Teie arveldused

Teie arveldused

Saal Fotoportaal ei saa teie fototoodete müügist komisjonitasu. See tähendab, et teie piltide müügist saadav kasum läheb täielikult teile.

Näidisarvutus

Näiteks kui toote maksumus on 100 € ja te otsustate määrata kasumi 30%, siis on müügihind 130 € ja teie kasum on 30 €. Fotoportaal ei kohalda mingit tasu.

Müügihind: 130 €.
Toote maksumus: 100 €
Teie kasum: 30 €

Saal Digital Professional konto:
Lisaks, kui otsustate oma konto Saal Digital Professional Account'iks täiendada, saate 35% allahindlust kõikidele toodetele. Jätkates eelmise näitega, kui toote maksumus on 100 € ja te määrate kasumi 35%, jättes müügihinnaks 130 €, on teie tulu 65 €. See on 30 € valitud kasumist ja 35 €, mis moodustab 35% allahindlust teie Saal Digital Professionali kontolt.

Müügihind: 130 €
Toote maksumus: 70 €
Teie kasum: 65 €

Väljamakse

Kuupäeva, mil teie tulu summa kantakse teie väljamakse kontole, leiate jaotisest Teie arveldused, müügipaneelil. Sealt leiate ka kogu üksikasjaliku teabe oma sissetuleku kohta, mis on rühmitatud kuude kaupa.

Leiate iga kuu kohta ülevaate ja saate krediteeringu otse alla laadida.

Kasum krediteeritakse väljamakseviisile, mille olete määranud jaotises Makseviis kontode sees.

Väikeettevõtluse määrus

Ka väikeettevõtted saavad meie portaali regulaarselt kasutada. Kõigil juhtudel väljastab Saal Digital arve. Väikeettevõtjana saate oma kasumi kätte ja ei pea arvet väljastama.