Meie GalleryPrint varastab show'd!

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW

*15 € avastuskviitung seinakunsti jaoks. Kehtib kuni 30.09.2023. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Muutke oma foto kunstiteoseks: kvaliteetne GalleryPrint

GalleryPrint ühendab Saal Digitali tõestatud kvaliteedi ja uue esteetika. Otsetrüki kombinatsioon akrüülile ja tugevdavale alumiiniumplaadile loob ainulaadse efekti. Lisaks pakub GalleryPrint kõrgeimat resolutsiooni ja maksimaalset teravust tänu 7-värvilisele UV-direkttrükile heledate värvidega. GalleryPrint asetab teie lemmikfoto parimasse valgusse ja võib muuta iga ruumi kunstigaleriiks.
  • Otsetrükk akrüülile (2 mm), tugevdatud alumiiniumplaadiga (3 mm).
  • Saadaval matt või läikiv viimistlus
  • 7-värviline UV-direkttrükk, sealhulgas heledad värvid.
  • Saadaval on kohandatud suurused
  • Alumiiniumist alusraam, standardkinnitus ja tugipunktid saadaval
  • Näidiskomplektis sisaldub
  • Spetsialistidele: ICC-profiil saadaval läikiva ja mati värviga.

Vali kahe hämmastava viimistluse vahel!

GalleryPrint on saadaval kahes erinevas viimistluses - läikiv või matt. Läikiv viimistlus pakub hiilgavat viimistlust, mis on hingematva elujõuga. Matt versioon hoiab ära peegeldused, kuid annab ka suurepärase sügavuse. Vaadake ise!

Muljetavaldavad, ainulaadsed ja suurepärase viimistlusega tükid

Akrüülpinna ja stabiliseeriva alumiiniumkomposiitplaadi uuenduslik kombinatsioon pakub muljetavaldavat valikut fotode trükkimiseks. GalleryPrindi puhul saate kasu mõlema materjali parimatest omadustest: teie foto on hämmastavalt särav ja sügav, samas on see ka vastupidav ja loomupäraselt stabiilne.
Kujundage oma isiklik mälestusmärk GalleryPrintiga ja tooge luksuslik galerii välimus oma koju. Selle seinakunsti tähelepanuväärne viimistlus muudab teie pildi muljetavaldavaks kunstiteoseks ja on kindlasti tähelepanu keskpunkt igas ruumis. Looge oma meistriteos!

Inspireeruge meie galeriist!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Kohandatud galeriiTrükisuurused

Kohandatud galeriiTrükisuurused

Lisaks suurele valikule standardse suurusega seinaprintidele pakub Saal Digital ka suurt valikut eri suuruses kohandatud GalleryPrint'e.

Kohandatud suurused on saadaval ka muude seinakunsti esemete jaoks, näiteks metallprindid, harjatud metallprindid, akrüül ja PVC-vahuplaat.

GalleryPrint'ile saadaval olevad riputusvõimalused

GalleryPrint'ile saadaval olevad riputusvõimalused

Kui tellite GalleryPrint'i, on siin kõik saadaval olevad riputusvõimalused:

Disaini nüüd
Disaini nüüd