Mida nad ütlevad meie kohta

Tutvu selliste inimeste edulugudega nagu sina

customername
Eva Krzak

"Kujundasin selle raamatu vahetult pärast oma poja sündi"

Olen aastaid tellinud oma pilte ja raamatuid Saal Digitalist ja olen alati olnud täiesti rahul. Nii ka selle suurepärase raamatu puhul Professional Line'ist koos kinkekarbiga. Kujundasin selle raamatu vahetult pärast oma poja sündi, et hoida mälestust esimestest päevadest võimalikult kaunilt. Kaane kvaliteet on imeline, struktuur näeb väga elegantne välja, nagu ka kinkekarp.

Eriti hindan ka väga head paberikvaliteeti ja värvikindlus. Ka minu kliendid, keda ma ikka ja jälle väikeste fotokingitustega üllatan, on iga kord vaimustuses.

customername
Ollie Holder

"Fotoraamatu kvaliteet oli erakordne"

Minu nimi on Ollie ja ma olen professionaalne fotograaf ja videograaf. Ma olen oma kaameraga alati väljas, nii tööalaselt kui ka vabal ajal, kuid ma ei ole kunagi leidnud aega, et oma töödest oleks paberkandjal koopia. Siinkohal tulebki Saal Digital appi...

Kasutasin Saal Digitali trükiteenust juba aastal 2020 , et luua ilus kollektsioon fotodest, mida olin aastate jooksul jäädvustanud. Kogemus oli fantastiline ja ma soovitan seda teenust kõigile, kes otsivad kvaliteetset ja professionaalset fotokirja.

Üks asi, mis mulle kõige rohkem muljet avaldas, oli teenuse kasutamise lihtsus. Veebisait oli kasutajasõbralik ja kujundusprotsess oli lihtne. Minu fotosid oli lihtne üles laadida ning raamatu kujundust ja kujundust valida ning mulle meeldis, et enne tellimuse lõplikku vormistamist oli võimalik raamatut eelvaates vaadata.

Fotoraamatu kvaliteet oli erakordne. Pildid olid selged ja elujõulised ning paber oli paks ja vastupidav. Mulle meeldis läikiv viimistlus, mis lisas raamatule elegantsi. Samuti meeldis mulle võimalus valida erinevaid kaanevariante, sealhulgas kõva, pehme või nahkköites kaane.

Üldiselt jäin Saal Digitali kasutuskogemusega väga rahule. Kasutamise lihtsus, kvaliteetne trükkimine ja kiire tarneaeg olid kõik suurepärased. Kasutaksin seda teenust kindlasti ka tulevikus ja soovitan seda kõigile, kes soovivad luua ilusat ja professionaalse välimusega fotokirja.

customername
Yannick Lange

"Mul on juba mõnda aega olnud mõte luua portfoolio raamat..."

Mõned minu pildid on juba sattunud seinale või on trükitud reisifotokirjade osana. Need on aga vaid väike osa minu (parimatest) piltidest ja raamatutes konkureerivad need tavaliselt loo või reisiga.

Seepärast on mul juba mõnda aega olnud mõte luua portfoolio raamat, kuhu satuvad ainult minu parimad pildid viimase 10 aasta jooksul ja kus keskendutakse ainult fotodele: Suures formaadis, ilma tekstita, sõltumata asukohast ja fotoreisist.

Seetõttu oli keeruline teha raamatut põnevaks ja anda sellele ühine teema. Püüdsin seda teha, sorteerides pilte värvimuljete järgi, mille tulemusel tekib raamatus ""värvigradient"": Valgest talvest hallile, rohelisele, suvekollasele, suveoranžile, sügisoranžile, sügiskollasele ja lõpuks tagasi valgele/sinisele...

customername
Sebastian Frank

"Trükitud pildid on lihtsalt midagi muud"

Mul oli õnneks võimalus testida fotoraamatut. Seega kasutasin kohe võimalust portfoolio raamatu jaoks. Nii saan oma klientidele näidata esmamuljet oma tööst. Ja olgem ausad, trükitud pildid on lihtsalt midagi muud. Niisiis istusin Saal Editori juurde ja lõin paari sammuga fotoraamatu.

Tarkvara on minu jaoks intuitiivne ja loomine sai suhteliselt kiiresti valmis. Nelja päevaga oli raamat juba olemas! Super kiire teenus! Nüüd raamatu juurde: See jätab kvaliteetse mulje ja on hea tunnetusega. See vastab minu ootustele ja mulle meeldib matt paber.

Tore on ka see, et keskelt ei ole mahukas voldik, nii et saab tõesti näha kogu pilti. Ostaksin seda uuesti ja soovitan seda tingimusteta. Tänan teid võimaluse eest seda testida :-)

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: