Näituste täiustamine fotoportaaliga: QR-koodid, pildiallkirjad, PDF/CSV-eksport

Näitused

Mugav näitus-müügiks konverteerimine

QR-koodi ja pildiallkirja generaator

Esitlege oma Saal Digitali trükitud töid füüsilises galeriis või stuudios, pakkudes külastajatele kohapeal QR-koodi skaneerimist, et tellida koopiaid otse fotoportaalist. See funktsioon võimaldab teil luua pildiallkirja, mis sisaldab autori nime, pildi pealkirja ja kirjeldust koos QR-koodiga, mis viib otse veebigalerii pildile, mis on valmis ostmiseks. Lülitage vaevata lõhe füüsilise väljapaneku ja digitaalse müügi vahel.

PDF ja CSV eksport

Tagage galerii külastajatele lihtne juurdepääs oma väljapandud tööde skaneerimiseks ja tellimiseks, eksportides QR-koodidega PDF-vormingus pealkirjad, mis on valmis välja printimiseks ja kunstiteoste kõrvale paigutamiseks. Kui meie pealkirjade kujundusvariandid ei vasta teie vajadustele, võimaldab CSV-ekspordi võimalus teil kohandada oma pealkirju ja QR-koode välise tarkvara abil, andes täieliku kontrolli selle üle, kuidas esitate oma müügitõendeid eksponeeritud teoste kõrval.

Alustame oma teekonda

Tutvu Saal Fotoportaaliga: loo galeriisid, projekte ja müü pilte hõlpsasti. Registreeruge tasuta, et uurida iseseisvalt või broneerige demo, et saada teie töövoogudele kohandatud juhendatud tutvustus. Alustage oma digitaalse vitriini loomist kohe!