Lihtsalt efektne: mitmeosaline seinapilt

Teie 15 € tutvumispakkumine*: WB624-EXW

Photos
*15 € avastuskviitung seinakaunistuseks. Kehtib kuni 31.03.2023. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Teeb iga ruumi eriliseks

Mitmel pildipaneelil jaotatuna näeb teie motiiv üsna muljetavaldav välja ja muutub automaatselt iga ruumi tipphetkeks. Mitmeosaline seinakaunistus pakub vaatajale lõpmatut avarust ja loob seega väga erilise atmosfääri.
Mitmeosalise seinapildi saab kokku panna ka paljudest eri piltidest, et luua harmooniline kompositsioon. Meie seinapildi seadistaja abil saate katsetada mitmesuguseid kombinatsioone ja luua ainulaadse kujundusega lahenduse.

Mitmesugused paigutused ja pinnaviimistlused

Kõigi paigutustega saab kasutada erinevaid pinnaviimistlusi. Kui olete oma pildi kujundanud meelepäraseks mitmeosaliseks seinapildiks, saate lisada sellele isikupära soovikohase pinnaviimistlusega.

Palju erinevaid vahekaugusi

Mitmeosalise seinapildi paneelide vahekauguse valik oleneb nii teie pildist kui ka ruumi kujundusest. Suuremate formaatide korral võib paneelide suurem vahekaugus aidata luua ainulaadse panoraamefekti.
Väiksemate või detailirohkete seinapiltide jaoks tuleks valida väiksem vahekaugus. Pilt tuleks kokku paigutada nii, et selle olulised elemendid jääksid pildipaneelil nähtavale.
Disaini nüüd
Disaini nüüd