Prindi oma foto kvaliteetsele lõuendile

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW 

*15 € avastuskviitung seinakaunistuseks. Kehtib kuni 31.03.2023. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Saavuta eksklusiivne, galeriilist välimust!

Fotode trükkimine naturaalsele, peenele lõuendile annab fotole stiilse, stiilse ja galerii stiilis väljanägemise. Kõrgeim resolutsioon ja maksimaalne kvaliteet tagavad muljetavaldava sära ja teravad pildid.

Käsitsi valmistatud trükitud kangas on hoolikalt pingutatud massiivsele ehtsast puidust kiilraamile ja kinnitatud tagaküljele. Paigaldamine on lihtne; teie lõuendi saab kohe ilma eraldi raamita üles riputada. Vaja on vaid kahte kruvi või naela seinas, mille külge puuraam riputada.

  • Naturaalne värv, peen lõuendkangas (260 g/m²)
  • Kõrgkvaliteediline lateksitrükk 300 dpi eraldusvõimega.
  • Kõrge värvide briljantsus ja maksimaalne selgus
  • Massiivne, ehtsast puidust kiilraam (2 cm)
  • Valmistatud segukangast, mis koosneb 35% puuvillast ja 65% polüestrist.

Täpsustage oma seinadekoratsiooni ujuvraamiga

Tahad anda oma seinakaunistusele lisatooni? Telli meie ujuv raam! Seda tüüpi raam täiendab teie pilti ja annab professionaalse galerii välimuse. Valige musta ja valge raami vahel, mis sobib teie teemaga kõige paremini.
Ujuv raam loob 8 mm visuaalse vahe seinakaare ja puitraami vahele, mis annab pildile hõljuva välimuse. Teie pilt raami sees riputatakse kinniste klambrite abil.

Serva peegeldamisega ja ilma selleta

Saate tellida meilt fotolõuendi nii serva peegeldusega kui ka ilma. Ilma servapeegelduseta versiooni puhul on pilt külgedele ümber volditud. See meetod sobib kujunduste puhul, mille servades on piisavalt pildimaterjali.
Kui kogu kujutis on vaja kuvada seinakaunistuse esiküljele, soovitame servapeegelduse varianti. Siin on kujundus peegeldatud kõigist neljast küljest. Kui lõuend üle raami pingutada, pööratakse ümber ainult pildi peegelduva osa.
Photos

Erineva paksusega puitkarkassid

Trükitud lõuend on käsitsi üle tõelise puidust raami tõmmatud. Saate valida, kas see peaks olema 2 cm või 4 cm paksune raam ja anda sellega oma lõuendile täiendava iseloomu.
Paksuse tõttu saate valida 2 cm paksuse raami puhul servapeegeldusega ja ilma servapeegelduseta variantide vahel. Et vältida 4 cm paksuse raami külgedel olevate oluliste pildielementide kaotamist, on see võimalus saadaval ainult servapeegeldusega.
Photos
Disaini nüüd
Disaini nüüd