Looge ja müüge projekte fotoportaalis: Fotoalbumid, kalendrid

Projektid

Disainitud toodete jõud

Kollaaž ja mitme pildi kujundamine

Kujundage ainulaadseid projekte, kasutades oma pilte, et luua lummavaid kollaaže või mitme pildi kompositsioone. See funktsioon võimaldab mitmekesisemat tootepakkumist, võimaldades teil müüa kujundusi, mis sisaldavad mitut pilti ühes kunstilises formaadis.

Fotoraamatud, kalendrid ja muud

Laiendage oma tootepakkumist kõrgekvaliteediliste, kohandatavate projektidega, näiteks fotoraamatute ja kalendritega. Need esemed pakuvad klientidele rohkem isikupäraseid ja meeldejäävamaid võimalusi, mis lähevad kaugemale tavapärastest fototrükistest ja sisaldavad teie loomingulist disaini ja koostamistööd.

Duplitseeri ja konverteeri

Lihtsustage oma projektide loomise protsessi, dubleerides olemasolevaid projekte või konverteerides neid erinevatesse vormingutesse. See paindlikkus on hindamatu väärtusega, et luua variante, mis sisaldavad soovitavaid muudatusi, näiteks alternatiivseid suurusi või viimistlusi. Ükskõik, kas soovite edukat projekti korrata teise tootesarja jaoks või kohandada projekti vastavalt kliendi erivajadustele, dubleerimise ja teisendamise funktsioonid lihtsustavad protsessi, tagades, et saate tõhusalt rahuldada erinevaid eelistusi, alustamata iga kord nullist.

Lisa galeriidesse

Integreerige oma kohandatud projektid sujuvalt oma galeriidesse koos üksikute piltidega. See võimaldab klientidel vaadata ja osta teie unikaalseid fotokirju, kalendreid või kollaaže otse samalt lehelt, kus nad sirvivad teie muid fototöid.

Jagage oma projekte

See funktsioon muudab fotograafide koostöö klientide projektidega. Edasi-tagasi e-kirjade ja aeganõudvate koosolekute asemel jagage oma fotoprojekte, näiteks fotoraamatuid või kalendreid, otse kliendi tagasiside saamiseks. Kliendid saavad hõlpsasti jätta kommentaare, et teha muudatusettepanekuid või väljendada oma eelistusi otse projektis endas. Säästke väärtuslikku aega ja kaasake kliente tõhusamalt, muutes iga projekti ühiselt edukaks.

Eritingimused

Plaanite projekti, mis nõuab suurematest kogustest müümist? Meie platvorm arvestab teie vajadusega müüa suurtes kogustes, pakkudes individuaalseid pakkumisi, kui teie eesmärk on müüa vähemalt viis ühikut projekti kohta. Navigeerige aadressil Müügi seaded konkreetse projekti kohta, mida plaanite müüa suurtes kogustes. Nendes seadetes leiate Eritingimuste taotlemine nupu, mis on mõeldud just selleks otstarbeks. Kasutage seda funktsiooni, et optimeerida oma müügistrateegiat suuremahuliste projektide jaoks.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!