Teie arveldused

Teie arveldused

Saal Fotoportaal ei saa teie piltide müügist komisjonitasu. See tähendab, et teie piltide müügist saadav kasum läheb täielikult teile.

Digitaalfailide puhul krediteeritakse teie poolt määratud absoluutset hinda täies ulatuses, fototoodete puhul krediteeritakse seda miinus fototoote loomise kulud.

Näidisarvutus

Näiteks kui toote maksumus on 100 € ja otsustate määrata 30% kasumit, on müügihind 130 € ja teie kasum 30 €. Fotoportaal ei kohalda mingit tasu.

Müügihind: 130 €.
Toote maksumus: 100 €
Teie kasum: 30 €

Edasimüüja:
Lisaks, kui otsustate oma konto Saal Digital Professional kontoks ümber tõsta, saate 35% allahindlust kõikidele toodetele. Jätkates eelmise näitega, kui toote maksumus on 100 € ja te määrate kasumi 35%, jättes müügihinnaks 130 €, on teie kasum 65 €. See on 30 € valitud kasumist ja 35 €, mis moodustab 35% allahindlust teie Saal Digital Professionali kontolt.

Müügihind: 130 €
Toote maksumus: 70 €
Teie kasum: 65 €

Väljamakse

Kuupäeva, mil teie tulu summa kantakse teie väljamakse kontole, leiate jaotisest Teie arveldused, müügipaneelil. Sealt leiate ka kogu üksikasjaliku teabe oma sissetuleku kohta, mis on rühmitatud kuude kaupa.

Leiate iga kuu kohta ülevaate ja saate krediteeringu otse alla laadida.

Kasum krediteeritakse väljamakseviisile, mille olete määranud jaotises Makseviis kontode sees.