Kujundage täiuslik pulmafoto raamat

Looge kvaliteetne ja isikupärastatud fotoraamat, et hoida oma erilisi mälestusi igavesti.

Valige oma pulmapäevaks ideaalne fotoraamatu formaat ja pind

Valige oma pulmapäevaks ideaalne fotoraamatu formaat ja pind

Soovime, et teie pulmafotoraamat peegeldaks teie isiklikku puudutust ja teie pulmade erilist võlu. Seepärast pakume lõputuid kohandamisvõimalusi! Esiteks saate valida paljude erinevate fotoraamatu tüüpide, formaatide, kaanevariantide ja pinnavariantide vahel, sealhulgas ilusate Fujifilmi fotopaberite ja kvaliteetse digitrüki vahel. Seejärel saate kujundada iga lehekülje ja isikupärastada seda selliste detailidega nagu pulmaklipardid ja tekst, samuti saate valida meie suurest valikust lehekülgede paigutusi.

Ükskõik, millise pulmafotoraamatu te kujundate, meie kvaliteetsed materjalid tagavad, et teie erilise päeva iga detail on jäädvustatud hämmastava selgusega, mis võimaldab teil neid armastatud hetki veel aastaid taaselustada.

Eristage end Professional Line'iga

Eristage end Professional Line'iga

Teie kõige erilisem päev peaks sobima meie kõige erilisema fotoraamatuga. Professional Line'i fotoraamatud on käsitsi valmistatud ja kombineerivad peene kunstnaha ja akrüüli, et luua täiesti muljetavaldav kate. Valgus, värvide sära ja sügavus: teie poolt kaanele valitud pilt muutub kunstiteoseks ja te ei pea isegi oma fotoraamatut avama, et olla kohe tagasi erilisele päevale viidud.

Eriti eriline puudutus: Premium kinkekarp teie fotoraamatu jaoks

Eriti eriline puudutus: Premium kinkekarp teie fotoraamatu jaoks

Parandage oma pulmafotoraamatut meie sobiva Premium kinkekarbiga! See peen kinkekarp, mis on mõeldud teie kalli mälestuseseme täiendamiseks ja kaitsmiseks, lisab viimast elegantset ja elegantset viimistlust. Käsitsi valmistatud karp tagab, et teie mälestused säilivad põlvest põlve puutumatuna. Suurepärane kunstnahk, ilus looduslik lina... Saate valida materjali, mis sobib kõige paremini teie fotoraamatu kujundusega.

Riskivaba tellimine

Riskivaba tellimine

Pakume tellimuste jaoks mitmeid turvalisi maksevõimalusi. Kasutada saab otsearveldust, krediitkaarti või PayPali.

Kaup 48 tunniga kätte

Kaup 48 tunniga kätte

Kuna valmistamiseks kulub vaid üks päev, on ooteaeg lühike. Kui soovite veelgi kiiremat kohaletoimetamist, valige meie kiirkulleriteenus.

Rahulolu tagatud

Rahulolu tagatud

Teie rahulolu on meie jaoks kesksel kohal. Probleemi korral pakume teile turvalist lahendust.

Tootja logod ja häirivad sümbolid puuduvad

Tootja logod ja häirivad sümbolid puuduvad

Saal Digitali puhul ei saa te kunagi pulmafotoraamatut, millel on logo või mõni muu sümbol. Meie fotoraamatud sisaldavad ainult väikest triipkoodi tagaküljel ja viimasel leheküljel, mille saate soovi korral eemaldada. Teie imelised hetked ja mälestused teie pulmadest peaksid olema meie fotoraamatu keskmes, ilma igasuguste häirivate elementideta.

Kujundage oma pulmafotoraamatud vaid paari sammuga!

Olenemata sellest, kas eelistate kasutada arvutit, tahvelarvutit või telefoni, teeme kujundamise kiireks ja lihtsaks. Kõigepealt soovitame koguda kokku kõik fotod, mida soovite fotoraamatusse lisada, ja luua nende jaoks kaust. Nii ei unusta sa ühtegi pulmamälestust oma fotoraamatusse!

Pärast omaduste valimist (pind, kaanematerjal jne) saad valida kujundusrežiimi, sõltuvalt sellest, kui palju abi soovid kujundamisel. Meie kujundusrežiimide kohta saate rohkem teada siin.

Kujundage oma pulmafotoraamatud vaid paari sammuga!

Valige jätkusuutlikud fotoraamatud

Toodetud päikeseenergiaga

Toodetud päikeseenergiaga

Rohkem kui 3,000 m² päikesemooduleid, meie energiavajadus on enamikul päevadel kaetud.

Süsinikuneutraalne

Süsinikuneutraalne

Me kompenseerime vältimatuid CO₂ heitkoguseid, investeerides globaalsetesse keskkonnaprojektidesse.

Vastutustundlik laevandus

Vastutustundlik laevandus

Kui võimalik, saadame oma pakke süsinikdioksiidi neutraalselt

Disaini nüüd
Disaini nüüd