Kasutajakonto seaded

Teie konto

Kasutajakonto seaded

Konto loomisel sisestatud andmed on kättesaadavad konto seadete jaotises Konto. Isiklikke andmeid saab siin igal ajal muuta ja lisada. Lisaks saate siit kohandada oma konto teatud aspekte.

Your account menu

Üleval on ring, mis kujutab teie konto avatari. Seda saab kohandada, klõpsates nupule Muuda pilti ja valides pildi, mida soovite oma konto pildina kasutada. Kui pilt on üles laaditud, saate sellel klõpsates valida, millist osa pildist soovite kuvada.

Edit account image

Jaotises Teie kasutajaandmed kuvatakse kogu isiklik teave, mille lisasite oma konto loomisel. Soovi korral saate muuta ja lisada lisateavet. Tehtavate muudatuste salvestamiseks ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta muudatused.

Jaotises Parool ja turvalisus saate muuta oma parooli, klõpsates nupule Muuda parooli. See avab menüü, kuhu saate sisestada oma praeguse parooli ja uuendada uut parooli.

Change password window

Pealkirja Turvalisus ja privaatsus all leiate võimaluse oma andmete eksportimiseks. See ekspordib kogu teie konto sisu koopia, et saaksite seda soovi korral välisesse seadmesse salvestada.

Data export window

Lõpuks on olemas nupp konto kustutamiseks, mis kustutab teie konto ja kõik teie andmed.

Aadressid

Aadresside alla saate lisada oma arveldus- ja tarneaadressid. Saate lisada nii palju aadresse kui vaja, klõpsates nupule Lisa, ja muuta neid igal ajal, klõpsates redigeerimise ikoonil.

Addresses menu

Pange tähele, et neid aadresse kasutatakse teie isiklike tellimuste puhul, mitte fotoportaali tellimuste puhul. Saate salvestada oma kõige sagedamini kasutatavad tarne- ja arveldusaadressid, vältides vajadust sisestada ja muuta oma isiklikke andmeid iga ostu puhul.

Delivery address options in shopping basket

Lisatud aadressid on pärast sisselogimist teie enda tellimuste jaoks ostukorvis valimiseks saadaval, mis võimaldab teil kiiresti valida nii tarne- kui ka arveldusaadressi iga oma ostu jaoks. Uue aadressi saab lisada ostukorvist, klõpsates nupule Lisa uus.

Makseviis

Makseviis võimaldab teil salvestada oma ostude jaoks erinevaid makse- ja väljamakseviise. Vajutage nuppu Lisa, et lisada nii palju meetodeid kui vaja. Te saate neid igal ajal muuta, klõpsates redigeerimise ikoonile. Pange tähele, et makseviise kasutatakse teie isiklike tellimuste puhul pärast sisselogimist, mitte fotoportaali tellimuste puhul. Saadaval on mitu makseviisi ja väljamakseviisi.

Payment methods menu

Mõlemas jaotises saate valida meetodi vaikimisi, klõpsates redigeerimise ikoonile ja aktiveerides vaikimisi makseviisi.

Default payment method option

Makseviise saab valida oma tellimuste puhul ostukorvis pärast sisselogimist. Tellimuse vormistamisel on vaikimisi makseviis eelvalitud, kuid te saate valida ka mõne muu meetodi. Uue makseviisi saab lisada ka ostukorvist, klõpsates nupule Lisa uus.

Payment method options in shopping basket

Vaikimisi makseviis on teie arvetel eelnevalt valitud.

Tellimused

Tellimuse raames leiate erinevaid võimalusi salvestusmahu osas. Vaikimisi ja täiesti tasuta on teil 5 GB salvestusruumi, mis suureneb 10 GB-ni, kui te lõpetate kõik konto loomise sammud.

Sellest menüüst saate oma tellimust ja salvestusmahtu suurendada, valides Saal Cloud või Saal Prio valikud. Saal Prio sisaldab ka tasuta standardtarnet. Tellimust saab igal ajal muuta.

Subscriptions menu