Tootekomplektid

Tootekomplektid

Lisaks üksikute fototoodete müügile saate luua ka tootekomplekte ja lisada need oma hinnakirja. See võimaldab teil pakkuda oma klientidele erinevaid fototooteid ja digitaalseid faile ühe hinnaga.
Kõik loodud tootekomplektid leiate müügipaneeli menüüst Tootekomplektid. Nagu hinnakirjade puhul, saate neid igal ajal muuta ja luua nii palju kui vaja.

Product sets panel

Tootekomplekti saate sellel paneelil luua, klõpsates nuppu Lisa. Või hinnakirja konfiguratsioonimenüüst. Teie tootekomplektide all näete võimalust uue komplekti loomiseks.

New product set button in price list editor

Vajutades nupule uus avaneb menüü, kus saate luua tootekomplekti.

Product sets new menu

Peate andma sellele pealkirja, mis on ainult sisekasutuseks ja on nähtav ainult teile. Publishing title, mis on nimi, mida see saab olema galeriis, kus te selle aktiveerite, võite soovi korral sisestada sama nime. Ja kirjeldus, mis on samuti avalik selles galeriis, kus te selle aktiveerite.
Kui olete põhiseaded täitnud, saate lisada tooteid oma tootekomplekti, klõpsates nupule Lisa. Kuvatakse nimekiri kõigist olemasolevatest fototoodetest. Saate lisada nii palju tooteid kui soovite, määrates nende omadused.

List of products to add

Iga valitud toode lisatakse loeteluna vastava tootekomplekti menüüsse. Siin saate valida iga toote koguse, mis teie tootekomplekti lisatakse.

Products added to product set

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Save (Salvesta). Loodud tootekomplekti saate aktiveerida hinnakirja konfigureerimisel.

Product set added to price list with price

Hinnakirja seadistamisel ja tootekomplekti aktiveerimisel näete tootekomplekti maksumust. Siin saate määrata kogu komplekti jaoks ühe hinna ja kontrollida kiiresti, kui suure kasumi te sellest saate, lähtudes antud hinnast.