekülgi lisada või eemaldada. Kui olete lehekülgede arvu valinud, klõpsake jätkamiseks nupule Select. Online-disainer avab fotoraamatu vastavalt teie soovidele ja esitab teile tühjad leheküljed, mis on valmis kujundamiseks.

Tühjade lehtedega fotoraamat

Fotoraamatusse fotode lisamiseks peate need kõigepealt projekti lisama. Vajutage nuppu Lisa pilte ja valige fotod oma kohalikust seadmest või veebiressursist. Need fotod ilmuvad vasakusse veergu ja on valmis oma fototootele lisamiseks. Lisateavet leiate seotud artiklist. Kui fotod on lisatud, on kaks võimalust nende paigutamiseks oma fotoraamatusse.

1. Lisage pildid

Piltide lisamiseks oma fototootesse valige vasakust veerust soovitud pildid. Alumisse ossa ilmub menüü, kus on valik Insert image (Lisa pilt). Sellel valikul klõpsates paigutatakse pildid fotoraamatusse, kasutades soovitatud paigutust. Võite sisestada nii palju fotosid kui soovite ja veebidisainer ajakohastab paigutust automaatselt vastavalt. Kuigi automaatne kujundus on rakendatud, on teil võimalik valida paremast veerust teistsugune kujundus ja isegi muuta kujundusjoont.

Kolm AutoLayoutiga paigutatud pilti

Kõiki paigutatud objekte ja pilte saab vabalt liigutada ja muuta. Samuti saate lisada teksti, klõpsates nupule Add Text. Kui aga mõni neist toimingutest on tehtud, lülitatakse AutoLayout-funktsioon välja, mis võimaldab teil käsitsi kujundada ja paigutada objektid vastavalt oma eelistustele.

2. Piltide lohistamine

Kui lohistate pildi fotoraamatusse, näete valikut As background. Kui lohistate pildi sinna, paigutatakse see Photo Booki taustaks, mis katab mõlemad leheküljed. Kui seal on juba fotosid paigutatud, näete nende kohal valikut Replace image (Asenda pilt ). Pildi toppimine sellele valikule asendab olemasoleva pildi uue pildiga.

Pildi lohistamise valikud

Alternatiivina, kui lohistate pildi otse leheküljele, paigutatakse see sinna, kuhu te selle langetasite, ilma et see mõjutaks olemasolevaid elemente. See tuleb paigutada õigesti, kas käsitsi või valides paigutuse parempoolsest menüüst.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: