Kohandatud tasuta profiililehed: Galeriid ja projektid | Fotoportaal

Profiili lehekülg

Näita oma stiili ja portfelli

Branded profiili lehekülg

Kindlustage neutraalse photo-portal.shop domeeni all asuv kaubamärgiga URL, mida saate kohandada teie valitud lehe nimega. See link hõlbustab otsest juurdepääsu teie avalikult kättesaadavale kunstile ja fotodele, mis sobib ideaalselt sotsiaalmeedias, veebisaidil või visiitkaartide QR-koodide kaudu jagamiseks. Lihtsustatud viis potentsiaalsete klientide ühendamiseks teie töödega.

Info ja välimuse kohandamine

Kohandage oma profiili välimust, laadides üles oma logo, valides päise ja lisades isikliku töö kirjelduse. Lisage oma kontaktandmed ja link oma sotsiaalmeedia lehekülgedele, et saavutada laiem ühendus. Valige erinevate mallide hulgast, mis on loodud optimaalseks kuvamiseks nii mobiil- kui ka lauaarvutites, suurendades oma veebipresentatsiooni.

Galeriide ja projektide avaldamine

Lisaks konkreetsete galeriide või projektide jagamisele klientidega, integreerige need oma põhiprofiili lehele. Kontrollige juurdepääsu seadeid, et tagada avalik nähtavus, või kaitske neid paroolidega. Selline paindlikkus võimaldab teil hallata, kuidas teie tööd esitletakse ja kuidas laiemale publikule kättesaadavaks tehakse.

Online portfoolio

Muuda oma profiilileht dünaamiliseks veebiportfoolioks, mis näitab sinu kui fotograafi, illustraatori või kunstniku annet. Korraldage ja jagage oma kollektsioone hõlpsasti, rakendades oma intellektuaalse omandi kaitsmiseks vesimärke. See digitaalne vitriin on elegantne lahendus oma tööde tutvustamiseks potentsiaalsetele klientidele ja laiemale veebikogukonnale.

Sisselogimisala (varsti)

Suurendage turvalisust ja lihtsustage juurdepääsu teie klientidele kohandatud spetsiaalse sisselogimisala abil. Kui teie kliendid peaksid oma unikaalse galerii URL- või QR-koodi ära unustama, pakub see funktsioon lihtsat ja turvalist juurdepääsu galeriidele. Lihtsalt sisse logides pääsevad nad taas oma kaitstud galeriidesse, tagades sujuva ja turvalise sirvimiskogemuse. See tsentraliseeritud juurdepääsupunkt lihtsustab navigeerimist ja tugevdab teie jagatud sisu turvalisust.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!