Hinnakirjad: Faili allalaadimine

Hinnakirjad: Faili allalaadimine

Lisaks fototoodetele saate müüa ka oma piltide failide allalaadimist või lubada neid oma galeriist tasuta alla laadida. Peate lubama faili allalaadimise võimaluse hinnakirjades. Faili allalaadimise valikud kuvatakse allosas.

Failide allalaadimise seaded

Müüa ja määrata hinnad

Kui see valik on valitud, kuvatakse teile erinevad valikud, mida saate aktiveerida. Peate aktiveerima need, mida soovite müüa, ja määrama neile absoluutse hinna.

Samuti on võimalik pakkuda allalaadimispaketti kindla hinnaga, mis sisaldab kõiki galeriis olevaid pilte, aktiveerides Faili allalaadimine: Kui olete määranud allalaaditavate failide hinnad, klõpsake Salvesta. Seejärel on digitaalsed failid seadistatud hinnaga galeriis müügiks saadaval.

Digitaalsed failid galeriis

Kui digitaalfailid on ostetud, saab klient pärast makse laekumist kiirelt ja mugavalt e-posti teel fotode allalaadimislingi. Allalaadimislink kehtib kuni 30 päeva. Vajaduse korral saate kliendile allalaadimislingi uuesti saata, avades tellimuse koos failide allalaadimisega tellimuste halduspaneelis ja klõpsates nupul Resend download links to customer.

Allalaadimislinkide uuesti saatmise nupp

Tasuta allalaadimine

Kui valite selle valiku, on teie pildid saadaval tasuta allalaadimiseks otse teie galeriist.

Tasuta allalaadimine valitud

Kui see valik on galerii hinnakirjas aktiveeritud, kuvatakse pildi kõrval allalaadimissümbol. Selle ikooni klõpsamine algatab faili allalaadimise. Samuti on võimalik alla laadida kõik pildid korraga, kui klõpsate paremas ülemises nurgas olevale kolme nupu ikoonile ja valite Download all images (ZIP). Pange tähele, et alamgaleriid ei ole lisatud. Iga alamgalerii tuleb alla laadida eraldi.

Galerii koos tasuta allalaadimisega saadaval