PVC vahtplaat - äärmiselt kerge, stabiilne ja ilmastikukindel

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW 

*15 € avastuskviitung seinakunsti jaoks. Kehtib kuni 31.10.2023. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

PVC vahtplastist trükise ainulaadsed omadused

Viimase põlvkonna UV-direkttrükk 7 värviga, sealhulgas heledad värvid, annab muljetavaldava värviintensiivsuse kõrgeima resolutsiooniga (ilma piksilatsioonita). Isegi suured ühevärvilised alad säravad ja peensused kuvatakse kõrge lahutusvõimega kuni detailideni välja.
  • Trükkida kas 5 mm või 10 mm valgele PVC vahtplastiplaadile.
  • 7-värviline UV-direkttrükk, sealhulgas heledad värvid.
  • Äärmiselt stabiilne ja ilmastikukindel
  • Sõltuvalt formaadist on saadaval alumiiniumist alusraam, standardne kinnitus ja tugipunktid
  • Komplektis sisalduvad näidised
  • Spetsialistidele: ICC-profiil saadaval

PVC vahtplaat

Fotode trükkimine vahtpahvile võib olla eriti sobiv neile, kes soovivad oma elutubades ja kontorites moodsat disaini. Vahuplaati saab kasutada nii sise- kui ka välisruumides. Meie UV-direkttrükiprotsessi tulemuseks on toode, mis on erakordselt kerge, vastupidavate värvidega ja isegi veekindel. Seetõttu sobib vahtpahvile piltide kinnitamine ideaalselt ka niisketesse ruumidesse, näiteks vannitubadesse ja köökidesse. Kasutame ainult LOÜ-vabasid UV-värve.

PVC foamboard
Meie PVC-vahuplaati iseloomustab väike kaal ja kvaliteetne, sileda pinnastruktuur. See põhimaterjal sobib ideaalselt ka reklaami- ja infosiltide ning messistendide ehitamiseks.
Kõrgeim kvaliteet saavutatakse meie otsetrükiprotsessi abil, mis pärast kõvenemist seob teie kujutise värvid täielikult kõva vahtpaberiga. Tulemuseks on ilmastikukindel, määrdumis- ja kriimustuskindel toode, mis vastab kõigile ootustele.

Inspireeruge meie galeriist!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
PVC-vahuplaatide riputusvõimalused saadaval

PVC-vahuplaatide riputusvõimalused saadaval

Kui tellite PVC-vahuplaadi, on siin kõik olemasolevad riputusvõimalused:

Disaini nüüd
Disaini nüüd