Töökorraldus: Juhend: sammud

Samm-sammult juhend

QR-galeriide loomiseks järgige järgmisi lihtsaid samme:

1. Laadige alla QR-koodid

Kõigepealt klõpsake nuppu Download, et saada kõik QR-kaardid, mida vajate pildistamiseks. See toiming laeb alla PDF-faili, mis sisaldab kõiki etteantud QR-kaarte. Soovitame selle faili välja printida ja pildistamisele kaasa võtta. Peate andma igale osalejale QR-kaardi, kas trükituna või digitaalselt, et nad saaksid hiljem oma galeriisse pääseda, skaneerides QR-koodi või järgides ettenähtud linki. Need kaardid sisaldavad ka nõusolekuvormi, millele iga osaleja peab alla kirjutama, andes oma nõusoleku pildistamiseks.

2. Pildistamine

Pildistamise alguses veenduge, et pildistate kõigepealt iga QR-koodi, seejärel pildistate selle isiku, kellele see vastab.

3. Laadige üles .

Kui olete fotod teinud, laadige need üles galeriisse. Võite kas klõpsata otse Upload images (Piltide üleslaadimine ) või klõpsata Add images (Piltide lisamine), Add images (Piltide lisamine). Vali, kuhu sa fotod salvestasid, ja ära unusta laadida üles QR-koodi fotosid koos ülejäänud piltidega.

QR-galerii koos üleslaetud piltidega

4. Sorteerige

Pärast üleslaadimist märkate, et QR-koodiga fotod tuvastatakse automaatselt ja ilmub nupp Start sorting automatically (Alusta automaatset sorteerimist ). Sellele klõpsates järjestatakse fotod automaatselt iga loodud QR-koodi jaoks galeriidesse, sealhulgas iga galerii sees kõik fotod, mis on tehtud pärast QR-fotot. Pange tähele, et QR-fotot ei kuvata avaldatud galeriis.

QR-galerii koos sorteeritud piltidega

Määrake QR-kood käsitsi: Kui QR-koodi ei tuvastata pildil automaatselt, saate selle määrata ka käsitsi. Kui valite pildi, muutub paremas menüüs kättesaadavaks nupp Assign QR code to image (QR-koodi määramine pildile ). Kui klõpsate sellel nupul, avaneb aken, kuhu saate sisestada pildile omistatava QR-koodi. Kui olete selle sisestanud, klõpsake nuppu Ok. Vastav QR-kood määratakse nüüd valitud pildile.

5. Galerii kohandamine

Igale galeriile pääseb juurde, kui klõpsate iga galerii paremal pool asuvat nuppu Edit (Muuda ). Kui olete galeriis sees, saate lisada täiendavaid pilte, kustutada pilte ning kohandada seadeid ja funktsioone teistest galeriidest sõltumatult. Näiteks saate muuta galerii pealkirja või valida selle konkreetse galerii jaoks alternatiivse kuvamisrežiimi ja välimuse.

Ühe QR-galerii sees

Saate vajadusel hõlpsasti fotosid erinevate galeriide vahel liigutada. Selleks valige kõigepealt foto, mida soovite liigutada. Pärast valimist ilmuvad paremasse veergu fotot puudutavad valikud ja teave. Klõpsake nupule Move to (Liiguta ) ja valige galerii, kuhu soovite fotot liigutada.

Valitud foto

6. Avaldage ja müüge

Vaikimisi avaldatakse galeriid automaatselt nende loomisel määratud alguskuupäeva alusel. Kui soovite seda kuupäeva muuta, klõpsake nupule Publish and Start Selling (Avalda ja alusta müüki ), mis asub veerus Edit Gallery (Galerii muutmine ). Kui klõpsate sellele, avaldatakse galeriid ja kõikidele registreeritud klientidele saadetakse teated. Seejärel saab galeriidele juurde pääseda kas QR-koodi skaneerimisega või esitatud lingile klõpsates. Fotod on ostmiseks saadaval vastavalt teie määratud seadetele.

QR-galerii müügil

Galeriide avaldamine lõpetatakse automaatselt eelnevalt määratud lõppkuupäeval. Kui soovite nende avaldamise siiski käsitsi lõpetada, klõpsake nuppu Lõpeta avaldamine.