Tellimuste haldamine: Heakskiidud, arveldused ja muud tasuta funktsioonid: Heakskiidud, arveldused ja muud tasuta funktsioonid

Tellimuste haldamine

Tellimuse jälgimine ja kontroll

Tellimuste haldamine

Saate põhjaliku ülevaate kõigist tellimustest, sealhulgas olulistest üksikasjadest, nagu tellimuse kuupäevad, numbrid, klienditeave, kogusumma ja kasum. See funktsioon võimaldab teil tõhusalt jälgida ja hallata iga tehingut, pakkudes selget ülevaadet teie müügitegevusest, tagades, et olete alati kursis klientide ostude staatuse ja üksikasjadega.

Käsitsi kinnitamine (valikuline)

Vaadake läbi ja kinnitage iga tellimus enne selle tootmisse suunamist. See käsitsi heakskiitmise protsess annab teile volitused tagada, et iga tellimus vastab teie standarditele, pakkudes viimast kvaliteedikontrolli, tagades kliendi rahulolu ja säilitades kvaliteetse toodangu.

Arveldusnimekiri

Navigeerige oma finantsasjades hõlpsasti, kasutades arveldusnimekirja, mis annab igakuise koondülevaate teie sissetulekutest. Iga arveldus näitab üksikasjalikku teavet teie galeriide kaudu tehtud tellimuste kohta, sealhulgas saavutatud kasumit. Väljamaksed korraldatakse järgmise kuu 15. kuupäeval.

Piltide asendamine (valikuline)

Optimeerige oma töövoogu, laadides esmalt üles töötlemata ja/või madala resolutsiooniga pilte eelvaates. Kui saate tellimuse, palutakse teil enne tellimuse esitamist pildid ära vahetada. See võimaldab teil kas salvestusruumi säästa või redigeerida ainult neid pilte, mille klient on tellinud. See võimaldab teil pakkuda suurepärase kvaliteediga tooteid.

CSV eksport

Eksportige hõlpsasti oma tellimusi ja kontaktide nimekirju CSV-vormingusse, mis võimaldab sujuvat integreerimist teiste süsteemidega või üksikasjalikku analüüsi tabelarvutustarkvara abil. See funktsioon suurendab teie võimet korraldada, analüüsida ja kasutada oma andmeid väljaspool platvormi, pakkudes paindlikkust oma äriteabe haldamisel ja tõlgendamisel.

Otsetarne või kogumine kaupluses

Valige oma ettevõttele sobivaim tarnevõimalus, olgu see siis otsetarne kliendi aadressile või kogumine teie stuudiosse. Selline paindlikkus võimaldab teil lisada tellimustele isikliku tooni, pakendada need võimalusel ümber, et luua kaubamärgiga seotud kogemus, või lihtsalt ühtlustada jaotusprotsessi, et see vastaks teie tegevusvajadustele.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!