Seinakaunistused - Kujundage oma fotod kunstiks!

Teie 15 € kupongi kood*: WB624-EXW 

Photos
*15 € avastuskviitung seinakaunistuseks. Kehtib kuni 31.03.2023. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.
CCHIP Foto/Video 2022 Testi võitja CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Üldhinne väga hea „suurepärane“ – FOTOHITS, mai 2019 Saal Digital rõõmustab peenelt töödeldud fotolõuendi ning terava ja suure kontrastsusega trükipildiga. CHIP FOTO-VIDEO testivõitja, detsember 2018 Testitulemus: väga hea Väga hea ja kiire tarne Saal tõestab end igati eeskujuliku kvaliteedi kaudu. Ilmutatud fotodel on detailid suurepärase teravuse ja värvitäpsusega. Eeskujuliku kontrastsuse ja laitmatu tööga teenib Saal Digital lisapunkte. Fotoraamatute kvaliteet on seninähtust parim.

Sinu foto kui disainiobjekt!

Kõik olulisemad asjad lühidalt

 • 15 € avastuskviitung
 • Erinevad pinnad
 • Kohandatud mõõtmed
 • UV-kindlad värvid
 • ICC-profiilid allalaadimiseks
 • 100% rahulolu garantii - ei mingeid riske.

Avastuse vautšer

Avasta meie seinakaunistused

 • Kogemused elavatest värvidest ja kvaliteetsetest materjalidest
 • Kohandatud mõõtmed
 • Avastage meie erinevaid pindu
 • Voucheri saab lunastada ühe korra iga majapidamise kohta, isegi kui olete juba tellinud Saal Digitalist seinadekoratsiooni või mõne muu toote.
 • Pange tähele, et vautšerit ei saa kombineerida teiste kampaaniatega.

Kuidas kasutada vautšerit?

Loo oma seinakaunistus, samm-sammult

Lae alla meie Saal Design tarkvara ja loo oma seinadekoratsioon vastavalt oma soovidele.

Valige üks meie paljudest pindadest, et anda oma seinadekoratsioonile eriline iseloom. Tänu peaaegu kõigi materjalide individuaalsetele formaatidele on teie seinadekoratsioon pikkuse ja laiuse poolest ideaalselt kohandatud teie fotoprojektile. Mitmesuguste riputuste abil saate oma seinakaunistust hõlpsasti üles riputada.

Pärast tellimuse andmete sisestamist ilmub järgmises etapis sisestusvälja oma kupongikoodi jaoks. Sisestage vautšer selleks ette nähtud lahtrisse ja vajutage lunastamist. Voucheri väärtus arvatakse kogusummast maha.

Acrylic

Tasuta Saal Design tarkvara

Saal Disaini tarkvara

Avastage meie tasuta Saal Design tarkvara mitmekesised kujundusvõimalused. Kujundage oma fototoode vaid paari klikiga vastavalt oma maitsele. Samuti saate kasutada erinevaid efekte ja filtreid oma piltide muljetavaldavaks esitlemiseks.

Laadige alla ja paigaldage

Saal Design tarkvara saab tasuta alla laadida siit. Allalaadimine algab kohe. See avab uue lehekülje üksikasjaliku juhendiga allalaadimise ja installimise kohta. Pärast allalaadimise lõpetamist järgige juhiseid oma brauseris ja installige tarkvara. Tellimuse lõpus peate tarkvarasse sisestama oma kupongikoodi.

Metallist prindi ja harjatud metallist prindi võrdlemine

Õige viimistluse valimine on ülioluline. Erinevad viimistlused, näiteks alumiiniumkomposiit ja harjatud alumiinium, annavad teie piltidele ainulaadse välimuse ja tunnetuse.

Selles videos saate teada, millised on peamised erinevused meie alumiiniumkomposiidi (tuntud ka kui Dibond või Alu-Dibond) ja meie harjatud alumiiniumkomposiidi (mida sageli nimetatakse Butlerfinishiks) vahel. Saate teada nende kahe kvaliteetse trükimaterjali materjaliomadusi, trükikvaliteeti, värviedastust ja kasutusvõimalusi.

Peamine erinevus alumiiniumkomposiidi ja harjatud alumiiniumkomposiidi vahel on pinnatekstuur. Klassikalisel alumiiniumkomposiidil on sile, matt pind, samas kui harjatud alumiiniumkomposiidil on peen, harjatud tekstuur, mis loob unikaalse valguspeegelduse ja keerulise välimuse. See muudab metallist ja mustvalgest kujunduse silmapaistvaks.

Saal Digital eelised

Kvaliteet ja tarneajad, mis vastavad kõrgetele standarditele

Meie prioriteediks on suurepärase teenuse ja parima kvaliteediga toodete pakkumine. Kiire tootmine, lühikesed tarneajad ja fantastiline kvaliteet on Saal Digitali iseloomulikud omadused. Hea näide sellest on arvukad positiivsed hinnangud erialaajakirjades, samuti meie klientide tagasiside. Umbes 1-2 tööpäeva jooksul on teie tooted valmis saatmiseks. Meie tootmis- ja tarneaega saate igal ajal reaalajas kontrollida.

Meie lubadus teile

Teie rahulolu meie fototoodete ja meie teenindusega on meie ettevõtte filosoofia alus.

Me garanteerime:

 • Esmaklassilised fototooted suurepärase kvaliteediga
 • Tooted saadetakse tavaliselt 1 või 2 tööpäeva jooksul.
 • Turvalised makseviisid
 • Tootmine ja saatmine otse tootjalt Saal Digital, ilma vahendajateta

Kui te ei ole meie toodetega rahul, aitab meie meeskond teid nii kiiresti kui võimalik leida kiire ja rahuldava lahenduse kas e-posti või chat'i teel.

Disaini nüüd
Disaini nüüd