Impressum

Saal Digital Fotoservice GmbH
Zeppelinstraße 36
91187 Röttenbach
E-post: support@saal-digital.ee
Tegevdirektorid: Reinhard Saal, Robin Saal, Florian Stellwag

Müügimaksu identifitseerimisnumber: DE 250012471
Kohalik kohus Nürnberg HRB-No. 40162

Õigusaktid, kvaliteedi tagamine, välistusklauslid

Me teeme kõik endast oleneva, et meie veebisaidil esitatud teave oleks alati õige, ajakohane ja täielik ning seetõttu muudame või täiendame seda vastavalt vajadusele pidevalt ja ilma eelneva etteteatamiseta. Sellegipoolest peame välistama igasuguse garantii, vastutuse või garantii õigsuse, ajakohasuse ja täielikkuse eest. See kehtib ka kõigi viidete, nn "hüperlinkide" kohta, mida me otseselt või kaudselt sellel veebisaidil pakume. Me ei saa võtta mingit vastutust selliste väliste veebilehtede sisu eest, kuhu te jõuate lingi või muude viidete kaudu.

Lisaks sellele ei vastuta me otseste või kaudsete kahjude (sealhulgas saamata jäänud tulu) eest, mida saab seostada nende väliste veebisaitide teabega. Selle veebisaidi sisu on kaitstud autoriõigusega. Meie veebilehe sisu ei tohi tasu eest edasi anda kolmandatele isikutele. Autoriõigus keelab ka meie veebilehe piltide või graafika salvestamise ja reprodutseerimise.

Veebipõhine vaidluste lahendamine (ODR)

Me eelistame teie murede selgitamist otse teiega ja seetõttu ei osale tarbijavahendusmenetluses. Lisaks ei ole me kohustatud osalema vaidluste lahendamise menetluses tarbijakohtus. Palun võtke meiega otse ühendust, kui teil on küsimusi või probleeme. Võite meiega ühendust võtta siin olevate vormide kaudu.

ELi Komisjon pakub platvormi vaidluste veebipõhiseks lahendamiseks (ODR). Lisateavet leiate siit https://ec.europa.eu/consumers/odr/.