Avastage poster/FineArt Frame

Teie lemmikpilt ümbritsetud ilusasse ja vastupidavasse raami

Nautige iga detail oma Poster/FineArt'ist

Nautige iga detail oma Poster/FineArt'ist

Kas otsite raamitud graafikat ja soovite nautida tõelist pinda, mis ei ole klaasiga kaetud? Saal Digitalist saate nüüd tellida oma Posteri või FineArt trükise koos vastupidava raamiga.

Teie valitud trükipind paigaldatakse paneelile ja seejärel paigaldatakse raam. See tähendab, et teie trükist ei kata klaas: te saate tõeliselt näha tekstuuri ja pinda, ilma soovimatute peegeldusteta. See on ideaalne valik, kui otsite püsivat raamilahendust, mis saabub valmis seinale riputamiseks.

Lisage oma posterile või FineArt'ile ajatu raam

Lisage oma posterile või FineArt'ile ajatu raam

Meie raami disain on väga minimalistlik ja ajatu, seega sobib see mis tahes sisustusstiili juurde. Lisaks saate valida nelja imelise ja neutraalse värvi vahel, sõltuvalt teie maitsest või ruumist, mida soovite kaunistada. Kuna tegemist on püsiva raamimislahendusega, saate valida ka raami värvi vastavalt valitud piltidele, et see oleks tõeliselt popiks.

See raam, nagu kogu meie Wall Art'i valik, on väga vastupidav ja seda on lihtne üles riputada. Lisateavet selle raamistiili ja selle kokkupanemise kohta saate meie abikeskusest.

Avastage meie FineArt pinnad

Avastage meie FineArt pinnad

Hahnemühle Photo Rag®

100% puuvillast valmistatud Photo Rag on iseloomuliku vildistruktuuriga pehme pind.

  • 308 g/m²
  • Hämmastav selgus
  • Intensiivne pildi sügavus
Hahnemühle Photo Rag®
Hahnemühle Baryta
Hahnemühle Bamboo Natural Line
Hahnemühle Hemp Natural Line
Hahnemühle Museum Etching
Disaini nüüd
Disaini nüüd