Teie foto elegantse harjatud metallist prindina

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW 

*15 € avastuskviitung seinakaunistuseks. Kehtib kuni 31.03.2023. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Keerukas harjatud metallist välimus

Saavutage erakordne välimus, printides oma foto harjatud alumiiniumpinnale. See aitab eriti hästi esile tuua pildi heledamad osad.

Spetsiaalne UV-direktiivitrükk seitsmevärvilise trükiga (tavaliselt ainult neli värvi) tagab muljetavaldava värviintensiivsuse kõrgeima lahutusvõimega (ilma pikseldamiseta) ja maksimaalse teravusega.

 • 3 mm paksune alumiiniumkomposiitpaneel
 • Harjatud alumiiniumpind särab pildi heledates kohtades
 • 7-värviline UV-direkttrükk, sh heledad värvid
 • Saadaval on kohandatud suurused
 • Sõltuvalt formaadist on saadaval alumiiniumist aluskarkass, standardkinnitus ja tugiplaadid
 • Professionaalidele: ICC-profiil saadaval

Hõbedased ja kuldsed metallist efektid

Saate luua põnevaid efekte harjatud alumiiniumkomposiidile trükitud piltidega. Kui pildi tumedamad alad tunduvad mati, siis heledamatel aladel paistab alumiiniumpind läbi, jättes unikaalse hõbedase või kuldse sära.
Detailsete mustvalgete fotode abil võimendub harjatud alumiiniumist komposiitpinna metalne efekt ja teie disain muutub teie kodu atraktiivseks pilkupüüdjaks.
Brushed Metal in Silver and Gold

Täpsustage oma seinadekoratsiooni ujuvraamiga

Tahad anda oma seinakaunistusele lisatooni? Telli meie ujuv raam! Seda tüüpi raam täiendab teie pilti ja annab professionaalse galerii välimuse. Valige musta ja valge raami vahel, mis sobib teie teemaga kõige paremini.
Ujuv raam loob 8 mm visuaalse vahe seinakaare ja puitraami vahele, mis annab pildile hõljuva välimuse. Teie pilt raami sees riputatakse kinniste klambrite abil.

Mitmekülgne ja kauakestev

Tänu oma harjatud pinnale on Brushed Metal Print hea valik ettevõtte siltide trükkimiseks ja seda saab paigutada otse teie kontori sissepääsu juurde.

Otsese UV-trüki abil on meie Brushed Metal Print eriti vastupidav päikese, pleekimise ja vee suhtes. See tähendab, et seda võib paigutada ka niiskesse keskkonda, näiteks kööki või vannituppa. Kasutame ainult LOÜ-vabasid UV-värve.
Kontrastirohked must-valged pildid tulevad eriti hästi esile meie Brushed Metal Printiga. Heledad pildielemendid ei ole trükitud, nii et harjatud alumiiniumpind paistab läbi.
Custom sizes

Brushed Metal Prints kohandatud suurustes

Lisaks laiale valikule standardmõõtudele on nüüd võimalik saada Brushed Metal prindid kohandatud mõõtmetega, mis on saadaval alates 10 x 15 kuni 90 x 120.

Kohandatud formaadid on saadaval ka muudel seinadekoratsioonide pindadel, nagu metallprindid, akrüülklaas, PVC-vahuplaat ja GalleryPrint.

Metallist prindi ja harjatud metallist prindi võrdlemine

Õige viimistluse valimine on ülioluline. Erinevad viimistlused, näiteks alumiiniumkomposiit ja harjatud alumiinium, annavad teie piltidele ainulaadse välimuse ja tunnetuse.

Selles videos saate teada, millised on peamised erinevused meie alumiiniumkomposiidi (tuntud ka kui Dibond või Alu-Dibond) ja meie harjatud alumiiniumkomposiidi (mida sageli nimetatakse Butlerfinishiks) vahel. Saate teada nende kahe kvaliteetse trükimaterjali materjaliomadusi, trükikvaliteeti, värviedastust ja kasutusvõimalusi.

Peamine erinevus alumiiniumkomposiidi ja harjatud alumiiniumkomposiidi vahel on pinnatekstuur. Klassikalisel alumiiniumkomposiidil on sile, matt pind, samas kui harjatud alumiiniumkomposiidil on peen, harjatud tekstuur, mis loob unikaalse valguspeegelduse ja keerulise välimuse. See muudab metallist ja mustvalgest kujunduse silmapaistvaks.

Erinevad paigalduslahendused teie seina kaunistamiseks

Aluminium subframe

Alumiiniumist alusraam

Alumiiniumist alusraam on eelnevalt kinnitatud seinakaunistuse tagaküljele. Kui pildi ja seina vahele jääb umbes 1 cm ruumi, näib teie seinakaunistus hõljuvat õhus.

 • Alusraam ei ole esiplaanilt nähtav
 • Saadaval kõikides suurustes
 • Ainult siseruumides kasutamiseks
 • Eelnevalt paigaldatud dekoratsioonile
 • Naelad/kruvid ei kuulu komplekti
 • Täiendavad üksikasjad ja kokkupanek.
Standoff

Standoffs

Trükis on juba varustatud pilootaukudega - teil on vaja ainult kruvid kinnitada.

Standard mounting

Standardne paigaldus

Meie standardkinnitus võimaldab teil oma seinakaunistust lihtsalt ja vaevata üles riputada, kuna see tuleb kinnitada ainult trükise tagaküljele.

 • Kinnitus ei ole esiplaanilt nähtav
 • Komplektis on isekinnitamiseks vajalikud distantsid
 • Ainult siseruumides kasutamiseks
 • Saadaval konkreetsete seinakaunistusformaatide jaoks
 • Täiendavad üksikasjad ja kokkupanek.
Disaini nüüd
Disaini nüüd