QR-koodid: Klientide töövoog

QR-koodid: Klientide töövoog

QR-galerii loomine hõlmab QR-kaartide genereerimist teie galerii seadete alusel. Need kaardid tuleb pildistamiseks välja printida. Nende printimiseks klõpsake pealehel allalaadimisnupule või valige paremast menüüst QR-koodid, kus saate luua ka lisakaarte. Lisateavet leiate sellest QR-koodide menüüst.
Märkate, et iga kaart on jagatud kahte ossa:
Ülemine osa: Sisaldab juhiseid ja pildistatava isiku QR-koodi. See osa on mõeldud kliendile.
Alumine osa: Sisaldab privaatsuslepingut, millele pildistatav peab alla kirjutama. Pärast allkirjastamist peate selle osa säilitama.

QR-kaardi näide

QR-kaartide käsitlemine

QR-kaartide puhul on tööprotsess järgmine:
1 QR-kaardid tuleb enne pildistamist kliendile üle anda. Kliendid võivad registreeruda ka internetis enne pildistamispäeva.
2 Nad peavad enne pildistamist allkirjastama privaatsuslepingu. Pärast allkirjastamist tuleb QR-kaardi allkirjastatud osa säilitada.
3 Enne pildistamist tuleb QR-kaarti pildistada. See QR-foto tuleb üles laadida galeriisse sorteerimiseks. Lisateabe saamiseks lugege palun samm-sammult juhendit

QR-galerii avaldatud

Kui olete kõik oma fotod valmis ja galeriidesse avaldanud, peate sellest kliendile teatama. Seejärel saavad nad juurdepääsu oma QR-galeriile. Pange tähele, et teavitusi saab hallata ka automaatselt, lisateavet leiate artiklist E-posti töövoog.
Kliendid pääsevad oma galeriidele ligi, skaneerides QR-koodi või kasutades kaardil olevat linki. Seejärel saavad nad sirvida ja valida fotosid tellimiseks.

Tellimine mitmest QR-galeriist

Klientidel võib olla juurdepääs mitmele QR-galeriile, näiteks mitme pereliikmega seotud koolifoto puhul. Ühes ostukorvis on võimalik tellida erinevatest galeriidest. Kui klient logib sisse ja siseneb teise galeriisse, jäävad kõik esimesest galeriist korvi lisatud esemed alles. Nii saavad kliendid hõlpsasti lisada teise galerii fotosid oma olemasolevatele valikutele ostukorvis.

Ostukorv koos esemetega 2 QR-galeriist