Mida müüa fotoportaalis: Tootekomplektid, fotoraamatud, pildid...

Müüge rohkem kvaliteetsete fototoodetega

Avastage kvaliteetsete fototoodete valik, mida saate oma galeriide kaudu pakkuda. Meie, Saal Digital, kui teie kõik-ühes galeriisüsteem ja kvaliteetne labor, tagame, et teie kliendid saavad ainult parimat. Alates käegakatsutavatest fotoprintidest ja -raamatutest kuni digitaalsete allalaadimiste ja kureeritud tootekomplektideni - me tegeleme tootmise, pakendamise ja saatmisega, tagades järjepideva kvaliteedi. Uurige võimalusi ja määratlege oma Saali pakkumised!

Müüge rohkem kvaliteetsete fototoodetega

Faili allalaadimine

Maksimeerige oma tulu, pakkudes failide allalaadimist otse oma galerii kaudu. Müüge üksikuid pilte erinevates resolutsioonides või terveid galeriisid ühe klõpsuga. Määrake ise oma hinnad - iga sent läheb otse teile, ilma komisjonitasudeta. Isegi otsetehingute puhul väljaspool platvormi saate pakkuda koheseid allalaadimisi ilma lisatasuta, pakkudes nii teile kui ka teie klientidele mugavust.

Tootekomplektid

Koostage ainulaadseid tootekomplekte, mis vastavad teie klientide vajadustele, kombineerides füüsilisi fototooteid ja digitaalseid allalaadimisi. Paku kohandatud pakette füüsiliste toodetega, mis võivad sisaldada valitud arvu digitaalseid allalaadimisi, või anna juurdepääs kogu galeriile, andes oma klientidele paindlikkust täiusliku mälupaketi valimisel.

Fotoraamatud

Looge ja jagage oma fotoseansside jaoks kohandatud fotoraamatute projekte, mis on saadaval mitmesuguste formaatide ja paberitega. Valige meie standard- või professionaalsete sarjade hulgast, mis on varustatud peente kaanevariantide ja elegantsete kinkekarpidega, et esitleda oma töid elegantselt. Lisage need galeriidesse ja alamgaleriidesse.

Seinakunst

Laske oma klientidel muuta oma lemmikhetked pilkupüüdvaks seinakunstiks. Paku oma galeriis erinevaid pindu, nagu tavaline või harjatud metall, akrüül, PVC või lõuend. Valige välja sellised võimalused nagu seinakinnitused, raamid või puidust riputid, mis võimaldavad klientidel isikupärastada oma ruumi kõrgekvaliteediliste ja vastupidavate kunstiprintidega.

Prindid

Paku oma klientidele erinevaid võimalusi fototrükiste valmistamiseks, alates klassikalistest läikivatest, matt- või siidviimistlustest kuni loominguliste võimalusteni, nagu RetroPrints, kleebised, magnetid või akrüülkuvarid. Valige oma galeriides pakutavad formaadid ja viimistlused, tagades täieliku kontrolli oma trükitoodete valiku ja hinnakujunduse üle.

Plakatid / FineArt

Pakkuda suuri väljatrükke klassikalisel läikivale, matile või siidist ehtsale fotopaberile või valida galeriide jaoks kunstilised Hahnemühle FineArt paberid. Lisage raamide ja puidust riputite valikud, et suurendada esitlust ja väärtust. Tooteid saab müüa lihtsate pilditrükistena või kujundada erihinnaga kohandatud projektidena, mis lisab teie pakkumistele mitmekülgsust.

Kaardid

Loo isikupärastatud kaardiprojektid, mis sobivad ideaalselt beebi kuulutuste, pulmade, kommuunionide või pühade tervituste jaoks. Tänu meie lihtsatele kujundusliinidele, mis on kohandatud igale teemale, on ainulaadse projekti loomine kiire ja lihtne. Paku oma klientidele neid erilisi puudutusi, võimaldades neil oma rõõmsaid sündmusi kaunilt kujundatud kaartidega jagada.

Foto kingitused

Võimaldage oma klientidel oma kallid mälestused ellu äratada mitmekülgse fotokingituste valikuga. Meie ulatuslik valik pakub kõigile midagi, alates kruusidest ja pusledest kuni poekottide ja uksematteni. See on suurepärane võimalus laiendada oma tootevalikut ja pakkuda oma klientidele isikupärastatud esemeid, mida nad saavad ise nautida või jagada läbimõeldud kingitusi sõpradele ja pereliikmetele.

Fotokalendrid

Muuda erilised fotosessioonid aastapikkusteks mälestusteks kohandatud fotokalendri projektidega. Kas tegemist on seina-, laua- või perekonnakalendritega, meie kasutajasõbralikud kujundusvahendid, erinevad kuupäevalaua kujundused ja paberivalikud võimaldavad teil kohandada iga kalendrit vastavalt kliendi vajadustele. Kalendrite pakkumine on hooajaline võimalus lisada väärtust ja hoida oma kliente teie tööga seotud aastaringselt.

Saada 35 % välja kui Professional

Registreeruge professionaalse kontoga ja saate 35 % allahindlust Saal Digitali nimekirjahinnast kõigi teie galeriide kaudu müüdavate fototoodete puhul. Ei mingeid tasusid, ei mingit aegumist ja automaatne allahindluse kohaldamine pärast registreerimist.