Prindi oma foto akrüülile hämmastava sügavusega

Teie 15 € avastuskupong*: WB624-EXW 

*15 € avastuskviitung seinakunsti jaoks. Kehtib kuni 29.02.2024. Minimaalne tellimuse väärtus 29.95 €. Kohaletoimetamine ei sisalda. Ei saa kombineerida teiste eripakkumiste või vautšeritega. Lunastatav ainult üks kord ühe majapidamise kohta.

Kvaliteetne, elegantne disain

Trükkige oma pilt meie kvaliteetsele akrüülpinnale, mis on saadaval 5 mm paksusega. Kõik servad on sujuvalt viimistletud, nii et lõikest ei jää jälgi. Tänu meie seitsmevärvilisele UV-direktiivitrükile, sealhulgas heledatele värvidele, saate nautida selle esmaklassilise kujunduselemendi eksponeerimist oma kodus.
  • 5 mm paksune akrüül
  • 7-värviline UV-direkttrükk, sealhulgas heledad värvid
  • Pilt trükitakse otse akrüülplaadi tagaküljele
  • Akrüülplaadi tagaküljele kinnitatakse läbipaistmatu kile.
  • Sõltuvalt formaadist on saadaval alumiiniumist alusraam, standardne kinnitus või stendiplaadid.
  • Sisaldab meie näidiskomplekti
  • Spetsialistidele: ICC-profiil saadaval

Galerii stiilis akrüülpind

Saavutage uimastavat heledust ja lisage oma piltidele ainulaadset sügavust. Teie pildid paistavad sellel akrüülpinnal silma, olenemata sellest, kas need on hingematvad maastikud või ainulaadsed arhitektuurikaadrid.

Acrylic thickness
Sellel formaadil on muljetavaldav ruumiline sügavus ja intensiivsed värvid. See on saavutatud viimase põlvkonna otsese UV-trüki abil, mis sisaldab nelja värvi asemel seitset värvi, et lisada valgusvärvid.
Sõltuvalt vaatenurgast tekivad klaasi servades peened valguse murdumised, mis muudavad pisut pilti, mille tulemuseks on fantastiline ja ülimoodne efekt!

Inspireeruge meie galeriist!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Akrüülist prindid kohandatud suurustes

Akrüülist prindid kohandatud suurustes

Saal Digital võib pakkuda mitmesuguseid seinakunsti formaate. Lisaks laiale valikule standardsuurustele on nüüd võimalik saada akrüülpindu kohandatud suuruses, alates 10 x 15 cm kuni 50 x 75 cm.

Kohandatud suurused on saadaval ka muudes seinakunsti formaatides, nagu metalltrükk, harjatud metalltrükk, PVC-vahuplaat ja GalleryPrint.

Akrüülile saadaval olevad riputusvõimalused

Akrüülile saadaval olevad riputusvõimalused

Kui tellite akrüülist seinakunsti, on siin kõik saadaval olevad riputusvõimalused:

Disaini nüüd
Disaini nüüd