Teie foto elegantse harjatud metallist prindina

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW 

*15 € avastuskviitung seinakunsti jaoks. Kehtib kuni 30.06.2024. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Keerukas harjatud metallist välimus

Saavutage erakordne välimus, printides oma foto harjatud alumiiniumpinnale. See aitab eriti hästi esile tuua pildi heledamad osad.

Spetsiaalne UV-direktiivitrükk seitsmevärvilise trükiga (tavaliselt ainult neli värvi) tagab muljetavaldava värviintensiivsuse kõrgeima lahutusvõimega (ilma pikseldamiseta) ja maksimaalse teravusega.

  • 3 mm paksune alumiiniumkomposiitpaneel
  • Harjatud alumiiniumpind särab heledates kohtades pildil
  • 7-värviline UV-direkttrükk, sealhulgas heledad värvid
  • Saadaval on kohandatud suurused
  • Sõltuvalt formaadist on saadaval alumiiniumist aluskarkass, standardne kinnitus ja tugipunktid
  • Komplektis sisaldub näidiskomplekt
  • Professionaalidele: ICC-profiil saadaval

Formaat

Lihtne tellida

Lihtne tellida

Kujundage ja tellige oma nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist lihtsalt ja mugavalt.

Riskivaba tellimine

Riskivaba tellimine

Pakume teie tellimuste jaoks erinevaid turvalisi maksevõimalusi.

Rahulolu garanteeritud

Rahulolu garanteeritud

Teie rahulolu on meie ettevõtte filosoofia keskne osa.

Kiire tarne

Kiire tarne

Otse tootjalt

ICC profiilid

ICC profiilid

Kontrollige lõpptulemust üksikasjalikult: ICC-profiilid, mis on saadaval iga viimistluse jaoks

Erinevad riputusvõimalused

Erinevad riputusvõimalused

Saadaval on lai valik riputusi

Hõbedased ja kuldsed metallist efektid

Saate luua põnevaid efekte harjatud alumiiniumkomposiidile trükitud piltidega. Kui pildi tumedamad alad tunduvad mati, siis heledamatel aladel paistab alumiiniumpind läbi, jättes unikaalse hõbedase või kuldse sära.
Detailsete mustvalgete fotode abil võimendub harjatud alumiiniumist komposiitpinna metalne efekt ja teie disain muutub teie kodu atraktiivseks pilkupüüdjaks.

Täiusta oma seinakunsti ujuvraamiga

Tahad anda oma seinakunstile lisatooni? Telli meie ujuv raam! Seda tüüpi raam täiendab teie pilti ja annab professionaalse galerii välimuse. Valige musta ja valge raami vahel, mis sobib teie teemaga kõige paremini.
Ujuv raam loob 8 mm visuaalse vahe Wall Arti ja puitraami vahele, mis annab pildile hõljuva välimuse. Teie pilt raami sees on riputatud kinniste klambrite abil.
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Otsese UV-trüki abil on meie Brushed Metal Print eriti vastupidav päikese, pleekimise ja vee suhtes. See tähendab, et seda võib paigutada ka niiskesse keskkonda, näiteks kööki või vannituppa. Kasutame ainult LOÜ-vabasid UV-värve.
Kontrastirohked must-valged pildid tulevad eriti hästi esile meie Brushed Metal Printiga. Heledad pildielemendid ei ole trükitud, nii et harjatud alumiiniumpind paistab läbi.
Brushed Metal Prints kohandatud suurustes

Brushed Metal Prints kohandatud suurustes

Lisaks laiale valikule standardmõõtudele on nüüd võimalik saada Brushed Metal prindid kohandatud mõõtmetega, mis on saadaval alates 10 x 15 kuni 90 x 120.

Kohandatud formaadid on saadaval ka muudel seinakunstipindadel, nagu metallprindid, akrüülklaas, PVC-vahuplaat ja GalleryPrint.

Brushed Metal Print'ile saadaval olevad riputusvõimalused

Brushed Metal Print'ile saadaval olevad riputusvõimalused

Kui tellite Brushed Metal Print'i, on siin kõik saadaval olevad riputusvõimalused:

iwuwJS0rDE8

Metallist prindi ja harjatud metallist prindi võrdlemine

Õige viimistluse valimine on ülioluline. Erinevad viimistlused, näiteks alumiiniumkomposiit ja harjatud alumiinium, annavad teie piltidele ainulaadse välimuse ja tunnetuse.

Selles videos saate teada, millised on peamised erinevused meie alumiiniumkomposiidi (tuntud ka kui Dibond või Alu-Dibond) ja meie harjatud alumiiniumkomposiidi (mida sageli nimetatakse Butlerfinishiks) vahel. Saate teada nende kahe kvaliteetse trükimaterjali materjaliomadusi, trükikvaliteeti, värviedastust ja kasutusvõimalusi.

Peamine erinevus alumiiniumkomposiidi ja harjatud alumiiniumkomposiidi vahel on pinnatekstuur. Klassikalisel alumiiniumkomposiidil on sile, matt pind, samas kui harjatud alumiiniumkomposiidil on peen, harjatud tekstuur, mis loob unikaalse valguspeegelduse ja keerulise välimuse. See muudab metallist ja mustvalgest kujunduse silmapaistvaks.

Disaini nüüd
Disaini nüüd