Saal WallArt

Saal WallArt

Saal WallArt on veebiplatvorm, mis võimaldab teil müüa oma fotosid ja reklaamida oma profiili. Laadige oma pildid platvormile üles ja kui need on heaks kiidetud, saavad potentsiaalsed kliendid üle kogu maailma neid osta. Samuti saate neid linkida oma profiililehele, mis võimaldab teil oma töid esitleda, suhelda potentsiaalsete ostjatega ja teenida raha oma fotode eest.

Saal WallArti veebisait

Piltide üleslaadimine WallArt'ile

Saal WallArt'ile piltide üleslaadimiseks peate kõigepealt minema Saal WallArt'i veebisaidile. Valige kategooria, milles soovite oma pilte müüa. Kui olete valitud kategoorias, klõpsake nupule " Müü pilte ", mis asub piltide kohal lehekülje vasakul poolel.

Maastikukategooria

Pange tähele, et piltide üleslaadimiseks peab teil olema konto. Klõpsates nupul Müü pilte, avaneb aken Loo uus konto, kus saate hõlpsasti konto luua. Kui teil on juba fotoportaali konto, saate sellesse sisse logida.
Pärast sisselogimist avaneb aken, kus on teave vahendustasu kohta ja olulised kaalutlused enne piltide üleslaadimist. Seejärel saate jätkata valitud kategoorias müüa soovitud piltide üleslaadimist. Pange tähele, et teie üleslaetud fotod läbivad enne galeriis avaldamist heakskiitmise protsessi. Kui heakskiitmisprotsess on lõppenud, saate te e-posti teel teate.

Piltide haldamine

Saal WallArti üleslaetud pildid on teile kättesaadavad teie galeriide menüüst. Kui laadite oma esimese foto Saal WallArti üles, luuakse automaatselt uus galerii nimega Saal Digital pealkirja all Shared images with WallArt. Selles galeriis on kõik teie poolt Saal WallArt'i üleslaetud fotod kategooriate kaupa järjestatud. Te saate sellest galeriist igal ajal fotosid kustutada. Pange tähele, et kui foto on kustutatud, ei ole see enam Saal WallArtis müügiks saadaval.

Galeriide menüü koos Saal WallArt galeriiga

Saal WallArt müüdud pildid

Kui teie pildid on WallArtis, teenite iga müüdud ühiku pealt komisjonitasu. Et pääseda ligi teabele oma müüdud piltide kohta, logige lihtsalt fotoportaali sisse ja avage konto menüüs Saal WallArt'i poolt müüdud pildid. Siit leiate igakuise põhjaliku aruande müüdud piltide kohta. See aruanne hoiab teid kursis oma müügi edukusega ja aitab teil jälgida oma fotograafiaettevõtte tulemuslikkust.

Saal WallArt'i poolt müüdud piltide menüü

Ühendage profiil Saal WallArtiga

Kui teil on fotoportaalis aktiivne avalik profiil, saate selle oma tööde reklaamimiseks Saal WallArtiga siduda. Selleks avage oma kontol menüü " Profiili ja lehekülje seaded ". Kerige allapoole ja leiate kaks Saal WallArti valikut, mille saate lubada:

Saal WallArt valikud profiili ja lehekülje seadetes

Lisa oma profiil Saal WallArt'ile

Selle valiku aktiveerimisel luuakse isiklik kunstniku profiil ja see avaldatakse Saal WallArti kunstnike nimekirjas. Pange tähele, et see lehekülg ei ole sama, mis teie profiilileht, vaid see luuakse nende piltidega, mille olete Saal WallArti varem üles laadinud. See funktsioon võimaldab teil näidata kõiki oma töid koos ja potentsiaalselt edendada oma äri. Pange tähele, et profiili lisamine kunstnike nimekirja on seotud heakskiitmise protsessiga.

Saal WallArt kunstnike nimekiri

Näita Saal WallArtis avaldatud pilte

Selle valiku aktiveerimine loob teie profiililehel lingi, mis viib teid Saal WallArt'i lehele, kus on näha kõik teie varem sinna üleslaaditud pildid. See võimaldab potentsiaalsetel klientidel osta teie pilte otse Saal WallArtist.

Profiilileht koos lingiga Saal WallArt'ile

Kui olete aktiveerinud mõne neist võimalustest profiili ja lehekülje seadete menüüs, ärge unustage vajutada nupule Salvesta muudatused.

Pange tähele, et kahjuks ei ole praegu võimalik Šveitsi, Ühendkuningriigi ja USA kontodelt pilte Saal WallArt'ile saata.