Taastage unikaalseid mälestusi beebifotokirjaga

Rääkige oma lapse kasvulugu täiesti isikupärase fotoraamatuga.

Ükski laps ei ole ühesugune: Valige täiuslik fotoraamatu formaat ja pind

Ükski laps ei ole ühesugune: Valige täiuslik fotoraamatu formaat ja pind

Kui dokumenteerite oma lapse kasvu ja verstapostid, on suurepärane idee luua fotoraamat, mis koondab kõik need mälestused. Me soovime, et teie beebi fotoraamat peegeldaks teie lapse isiksust, seega pakume lõputuid kohandamisvõimalusi! Esiteks saate valida paljude erinevate fotoraamatu tüüpide, formaatide, kaanevariantide ja pinnavariantide vahel.

Fotoraamatu lehekülgede kujundamisel saate iga lehekülge täielikult isikupäraseks muuta. Pakume suurepärast valikut spetsiaalselt beebidele ja lastele mõeldud kujundusi ja kliparte, nii et saate oma fotoraamatule lisada lõbusa ja isikupärase tooni.

Väga levinud idee beebifotograafia puhul on luua iga-aastaseid fotoraamatuid, et jäädvustada iga lapse eluaasta. Sellisel juhul võite katsetada erinevate fotoraamatu formaatide ja omadustega või järgida igal aastal samu omadusi ja formaati. Valik on teie teha! Need on hindamatud pildid, mis väärivad seda, et neid esitletaks nii, nagu te ette kujutate.

Avastage Professional Line'i ilus akrüülkate

Beebifotod on eriline, emotsionaalne asi, mida soovite säilitada põlvkondade kaupa. Kui soovite, et see fotoraamat oleks eriti luksuslik ja täiesti ainulaadse viimistlusega, siis soovitame meie Professional Line fotoraamatuid. Need on käsitsi valmistatud ja kombineerivad peenikest kunstnahka akrüüliga, et luua ainulaadne ja muljetavaldav kate. Teie poolt kaanele valitud pildist saab kunstiteos omaette ning sees olevad pildid säravad ja toovad teile tagasi need asendamatud hetked oma pisikese lapsega.

Avastage Professional Line'i ilus akrüülkate
Täiuslik kooslus: Premium kinkekarp teie fotoraamatu jaoks

Täiuslik kooslus: Premium kinkekarp teie fotoraamatu jaoks

Tõsta ja kaitse oma beebifotoraamatut meie sobiva Premium kinkekarbiga! Meie kinkekarbid on mõeldud täiendama meie fotoraamatute valikut ja need lisavad viimse lihvi. Käsitsi valmistatud karp hoiab teie mälestused suurepärases seisukorras, nii et fotoraamat võib jääda teie perre mitmeks põlvkonnaks.

Premium-kinkekarbi saate isikupärastada teksti, clipartiide ja fotodega, kui valite karbi jaoks akrüülkatte.

Riskivaba tellimine

Riskivaba tellimine

Pakume tellimuste jaoks mitmeid turvalisi maksevõimalusi. Kasutada saab otsearveldust, krediitkaarti või PayPali.

Kaup 48 tunniga kätte

Kaup 48 tunniga kätte

Kuna valmistamiseks kulub vaid üks päev, on ooteaeg lühike. Kui soovite veelgi kiiremat kohaletoimetamist, valige meie kiirkulleriteenus.

Rahulolu tagatud

Rahulolu tagatud

Teie rahulolu on meie jaoks kesksel kohal. Probleemi korral pakume teile turvalist lahendust.

Hoidke iga väärtuslikku detaili

Hoidke iga väärtuslikku detaili

Beebifotod on väga erilised ja neid sisaldav fotoraamat võib saada väärtuslikuks perekondlikuks mälestuseks, mida teie lastele meeldib tagasi vaadata. Seepärast on oluline, et iga detail oleks nähtav. Kõik meie fotoraamatud on lamekattega köidetud, nii et ükski detail teie kujundusest ei lähe kaduma!

Layflat-köitmine tähendab, et saate mängida panoraampiltidega või lisada rohkem fotosid ühe lehekülje kohta, ilma et oleks oht, et pildid lõigatakse keskelt ära.

Ei mingeid logosid ega sümboleid: nautige oma fotoraamatu puhast kujundust!

Ei mingeid logosid ega sümboleid: nautige oma fotoraamatu puhast kujundust!

Kõik Saali digitaalsed fotoraamatud on ilma logode ja sümboliteta. Kui kujundate beebifotoraamatu, siis sisaldab see ainult väikest triipkoodi tagaküljel ja viimasel leheküljel, mille saate soovi korral eemaldada. Me teame, et need pildid on hindamatu väärtusega, seega tahame, et need säraksid ilma igasuguste häiringuteta.

Kujundage oma beebi fotoraamat oma eelistatud kujundusmeetodiga!

Kas eelistate kasutada arvutit, tahvelarvutit või telefoni, me teeme kujundamise kiireks ja lihtsaks. Kõigepealt soovitame koguda kokku kõik fotod, mida soovite fotoraamatusse lisada, ja hoida need kõik ühes kaustas. Tavaliselt kujundatakse beebifotoraamatud kronoloogilises järjekorras: nii jutustab fotoraamat lugu.

Kõigepealt peate valima fotoraamatu formaadi (ruudukujuline, portree- või maastikuva formaat). Seejärel peate valima muud omadused, näiteks kaanematerjali või pinna (kas eelistate matti või läikivat?). Meil on ka erinevad kujundusrežiimid, nii et saate valida sõltuvalt sellest, kui palju abi soovite kujundamisel. Lisateavet meie kujundusrežiimide kohta saate siit.

Kujundage oma beebi fotoraamat oma eelistatud kujundusmeetodiga!

Valige jätkusuutlikud fotoraamatud

Toodetud päikeseenergiaga

Toodetud päikeseenergiaga

Rohkem kui 3,000 m² päikesemooduleid, meie energiavajadus on enamikul päevadel kaetud.

Süsinikuneutraalne

Süsinikuneutraalne

Me kompenseerime vältimatuid CO₂ heitkoguseid, investeerides globaalsetesse keskkonnaprojektidesse.

Vastutustundlik laevandus

Vastutustundlik laevandus

Kui võimalik, saadame oma pakke süsinikdioksiidi neutraalselt

Disaini nüüd
Disaini nüüd