Loo oma failid Photoshopis

Loo oma failid Photoshopis

Fototoodete kujundamiseks Photoshopis saate alla laadida spetsiaalselt iga toote jaoks loodud Photoshopi mallid. Need mallid on kujundatud fototoodete täpsete mõõtmetega ja sisaldavad suuniseid, mis aitavad teil kujundusprotsessis. Iga toote PDF-failid leiate vastava kategooria Professional-vööndist. Valige esmalt toode, mida soovite selles kategoorias kujundada, ning kuvatakse nimekiri olemasolevatest vormingutest. Seejärel saate kujundamise alustamiseks soovitud malli alla laadida.

Hardcover Photo Book PSD in website

PSD-failid

Kõik PSD-failid sisaldavad kärpimisjuhiseid, mida peaksite elementide paigutamisel oma kujunduses arvesse võtma. Veenduge, et paigutate oma elemendid piisava kauguse kaugusel lõikepiirist. Mitmesuguste toodete, näiteks fotoraamatu puhul leiate suunised, mis näitavad raamatu erinevaid jaotisi. Kaane PSD on jagatud kolmeks alaks:

 1. Tagakaane
 2. esikaane
 3. Selg
  Seljaosa suurus sõltub lehekülgede arvust ja seda tähistavad kaks joont keskel, samas kui ümbritsevad jooned näitavad voldi ulatust.
 4. Voolujoon
  Vältige piltide või objektide paigutamist sellele joonele.

Cover PSD in Photoshop

Sisekaante PSD-mall on jagatud kaheks osaks:

 1. Keskmine voldik
  Kahe lehekülje volditud keskosa.
 2. Bleed line
  Vältige piltide või objektide paigutamist sellele joonele.

Spreads PSD in Photoshop

Mitme lehekülje failide nimetamine

Mitmelehelise toote, näiteks fotoraamatu või kalendri loomisel on oluline pöörata tähelepanu failide nimetamisele. Et tagada lehekülgede õige järjekord üleslaadimisel, on väga oluline nimetada leheküljed ümber, kasutades järjekorranumbreid (01, 02 jne). See järjestab automaatselt teie mitme lehekülje toote leheküljed.

JPG-faili

Võite laadida üles JPG-faile, kasutades PDF-üleslaadimisrežiimi. Optimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame salvestada oma failid võimalikult kõrge kvaliteediga JPG-vormingus ja valida sRGB IEC61966-2.1 ICC-profiili märkeruut.

PDF-faili

Optimaalsete tulemustega kujunduse eksportimiseks PDF-failina soovitame kasutada Saal digitaalset eelseadistust. Töövalikute faili saate alla laadida siit. Pärast faili allalaadimist ja lahtipakkimist avage Photoshop ja valige ülemisest menüüst Edit, seejärel klõpsake Adobe PDF Preset. Avaneb uus aken, kus saate klõpsata nupule Load ja valida allalaaditud eelseadistuse faili. Kui olete valinud, klõpsake Save as... ja andke salvestamiseks nimi.

Adobe PDF Preset window

Kui salvestate oma failid PDF-failina, valige aknas Save Adobe PDF salvestatud Saal Digital Preset.

Save Adobe PDF with preset

Kui te ei kasuta Saal digitaalset eelseadistust, veenduge Adobe PDF-i seadetes mõne üksikasja osas. Seadistage pakkimiseks JPEG maksimaalse kvaliteediga. Muutke jaotises Output (Väljund ) värvimuutus Convert to Destination (Konverteeri sihtkohaks ) ja valige kastis Destination (Sihtkoht ) RGB Colour Space - sRGB IEC61966-2.1.

Mitme lehekülje PDF-faili

Saate salvestada mitu dokumenti ühe mitmeleheküljelise PDF-failina. Valige File > Automate > PDF Presentation. Valige dialoogiboksis Output options (Väljundi valikud ) märkeruut Multipage Document (Mitmesleheküljeline dokument ). Lisage lahtrisse Source files (Lähtefailid ) failid, mida soovite lisada oma mitmeleheküljelisse PDF-dokumenti. Valides Add open files (Lisa avatud failid ), kaasatakse kõik Photoshopis hetkel avatud failid. Salvestatud failide lisamiseks võite kasutada ka nuppu Browse. Korraldage leheküljed soovitud järjekorras, tagades, et kaane paigutatakse esimesena. Lõpuks klõpsake nuppu Save, et luua mitmeleheküljeline PDF.

PDF Presentation window