Turunduse automatiseerimine fotoportaalis: Kontaktid...

Turunduse automatiseerimine

Tõhus e-posti turundus ja kaasamine

Kontaktid

Fotoportaalis esindavad kontaktid potentsiaalseid kliente - olgu need siis teie stuudios pildistamisel osalenud isikud, teie pildistatud laste vanemad või teie sotsiaalmeedia jälgijad, kes võivad olla huvitatud teie tööde tellimisest internetis. Neid kontakte saate lisada kas käsitsi, rühmitades neid vastavalt oma äranägemisele, või neid saab lisada automaatselt veebipõhiste registreerimisvormide kaudu. See funktsioon võimaldab tõhusat suhtlust ja personaalset turundust, võimaldades teil oma sihtrühmaga otse ühendust võtta pakkumiste, uuenduste ja muu sellisega.

Kontaktrühmad

Kontaktrühmad lihtsustavad suhtlust, võimaldades teil oma kontakte nimekirjadesse organiseerida. See on eriti kasulik sihtotstarbeliste teadete saatmiseks või piltide ja projektide jagamiseks oma sihtrühma konkreetsete segmentidega. Näiteks saate hõlpsasti jagada galeriid ürituste pildistamise klientide rühmaga või saata reklaami e-kirja kõigile konkreetse kooli lapsevanematele. Koos e-posti mallidega lihtsustab see funktsioon konkreetsete sõnumite saatmist erinevatele rühmadele, tõhustades teie turundustegevust.

E-posti töövood

E-posti töövood automatiseerivad teie klientidega suhtlemise protsessi, saates e-kirju konkreetsete käivitajate, näiteks pildistamise kuupäeva, galerii käivitamise või kampaania lõppemise alusel. Neid automatiseeritud e-kirju saab kohandada isiklike andmete paigutussalvestitega, tagades, et iga sõnum tundub isiklik ja asjakohane. Saate neid sõnumeid saata täpsetel aegadel, suunates need üksikisikutele nende tegevuse alusel, näiteks ostu sooritamise või lihtsalt huvi näitamise alusel. See funktsioon aitab säilitada pühendumist ja soodustab korduvat äritegevust.

E-posti mallid

Looge ja kohandage e-posti malle erinevatel eesmärkidel, alates galeriide jagamisest kuni reklaami teadaanneteni. Need mallid võivad sisaldada dünaamilist sisu, näiteks klientide nimesid, et isikupärastada iga sõnum. Need on mitmekülgne vahend tõhusaks suhtluseks, mis võimaldab teil vaid paari klikiga jõuda üksikute kontaktide või rühmadeni. See funktsioon tagab teie sõnumite järjepidevuse, säästes samal ajal aega.

E-posti ajalugu

Jälgige kõiki oma kontaktidele saadetud e-kirju e-posti ajaloo funktsiooniga. See annab üksikasjaliku ülevaate iga e-kirja ajastusest, teemast ja sisust, mis võimaldab teil oma suhtlusstrateegia üle vaadata ja teha vajalikke kohandusi. Selline läbipaistvus aitab teil mõista oma teavitustegevuse tõhusust ja tagab, et ühtegi kontakti ei jäeta tähelepanuta.

Branding ja e-posti kohandamine

Parandage oma brändi identiteeti igas e-kirjas võimalusega isikupärastada saatja nimi ja lisada oma logo e-kirja seadistustesse. See funktsioon võimaldab professionaalsemat väljanägemist ja tugevdab teie kaubamärki iga suhtlusega. Lisaks saate valida, kas vastused saadetakse teie isiklikku postkasti, mis tagab otsese suhtlusliini oma klientidega. Testsõnumid võimaldavad teil oma kohanduste eelvaadet enne nende kasutuselevõttu, tagades, et teie brändi kujundus on järjepidev ja mõjus.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!