Ühised grupi galeriid

Ühised grupi galeriid

Lisaks individuaalsete galeriide loomisele saate luua ka ühiseid grupigaleriisid, millele on juurdepääs kõigist individuaalsetest QR-galeriidest. See tähendab, et igaüks saab tellida grupifotosid, ilma et peaks neid käsitsi igasse galeriisse lisama. Ühiste galeriide loomiseks on kaks võimalust:

1. Käsitsi loomine

Ühise galerii loomiseks avage galerii fototööde grupis, kuhu soovite ühise galerii luua. Klõpsake nuppu Add ja valige Lisada uus ühine grupigalerii (nt grupifotod). Ilmub menüü, kuhu saate sisestada Pealkiri, Kirjeldusja valida Fotograafia tüüp. Kui need on täidetud, klõpsake nupul Loo. Vaikimisi avaneb loodud ühise grupi galerii, kuhu saate soovitud fotod üles laadida, klõpsates nupule Piltide lisamine.

Ühise grupigalerii lisamine

2. Automaatne loomine QR-koodiga

Saate luua QR-koodiga kaardid, mida saate kasutada pildistamisel, et teha kõigepealt QR-kood ja seejärel grupifoto. See võimaldab teil luua ühiseid grupigaleriisid automaatselt samamoodi nagu individuaalseid galeriisid.
Lisateavet ühise grupigalerii kaartide loomise kohta leiate artiklist QR-koodid menüüst.

Lisateavet selle kohta, kuidas toimub automaatne sorteerimise töövoog, leiate artiklist Fototöö - töövoog.

Ühiste grupigaleriide hinnakiri

Fototöö konfigureerimisel kuvatakse teile aktiveerimiseks võimalus määrata ühine grupigalerii jaoks erinev hinnakiri. Selle valiku saate igal ajal aktiveerida, avades veebilehe Fototöö seaded ja aktiveerides Vabatahtlik: Hinnakiri grupifotode jaoks. See kuvab kasti, kus saate valida soovitud hinnakirja kõigile fototööde ühistele grupigaleriidele. Kui olete valinud, klõpsake nuppu save (salvesta).

Ühise grupigalerii lisamine

Konkreetse ühise grupigalerii jaoks on võimalik määrata ka konkreetne hinnakiri. Selleks avage ühine rühmagalerii ja klõpsake paremas veerus kuvataval nupul Galerii seaded. Vaikimisi on seaded päritud fototöölt. Deaktiveerides Pärandada fototööde seaded, saate soovi korral valida konkreetse hinnakirja ja aktiveerida kampaania.

Avaldatud ühised rühmagaleriid

Ühised grupigaleriid on kättesaadavad kõikidest grupi üksikutest galeriidest. Kui klient siseneb oma individuaalsesse galeriisse, kuvatakse ühised galeriid üleval. Kliendid pääsevad neile juurde, kui klõpsavad neile ja saavad oma tellimusesse lisada ühisest galeriist pärit fotosid.

Galerii ühise grupi galeriiga