Lihtsalt muljetavaldav: Multipart Art

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW

Photos
*15 € avastuskviitung seinakunsti jaoks. Kehtib kuni 29.02.2024. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Teeb iga ruumi eriliseks

Mitmel pildipaneelil jaotatuna näeb teie motiiv üsna muljetavaldav välja ja muutub automaatselt iga ruumi tipphetkeks. Mitmeosaline seinakunst pakub vaatajale lõpmatut avarust ja loob seega väga erilise atmosfääri.
Paljusid üksikmotiive saab kombineerida ka mitmeosalise seinakunstiga, et luua eriti harmooniline kompositsioon. Meie Wall Arti konfiguraatori abil saate katsetada erinevaid kombinatsioone ja luua nii ainulaadse disainiobjekti.

Palju erinevaid vahekaugusi

See, millise vahekauguse oma mitmeosalise seinakunsti jaoks valida, sõltub nii motiivist kui ka ruumi kujundusest. Suurte formaatide puhul võib suurem vahekaugus osade vahel luua ainulaadse panoraamiefekti.
Väiksemate seinakunstide ja üksikasjalike motiivide puhul on kõige parem valida väiksem vahekaugus. Motiiv tuleks paigutada nii, et olulised pildielemendid jääksid pildipaneelil nähtavale.
Disaini nüüd
Disaini nüüd