Kujundage täiuslik fotoraamat

Soovite kujundada oma täiusliku fotoraamatu? Kohandage kujunduse iga aspekti ja avastage meie kvaliteetsed materjalid.

DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testi võitja CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Üldhinne väga hea „suurepärane“ – FOTOHITS, mai 2019 Saal Digital rõõmustab peenelt töödeldud fotolõuendi ning terava ja suure kontrastsusega trükipildiga. CHIP FOTO-VIDEO testivõitja, detsember 2018 Testitulemus: väga hea Väga hea ja kiire tarne Saal tõestab end igati eeskujuliku kvaliteedi kaudu.
Kohandage täiuslik fotoraamat

Kohandage täiuslik fotoraamat

Kohandamine algab siis, kui valite oma fotoraamatu omadused. Meie kõvakaanelised fotoraamatud on kindel valik: neid on saadaval mitmes formaadis ja saate kaane täielikult kohandada, valides kas ühe meie kõrgekvaliteedilistest materjalidest või kujundades läikiva või mati fotokaane.

Pakume suurt valikut kvaliteetseid materjale, nii et saate kujundada täiusliku fotoraamatu: kunstnahk, puidu välimusega, naturaalne lina, taaskasutatud ookeaniplastik, ...
Kui eelistate teha oma fotoraamatu kaane keskmeks foto (või katsetada kollaažiga), saate ka seda teha! Näiteks meie Professional Line'i fotoraamatute akrüülkaaned on käsitsi valmistatud ning ainulaadne ja eriline võimalus.

Võite kujundada ka portfoolioalbumi, mille lehekülgede järjekorda saate muuta ja uusi lehti tellida, või pehmekaanelise fotoraamatu, kui soovite kergemat ja paindlikumat kaanet. Loomulikult saate valida ka oma lemmikformaadi (ruudu-, maastiku- või portreeformaat) ja sisekülgede pinna, valides meie kvaliteetsete Fujifilmi fotopaberite hulgast.

Ud9qUaZPguA

Kuidas luua fotoraamat Saal Design tarkvara abil

Avastage erinevaid kujundusvõimalusi, mida Saal Design tarkvara pakub teile täiesti isikupärase fotoraamatu loomiseks.

Selles kasulikus õpetuses tutvustame erinevaid seadistusvõimalusi ja mõningaid funktsioone, nii et saate kujundada oma fotoraamatu täpselt oma soovidele vastavalt.

Loo oma täiuslik fotoraamat Saal Design tarkvara abil!

Loo oma täiuslik fotoraamat Saal Design tarkvara abil!

Iga üksikut fotoraamatu lehekülge saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja stiilile. Kohandage taust, piltide paigutus ning lisage isikupäraseid nüansse kliparte ja teksti. Teie fotoraamat, teie kujundus!

Maksimaalse kohandamise jaoks soovitame kasutada Saal Designi lauaarvutitarkvara või veebipoodi. Saate oma fotoraamatu kujundada tühja malli kujundusrežiimi abil nullist või saada abi kujunduse osas meie kahe teise kujundusrežiimi abil. Kogu teabe leiate siit. Kiirema kujundamise jaoks liikvel olles saate alati kasutada iOSi või Androidi rakendust.

Soovi korral saate oma fotoraamatu kujundada ka välise tarkvara abil, laadides alla meie mallid ja laadides seejärel oma projekti hõlpsasti PDF-formaadis üles. Lisateavet leiate meie Professional Zone'ist.

Layflat sidumine

Layflat sidumine

Layflat köitmise abil saate paigutada fotosid kogu kahepoolse lehe ulatuses, ilma et kaotaksite ühtegi detaili.

Tootja logo puudub

Tootja logo puudub

Kõik meie fototooted on valmistatud ilma häiriva tootja logota. Samuti saab eemaldada tootmise vöötkoodi.

Pikaajaline värvus

Pikaajaline värvus

Garanteerime värvikindluse 75 aastaks: nautige elavaid värve nagu esimesel päeval pikka aega.

Rahulolu garanteeritud

Rahulolu garanteeritud

Teie rahulolu on meie ettevõtte filosoofia keskne osa.

Valige oma fotoraamatu jaoks kvaliteetne materjal

Kas soovid näha kõiki meie kvaliteetseid materjale fotoraamatu kaante jaoks isiklikult? Võite tellida meie näidiskomplekti, et saada kõik kaanematerjalid ja kõik sisekülgede pinnad!

Valige oma fotoraamatu jaoks kvaliteetne materjal

Inspireeruge meie galeriist!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Lisage elegantne puudutus meie Premium kinkekarpidega

Lisage elegantne puudutus meie Premium kinkekarpidega

Saal Digitaliga saate kohandada ka ainulaadse Premium-kinkekarbi, mis lisab elegantse puudutuse ja hoiab teie fotokirja hästi kaitstud.

Sõltuvalt valitud materjalist saate lisada pildi (näiteks kui valite akrüülist Premium-kinkekarbi) või lisada teksti või kliparte meie kvaliteetsetele materjalidele, nagu kunstnahk või naturaalne lina. Oma Premium-kinkekarbi kujundamisel on kõige olulisem, et valite sama formaadi kui teie fotoraamat, sest need on kujundatud sellesse formaati ideaalselt sobivaks.

Valige jätkusuutlikud fotoraamatud

Toodetud päikeseenergiaga

Toodetud päikeseenergiaga

Rohkem kui 3,000 m² päikesemooduleid, meie energiavajadus on enamikul päevadel kaetud.

Süsinikuneutraalne

Süsinikuneutraalne

Me kompenseerime vältimatuid CO₂ heitkoguseid, investeerides globaalsetesse keskkonnaprojektidesse.

Vastutustundlik laevandus

Vastutustundlik laevandus

Kui võimalik, saadame oma pakke süsinikdioksiidi neutraalselt

Disaini nüüd
Disaini nüüd