Saali fotoportaal: Online-poe galerii ja alamgalerii süsteem

Galeriid

Esita ja müü oma kunsti

Piiramata galeriid ja alamgaleriid

Laiendage oma fotovitraaži peagaleriide ja üksikasjalike alamgaleriide abil, lihtsustades kasutaja navigeerimist ja parandades üldist kasutuskogemust. See funktsioon võimaldab lisaks korraldamisele ka oma portfelli või fotoseansi sujuvat haldamist; saate hõlpsasti kopeerida, liigutada või eemaldada pilte galeriide vahel, pääseda ligi müügistatistikale ning määrata igale fotole unikaalsed pealkirjad ja kirjeldused. Lisaks võimaldab see süsteem luua kohandatud tooteid otse galeriidest, pakkudes vajadusel klientidele käsitsi saatmist, pakkudes mitmekülgset platvormi nii oma tööde tutvustamiseks kui ka müümiseks.

Paindlik hinnakujundus

Võta täielik kontroll oma hinnastruktuuri ja tootepakkumiste üle igas galeriis ja alamgaleriis. Saate mitte ainult määrata igal tasandil unikaalseid hindu, vaid ka otsustada, milliseid tooteid täpselt pakkuda, kas lubada või piirata allalaadimist ning pakkuda galeriile või pildile kohandatud eripakette. See ainulaadne paindlikkus tagab, et saate rahuldada oma publiku erinevaid eelistusi, optimeerides oma müügistrateegiat ja suurendades klientide rahulolu.

Müüa projekte

Tõsta oma teenust, pakkudes fotoprojekte, näiteks fotoraamatuid või kalendreid, võimaldades klientidel osta teie poolt kureeritud isikupärastatud kollektsioone või kujundusi. Neid projekte saab esitleda mis tahes galeriis või alamgaleriis, kus on võimalik aktiveerida kommentaaride või tagasiside funktsioonid. Selline interaktiivne lähenemine võimaldab teil enne projekti lõplikku vormistamist ja esitlemist tõhusalt koguda kliendi tagasisidet, tagades, et kliendi ootused on täidetud või ületatud.

Neutraalne URL

Jaga oma tööd neutraalse URL-iga, mis hoiab fookuses sinu brändi, näiteks https://photo-portal.shop/share/gallery_code/ galeriide jaoks ja https://photo-portal.shop/profiles/your_name/ sinu profiililehe jaoks. See funktsioon pakub paindlikkust selles, kuidas jagada oma galeriisid turvaliselt lingi kaudu, valikulise registreerimise või parooliga kaitse abil, mis võimaldab juurdepääsu kohandada vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ning säilitada privaatsust ja turvalisust.

Kohandatud e-kirjad

Lihtsustage suhtlust võimalusega saata kohandatud e-kirju ja meeldetuletusi erinevate töövoogude puhul iga galerii või alamgalerii jaoks. Jagage galeriid tõhusalt valitud rühmade või üksikute kontaktidega, kasutades e-posti malle teabe kiireks levitamiseks. See funktsioon säästab märkimisväärselt aega, võimaldades teil keskenduda rohkem oma fotograafiale ja vähem haldusülesannetele.

Responsive Mobile Design

Tagage, et teie galeriid näevad igas seadmes laitmatu välja, sest nende kujundus on kohandatud nutitelefonides optimaalseks vaatamiseks. Valige erinevate paigutusviiside vahel, näiteks üks või kaks veergu mobiilseadmetes, ja kohandage piltide esitusstiile, et rahuldada kuni 90% klientidest, kes eelistavad tellimist mobiilseadmetest.

Erinevad galerii kujundused

Isikupärastage oma tööde esitus erinevate galeriide paigutusviiside abil, sealhulgas veejooks, ruudud, kunstiplaat või ümarad režiimid, mis sobivad suurematele ekraanidele. Valige tumeda ja heleda tausta stiilide vahel, et täiendada oma fotograafiat, tagades oma tööde visuaalselt kõige atraktiivsema esitlemise.

Tagasiside

Parandage oma töövoogu galeriisisese kliendi tagasiside abil, kasutades värvikoodiga hindamissüsteemi (roheline, oranž, punane) ja tagasiside nuppe. Lihtsustage kliendisuhtlust ja lihtsustage valikuprotsessi, leppides kokku värvide tähendustes, näiteks roheline heakskiitmise, oranž redigeerimise ja punane tagasilükkamise puhul, mis võimaldab kiiret filtreerimist ja otsuste tegemist.

Kommentaarid

Toetage dünaamilist kogukonda oma tööde ümber, võimaldades fotode või galeriide kommenteerimist. Tänu modereerimisfunktsioonidele saate kommentaarid enne nende avalikustamist läbi vaadata, lubada vastuseid ja julgustada suhtlemist meeldimiste kaudu, luues oma publikule interaktiivse ja kaasava ruumi.

Soovide nimekiri

Parandage kliendikogemust, pakkudes oma klientidele võimalust koguda pilte soovide nimekirja. Soovinimekirja salvestamiseks on vajalik kliendi lühike registreerimine, et näeksite, kes on pilte soovinimekirja lisanud. Nii saate parandada nii teenuse kvaliteeti kui ka oma ettevõtte kasvuvõimalusi.

Paindlikud allalaadimisvõimalused

Saal Fotoportaali abil on teil täielik kontroll selle üle, kuidas teie pilte alla laadida. Võite anda müügiks üksikuid faile või terveid galeriisid. Teil on ka võimalus pakkuda tasuta allalaadimist ja jagada oma pilte otse klientidega fotoportaali kaudu. Tutvuge erinevate võimalustega ja kohandage oma pakkumine vastavalt oma ärimudelile.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!