Foto muutuvas raamistikus

Raam, mis kestab kaua

Vastupidav raam

Vastupidav raam

Puhta disainiga tugev raam

Kohandatav

Kohandatav

Muuda oma fotosid nii tihti kui soovid

Foto muutuvas raamistikus

Foto muutuvas raamistikus

Esitleme väga vastupidavat, paindlikku ja praktilist raamikujundust, mis sobib igasse ruumi. Raam on kergesti lahti monteeritav, nii et saate sisemist fotot vahetada nii mitu korda, kui soovite.

Vahetatav raam on valmistatud vastupidavast alumiiniumist, mis tagab puhta disaini, mis sobib ideaalselt igasse koju. Samuti on see jätkusuutlik alternatiiv professionaalseks galeriipresentatsiooniks või mis tahes sarnaseks kunstiinstallatsiooniks.

Raam, mis hoiab teie pilti turvaliselt

Raam, mis hoiab teie pilti turvaliselt

Teie motiiv on eestpoolt kaitstud stabiilse ja läbipaistva akrüülplaadiga. Oleme paigutanud alumiiniumist komposiitplaadi otse teie foto taha, et ükski teie pilt ei saaks tekitada mõlke.

Lihtne üles riputada, lihtne vahetada

Lihtne üles riputada, lihtne vahetada

Vahetatavas raamis olev foto on väga sarnane alumiiniumist alusraamile, mistõttu on seda väga lihtne riputada kruvide, konksude või köiega riputussüsteemi abil.

Lisateavet leiate meie kinnitamisvõimaluste leheküljelt.

Kui soovite pilti vahetada, on seda lihtne ja kiire teha, eemaldades lihtsalt kaks kruvi, avades raami ja asendades pildi.

photoproduct

Lõputud disainivõimalused

Prindi oma lemmikpilt, loo fotokollaaž, kujunda oma passepartout või lase trükkida oma lemmiksitaat. Saate valida nelja meie mitmekülgse värvi vahel: Must, valge, antratsiit ja meie harjatud metallist välimus.

Inspireeruge meie galeriist!

Avastage meie premium-paberid

Disaini nüüd
Disaini nüüd