Müügi seaded

Müügi seaded

See menüü võimaldab teil müüa oma pilte toodete või digitaalsete failidena. Kui soovite oma pilte müüa, on oluline, et aktiveerite selle valiku. Müügiseadistusele pääseb ligi, kui klõpsate galerii 3 punkti nupule menüüs/ /Galeriid.

Valikud galerii paneelil

Ja galerii sees, paremas veerus

Valikud galerii sees

Kui klõpsate Müügiseadeid, siis esimesel ekraanil palutakse teil aktiveerida valik Tellimise lubamine, et lubada piltide tellimist.

Aktiveerige tellimise lubamine

Kui see on aktiveeritud, kuvatakse mitu võimalust, mille abil saate kohandada oma piltide müüki.

Müügi seaded

Hinnakiri

Esimene asi, mille leiate, on hinnakiri. Hinnakirjade seadistamisel vaikimisi valitud hinnakiri on eelnevalt valitud. Hinnakirja menüüst saate valida teise. Ja kui teil on vaja, saate teha hinnakirjas lõplikke muudatusi, klõpsates nupul Edit (Muuda).

Hinnakirja valimine

Kampaaniad

Erinevalt vautšeritest, mis kehtivad kõikidele galeriidele, võimaldavad kampaaniad määrata konkreetsed allahindlused üksikutele galeriidele ja isegi lubada erinevaid allahindluse tasemeid ühe galerii piires. See mitmekülgsus annab teile võimaluse kohandada oma soodustusi ja suurendada tõhusalt oma müüki.
Kampaania lisamiseks galeriile avage selle müügi seaded Veenduge, et valik " Tellimuse lubamine " oleks aktiveeritud. Kui olete müügi seadetes, aktiveerige soodustus, et vaadata selle kohandamisvõimalusi. Saate piirata kampaania kasutamist ühe kliendi kohta, märgistades vastava märkeruudu.

Müügiseadistused, kus on aktiivne soodustus, mis tuleb täita

Kampaaniad nõuavad konkreetset lõppkuupäeva, mille saate määrata väljal Lõppkuupäev. Saate valida, kas määrata kampaania absoluutse või protsentuaalse allahindlusena, valides vastava valiku lahtris Type (Tüüp ). Absoluutse valimine tähendab, et määrate allahindluse summa absoluutses väärtuses, samas kui protsent tähendab, et määrate allahindluse protsendina kliendi tellimuse väärtusest.
Kampaania raames saate luua kuni kolm erinevat soodustustaset. Iga taseme jaoks saate määrata selle aktiveerimiseks vajaliku summa ja minimaalse tellimuse väärtuse. See stimuleerib kliente, et nad jõuaksid maksimaalse võimaliku allahindluseni, julgustades neid ostma rohkem tooteid. Sarnaselt vautšeritele on teil iga soodustustaseme puhul võimalus katta oma klientide ostude saatmiskulud, märgistades tarnekasti. Pange tähele, et see ei mõjuta Saal Prio kontosid, sest neile on juba tasuta saatmine lubatud. Saal Prio konto puhul ei kanna ei teie ega teie kliendid saatmiskulusid.

Müügiseadistused aktiivse müügiedendusega

Kui olete galerii jaoks kampaania seadistanud, klõpsake nuppu Salvesta. Kui avate galerii jagatud lingi, näete kõiki kampaania üksikasju ühe pilguga. Kampaania kehtivuse lõppkuupäev ja allahindluse saamiseks vajalik summa kuvatakse üleval paremas nurgas. Kui klient jõuab allahindluse tasemele, kohandatakse automaatselt järgmise allahindluse taseme saavutamiseks vajalikku summat.

Jagatud galerii koos käimasoleva kampaaniaga

Soodustus kantakse automaatselt teie kliendi ostukorvi. Pange tähele, et kampaaniaid ja vautšereid ei saa kasutada samaaegselt.

Filtreerige tooteid pildi kuvasuhte järgi

See võimaldab tellida valitud hinnakirjast ainult neid tooteid, mis vastavad pildi kuvasuhtele.

Suhtelise filtri näidisvalikud

Lubage pildi redigeerimine/väljalõikamine

Selle valiku aktiveerimisega saate anda kliendile võimaluse pildi kärpimiseks ja ümberkujundamiseks. Kui fototoode on valitud, on jagatud galerii lingil saadaval pildi redigeerimise nupp.

Galerii redigeerimisnupp

Sellele klõpsates saab klient teha pildile viimaseid kohandusi vastavalt valitud fototoote formaadile.

Pildi kärpimine

Pildi asendamine enne tellimist

Selle valiku aktiveerimisega saate pärast tellimuse tegemist ja enne selle tootmisse edastamist lõpliku faili üles laadida. Lisateavet leiate seotud sisust.

Müügigalerii

Kui olete valmis, peate klõpsama nupule Salvesta. Näete, et galerii staatus on muutunud.

Galerii staatus

Kui avate oma galerii, näete, et galeriis on nüüd saadaval valik Osta kohe.

Osta kohe nuppu

Pilte saab osta vastavalt valitud hinnakirjas määratud konfiguratsioonile.

Ostetavad tooted

Lisaks galeriidele saab müüki panna ka kõik fototooted, nagu näiteks fotoraamatud, kalendrid ja kaardid.