Looge oma failid InDesignis

Looge oma failid InDesignis

Professional Zone 'is saate alla laadida InDesigni malle erinevate teie valitud fototoodete jaoks. Mallid põhinevad fototoodete täpsetel mõõtmetel ja sisaldavad mitmeid suuniseid, mida selgitatakse allpool fotoraamatu malli abil.

Kaane

 1. See on lehekülgede toorformaat koos väljalõikega. Ala 1 ja 2 vahel on väljalõige ja see ei ole lõpptootes nähtav.
 2. Rajab kujundusala ja on lõplik formaat.
 3. Väljaspool seda joont ei tohi olla olulisi pildiosasid ega teksti.
 4. See on kaane voltimisala.
 5. See on raamatu selgroog.

Kaanejuhised

Erilised kaaned

Saate oma läikivaid, matt- ja valge kunstnahast kaane täiustada piltide, clipartiide ja tekstiga. Materiaalsete piirangute tõttu on mõnel erikaanel siiski lubatud ainult tekst ja clipart, mitte pildifailid. Kui soovite isikupärasemaks muuta, uurige ka Professional Line fotoraamatu akrüül- või harjatud metallkaane.

Siseküljed

 1. See on sisekülgede toorformaat koos väljalõikega. Ala 1 ja 2 vahel on väljalõige ja see ei ole lõpptootes nähtav.
 2. Rajab kujundusala ja on lõplik formaat.
 3. Väljaspool seda joont ei tohi olla olulisi pildiosi ega teksti.

Sisekülgede suunised

Palun pöörake tähelepanu järgmistele üksikasjadele:

 • Värviruum: Kasutage oma andmete jaoks alati sRGB.
 • Minimaalne kaugus: Ärge paigutage elemente otse vastu väljalõikejoont. Teisisõnu, palun katke kogu lehekülg või jätke umbes 1 cm kaugus lõikeliinist. Vastasel juhul võivad tekkida servade halod või lõigata pildilt ära olulisi elemente.
 • Kirjatüübid: Pange tähele, et kõik kirjatüübid peavad alati olema PDF-faili sisse põimitud; alternatiivina võite need ka teisendada teekonnaks.
 • Minimaalsed kirjasuurused: Pange tähele, et kirjasuurused on kirjatüüpide puhul erinevad. Sans-serif kirjatüübid, tavalised või paksud, peaksid olema vähemalt 8 pt (mõõtmine kasutades kirjatüüpi Arial), samas kui serif kirjatüübid peaksid olema vähemalt 10 pt (mõõtmine kasutades kirjatüüpi Times New Roman).
 • Heledad kirjatüübid: Kui kirjastiili kaal on Light, peaks kirjasuurus olema vähemalt 12 pt. Kui heledat teksti on tumedal taustal, peaks kirjasuurus olema vähemalt 14 pt.
 • Joonte joonte laius: joonte joonte laius ei tohiks olla alla 1 pt.
 • Voolavus: Lõike- ja vuugivahe väärtust kohaldatakse alati ühe lehekülje suhtes ja seetõttu tuleks seda arvestada nii kalendri kui ka fotoraamatute iga lehekülje puhul (nt väärtus x 2 vasakule ja paremale).
 • Enne tellimuse esitamist kontrollige palun hoolikalt kõiki lehekülgi. Probleemide korral võtke palun ühendust meie klienditoega. Saate kõiki üksikasju kontrollida täisekraanil. Me ei vastuta toote vigade eest, kui need olid teile eelvaates nähtavad.
 • PDF-eksport: Palun ärge kasutage registri- või kärjemärke
 • PDF-failid tuleb optimeerida Adobe Acrobat Pro'ga
 • PDF- või JPG-failid saate üles laadida veebipoes.

Fotoraamat:

 • Kindlaksmääratud lehekülgede arv ei sisalda kaanet.
 • Kogu fotoraamatu kaane (esi- ja tagakülg) jaoks on vaja ainult ühte PDF-faili.
 • Esi- ja tagakaane sisekülg trükitakse samuti välja. Kui soovite, et see oleks valge, jätke esimese lehe esimene lehekülg ja viimase lehe viimane lehekülg tühjaks (fotoraamat algab kohe esimese lehega).

PDF-eksport

Kui kasutate PDF-ekspordi funktsiooni (soovitatav InDesigni ja QuarkXPressi kasutamisel), soovitame eksportimisel kasutada kõrge kvaliteediga trükkimist või kasutada meie Adobe PDF Saal Digitali eelseadistust. Väljundis muutke sihtvärviruumiks RGB-värviruum - sRGB IEC61966-2.1 (vt allpool olevat ekraanipilti). Kui kasutate funktsiooni Double Pages (fotoraamatute jaoks) koos küljendusprogrammiga, näiteks QuarkXPress või InDesign, veenduge, et olete valinud ruutu Print Sheets (QuarkXPress = Mounting Surfaces). On oluline, et me saaksime iga topeltlehe PDF-formaadis ühe leheküljena.

Pange tähele, et meie mallide kasutamisel on aktiveeritud märkeruut Use interface settings of the document (vt allpool olevat ekraanipilti ).

Te ei pea ühendama PDF-i (topeltkaane ja siseküljed), vaid võite ka 2 PDF-i üles laadida.

Palun optimeerige oma PDF alati enne üleslaadimist, et vähendada andmemahtu ja teisendada kõik maskid, läbipaistvused ja metaandmed, mis võivad importimisel probleeme tekitada.

Menüü

Kärpimine (PDF-ekspordi jaoks): Kasutage PDF-ekspordi väljal Marks and Bleeds (Märgid ja lõiked ) märkeruutu Use interface settings of the document (Kasuta dokumendi liidese seadeid), kui olete eelnevalt dokumendis trimmi määranud.

Export Adobe PDF menüü

Adobe PDF-i eelseaded: Selleks, et vältida probleeme trükitavate andmete tootmisel, pakume teile tasuta allalaadimiseks ka meie Saal Digitali tööde PDF-ekspordi valikuid. Neid saate kasutada kõigi InDesigni versioonide puhul. Palun laadige töövalikud alla siit ja installige need oma arvutisse.

Töövõimaluste laadimiseks InDesignis või Photoshopis klõpsake File ja valige Adobe PDF Presets all Define. Seejärel klõpsake nuppu Load ja valige Saal Digital.joboptions oma arvutisse salvestatud asukohast.

Nüüd saate valida Saal Digitali profiili Adobe PDF Presets all ja seejärel eksportida oma PDF-i.

InDesign Adobe PDF Presets