Kasutajakonto seaded

Teie konto

Kasutajakonto seaded

Konto loomisel sisestatud andmed on kättesaadavad konto seadete jaotises Konto. Isiklikke andmeid saab siin igal ajal muuta ja lisada. Lisaks saate siit kohandada oma konto teatud aspekte.

Teie konto menüü

Ülal on ring, mis kujutab teie konto avatari. Seda saab kohandada, klõpsates nupule Muuda pilti ja valides pildi, mida soovite oma konto pildina kasutada. Kui pilt on üles laaditud, saate sellel klõpsates valida, millist osa pildist soovite kuvada.

Kontopildi muutmine

Jaotises Teie kasutajaandmed kuvatakse kogu isiklik teave, mille lisasite oma konto loomisel. Soovi korral saate muuta ja lisada lisateavet. Tehtavate muudatuste salvestamiseks ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta muudatused.

Jaotises Parool ja turvalisus saate muuta oma parooli, klõpsates nupule Muuda parooli. See avab menüü, kuhu saate sisestada oma praeguse parooli ja uuendada uut parooli.

Parooli muutmise aken

Rubriigi Turvalisus ja privaatsus all leiate võimaluse oma andmete eksportimiseks. See ekspordib kogu teie konto sisu koopia, et saaksite seda soovi korral välisesse seadmesse salvestada.

Andmete eksportimise aken

Lõpuks on olemas nupp konto kustutamiseks, mis kustutab teie konto ja kõik teie andmed.

Aadressid

Aadressides saate lisada oma arveldus- ja tarneaadressid. Saate lisada nii palju aadresse kui vaja, klõpsates nupule Lisa ja muuta neid igal ajal, klõpsates redigeerimise ikoonil.

Menüü Aadressid

Pange tähele, et neid aadresse kasutatakse teie isiklike tellimuste puhul, mitte fotoportaali tellimuste puhul. Saate salvestada oma kõige sagedamini kasutatavad tarne- ja arveldusaadressid, vältides vajadust sisestada ja muuta oma isiklikke andmeid iga ostu puhul.

Tarneaadressi valikud ostukorvis

Lisatud aadressid on pärast sisselogimist teie enda tellimuste jaoks ostukorvis valimiseks saadaval, mis võimaldab teil kiiresti valida nii tarne- kui ka arveldusaadressi iga oma ostu jaoks. Uue aadressi saab lisada ostukorvist, klõpsates nupule Lisa uus.

Makseviis

Makseviis võimaldab teil salvestada oma ostude jaoks erinevaid makse- ja väljamakseviise. Vajutage nuppu Lisa, et lisada nii palju meetodeid kui vaja. Te saate neid igal ajal muuta, klõpsates redigeerimise ikoonile. Saadaval on mitu makseviisi ja väljamakseviisi.

Makseviiside menüü

Mõlemas jaotises saate valida meetodi vaikimisi, klõpsates redigeerimise ikoonil ja aktiveerides vaikimisi makseviisi.

Vaikimisi makseviisi valik

Teie makseviisid

Makseviise kasutatakse teie isiklike tellimuste puhul pärast sisselogimist, mitte fotoportaali tellimuste puhul. Neid saab valida oma tellimuste puhul ostukorvis pärast sisselogimist. Tellimuse tegemisel on vaikimisi makseviis eelnevalt valitud, kuid te saate valida ka mõne muu makseviisi. Uue makseviisi saab lisada ka ostukorvist, klõpsates nupule Lisa uus.

Makseviisi valikud ostukorvis

Teie väljamakse meetodid

Müügist teenitud kasum kantakse valitud vaikimisi väljamakseviisile. Ülevaate oma kasumist leiad oma arveldustest.

Tellimused

Siin saate valida, milliseid tellimusi soovite tellida. Lisateavet tellimuste kohta leiate siit.