Soovide nimekiri

Soovide nimekiri

Kui teie kliendid külastavad galeriid, saavad kasutajad valida oma lemmikfotosid, mida lisada oma soovide nimekirja. Nii saavad kasutajad luua oma kollektsiooni ja osta, millal iganes nad soovivad. Piltide salvestamiseks oma soovide nimekirja peavad kasutajad esitama oma kontaktandmed. See tagab, et nende valikud salvestatakse turvaliselt, et neid saaks tulevikus kasutada.

Galerii näide

Fotode lisamiseks soovinimekirja klõpsake südamele, mis ilmub iga foto peale, kui liigute hiirega selle kohale. Kui klõpsate samal südamel, eemaldate foto soovide nimekirjast. Soovinimekiri on galerii paremas ülanurgas ja sellega kaasneb number, mis näitab lisatud fotode arvu. Kui teie klient klõpsab sellele südamele, näeb ta kõiki pilte, mis on lisatud soovide nimekirja, sealhulgas alamgaleriides valitud pilte.

Soovinimekirja näidis

Siit saab teie klient osta pilte ja eemaldada pilte, mida te ei soovi oma soovide nimekirjast. Lisaks sellele kuvatakse kasutajate soovide nimekirja lisamisel galeriis südamekujuline ikoon, mis võimaldab neid hõlpsasti tuvastada. Südamega tähistatud fotol klõpsates avaneb parempoolne veerg foto üksikasjadega. Kui klõpsate üksikasjade vahekaardil, näete nimekirja kasutajatest, kes on selle pildi oma soovide nimekirja lisanud. Selles veerus on iga kasutaja nime kõrval kolme punktiga nupp, millel on kaks lisavõimalust. Vajutades nupule redigeeri, saate selle kasutaja lisada oma kontaktide hulka. Klikkides nupule delete (kustuta ), eemaldatakse kontakt paremast veerust. Oluline on märkida, et kontakti kustutamine paremast veerust ei mõjuta kasutaja soovide nimekirja. Foto jääb kasutaja soovide nimekirja ka pärast kontakti andmete eemaldamist paremast veerust.

Soovide nimekirja kasutaja näidatud

Kui galeriis on valitud mitu fotot, on paremas menüüs saadaval valik Download CSV file (Lae CSV-faili alla ). See võimaldab teil valida kasutaja soovide nimekirja lisatud fotod ja laadida alla CSV-faili, et neid kiiresti leida välises tarkvaras, nagu Lightroom, mida kasutate.

Soovide nimekirja ikooni teade

Tagasiside nupp

Soovide nimekirja saab kasutada tagasiside vahendina. Galerii seadetes on valik nimega Tagasiside galerii.

Näita tagasiside galerii nuppu galerii seadetes

Kui see on aktiveeritud, leiavad kasutajad soovide nimekirjast nupu " Saada valik ".

Valiku saatmise nupp soovinimekirjas

Sellele nupule klõpsates avaneb aken, kus kasutajal palutakse sisestada oma isikuandmed koos sõnumiga. Kui olete need täitnud ja vajutanud nupule " Saada", saate e-kirja koos kliendi sõnumiga.

Valiku saatmise aken

Teie kliendi valitud fotod kuvatakse teile vastavas galeriis, mis on tähistatud südame ikooniga.

Südame ikoon galeriis