Üldine menüü

Üldine menüü

Üldine menüü kuvatakse vaikimisi, kui avate QR-galerii, ja seda saab igal ajal avada, kui klõpsate paremas menüüs nupule Üldine. Uue QR-galerii seadistamisel pakub põhiliides samm-sammult juhiseid, samuti mugavaid linke QR-koodide kiireks allalaadimiseks ja piltide üleslaadimiseks. Kui teie pildid on üles laaditud, kuvatakse siin loodud galeriid ja fotod lihtsaks haldamiseks.

QR-galerii üldmenüü

Paremal pool näete galerii redigeerimise veergu, mis sisaldab kogu galeriiga seotud teavet, samuti seadete ja funktsioonide nuppe. Kõik seaded tuleb enne avaldamist kontrollida.

Galerii seaded

Siin saate muuta QR-galerii loomisel määratud valikuid. Samuti saate kuvada põhipildi ja pildi pealkirja, lubada vesimärke, kommentaare ja tagasiside nuppe ning valida kuvamisrežiimi. Pärast muudatuste tegemist klõpsake kindlasti nuppu Save (Salvesta ).

Galerii seaded

Müügi seaded

Vaikimisi on QR-galeriides vaikimisi määratud hinnakirjad menüüs Hinnakirjad. Siin saate siiski valida ka teise hinnakirja. Samuti saate lubada sooduspakkumisi, filtreerida tooteid pildi kuvasuhte järgi, lubada kärpimise redigeerimist ja pildi asendamist enne tellimist. Kui olete lõpetanud, klõpsake muudatuste rakendamiseks nuppu Save (Salvesta ).

Müügi seaded

Jaga seaded

Vaikimisi on QR-galerii seadistatud nõudma registreerimist, mis võimaldab teil jälgida galeriile juurdepääsu. Soovi korral saate selle funktsiooni välja lülitada. Lisaks on vaikimisi sisse lülitatud First user assigns the password (Esimene kasutaja määrab parooli ), mis võimaldab klientidel luua galeriile oma parooli. Ka selle saab siin välja lülitada. Ärge unustage pärast muudatuste tegemist klõpsata nuppu Salvesta.

Jaga seaded

Funktsioonid

Klõpsake nupule Kustuta, et eemaldada galerii ja kõik sinna üleslaetud pildid.